18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

polskie cebulactwo na imprezie w grajewie

ReniferPL • 2013-08-09, 09:56
Czego chcieć więcej od życia w Polsce? Gra muzyka, impreza jest, ludzie się bawią
:krawaciarz:





zaje*ane z jutuba. po tagach nie znalazłem, jak było to wiadomo co z tym zrobić.

Shadow323

2013-08-09, 10:04
Ja pie**ole... Gdybym potrafił wklejać TU obrazki to wkleił bym kolesia który wyskakuje przez okno " Fuck it, im out"

Dz...........ak

2013-08-09, 10:19

gAga1193

2013-08-09, 10:57
Jak żyję prawie 20 lat w tym Grajewie nigdy nie słyszałam o takiej imprezie...

Zona_Putina

2013-08-09, 11:11
Shadow323 napisał/a:

Ja pie**ole... Gdybym potrafił wklejać TU obrazki to wkleił bym kolesia który wyskakuje przez okno " Fuck it, im out"





Jak można nie potrafić wstawić obrazka :roll:
Swoją drogą, ta "laska" z tłuszczem na brzuchu myśli że ma kocie ruchy, no i znalazł sie kocur w białej koszuli do towarzystwa :homer:

gAga1193 napisał/a:

Jak żyję prawie 20 lat w tym Grajewie nigdy nie słyszałam o takiej imprezie...


A co, też byś potańczyła? :amused:

kinektel

2013-08-09, 11:15
Mi sie tam podoba i wk***a mnie opis posta. Gminy organizuja festyny i zabawy dla mieszkancow i to sie liczy. Zaraz bedzie pojazd na mnie bo chwale, ale lubie disco polo za klimat i nasz rodzimy gatunek muzyki. Zapewne wiekszosc spoleczenstwa wolaloby zamiast festynu koncert jakiegos van burjena czy innego pedala ktory nawala muza ale tu liczy sie klimat spokoju i zabawy. Kazdy moze przyjsc z siata wlasnych browarow i nikt nie bedzie sapał ze nie zasila spolecznej kasy gminnej ze sprzedanych browarow pod namiotem. Mozna spotkac sie ze znajomymi, pogadac i potanczyc, tak k***a potanczyc! Cenie sobie taka inicjatywe i podcieram swoja dupe wiarą która nagrywa bawiacych sie ludzi, nawet jak k***a nie potafia tanczyc. Lepiej k***a stac z boku i ch*ja robic... to k***a nie koncert tylko zabawa

P.S. dodam cos jeszcze. Najlepszą sprawą na imprezach z muzą taneczną (DISCO POLO) jest to ze podchodzisz do byle jakiej laski, nawet tej najlepszej- chwytasz ja za ręce i tanczysz, tanczysz, tanczysz i krecisz- zadna nie odmawia bo to jest klimat disco polo. Aha cos jeszcze- jestem z miasta, nie ze wsi :)

tepad.no

2013-08-09, 11:25
szczytem cebulactwa jest drwienie z kulturalnie bawiacych sie ludzi. to, ze nie wygladaja jak brygada z slonecznego patrolu i nie ruszaja sie jak jakies murzynki w teledyskach rianny nie znaczy, ze nalezy ich obrazac....

s3m3n

2013-08-09, 12:10
cebulactwo to nagrywanie tych ludzi i umieszczanie na YT, nie kazdy musi chodzic do opery..

sulik

2013-08-09, 12:48
zabawa jak na kazdych dozynkach

LaBomba

2013-08-09, 13:13
Kto się z tego naśmiewa chyba nigdy nie był na zabawie tego typu i nie poznał jej klimatu ;)

Ali_G

2013-08-09, 13:47
do autora tematu
Zetnij włosy i wyjdz z domu

Tco

2013-08-09, 14:02
Smiac to sie mozna z pier...nej gimbazy siedzacej przed kompem cale wakacje, nic sensownego z zyia nie wynoszac.