18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie Drogi #187

Polskie_Drogi • 2021-03-19, 15:52
To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.


KTMracer

2021-03-20, 02:15
Te zimowe ślizgi to niestety wina zarządu dróg. Nie sypią solą i jest szlanka.

Tak wiem pie**olenie, mieszkam 10 lat w Kanadzie i nigdy nie miałem problemów w zimie. Przyjechałem w kwietniu do Polski, rozj***łem się tak jak na tym filmie. Pozdro hejterów

ch...........ik

2021-03-20, 07:34
KTMracer napisał/a:

Te zimowe ślizgi to niestety wina zarządu dróg. Nie sypią solą i jest szlanka.
Tak wiem pie**olenie, mieszkam 10 lat w Kanadzie i nigdy nie miałem problemów w zimie. Przyjechałem w kwietniu do Polski, rozj***łem się tak jak na tym filmie. Pozdro hejterów



Witamy!

Fx12

2021-03-20, 09:36
Dla mnie 30% z tych akcji to klasyczne wymuszenia. W wielu przypadkach można było bez problemu uniknąć kolizji omijając lub hamując ale ... po co - lepiej przywalić i "jak jeździsz debilu, mam tu kamerę wszystko się nagrało". Dziwię się że w wielu takich przypadkach Policja nie zabezpiecza materiału kierując sprawę do sądu o wymuszenie kolizji. Kolejne 30% to faktycznie klasyczni idioci, mistrzowie prostej, niedostosowanie prędkości do warunków itp reszta idiotów która powinna mieć cały czas ok 20pkt karnych na koncie coby za kółko nie siadali i reszta gdzie ludzie są po prostu poszkodowanymi nie mającymi szans na wyratowanie się z sytuacji.

djpyza

2021-03-20, 12:13
najlepszy to jest ten 0:57 żyjecie xd nie k***a umarli po takim wpadnięciu do rowu.