18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

polskie cebulactwo na imprezie w grajewie

ReniferPL • 2013-08-09, 09:56
Czego chcieć więcej od życia w Polsce? Gra muzyka, impreza jest, ludzie się bawią
:krawaciarz:





zaje*ane z jutuba. po tagach nie znalazłem, jak było to wiadomo co z tym zrobić.

Amy Haber

2013-08-09, 17:58
Zabawa na pełnej k***ie i właśnie o to chodzi, czasem trzeba sobie potańczyć do takiej muzyki a ci co mają ścisk tyłka to banda sztywniaków. Może i ci ludzie nie są w 100% zawodowymi tancerzami ale to nie YCD i nikt od nich nie wymaga aby tańczyli jak osoby które biorą udział w tego typu programach więc nie widzę powodu aby się nabijać z ludków na owym filmiku.

Ciekawa jestem jak tańczą ci co taki ból dupy mają, pewnie wcale nie lepiej :)

perki

2013-08-09, 17:58
lepiej stać pdo scianą na dicho po 10 tabletach z oczami jak 5zł i machać palcem całą noc

to jest impreza dla obecnej gimbazy

mateuszmatel

2013-08-09, 18:05
Ja pie**ole kiedys szło się na taką "impreze" zobaczyć co się dzieje a max o 22 wszyscy się bawili i każdy miał to w dupie, a teraz wypijesz pójdziesz sie pobawić to trafi się jakiś debil który to nagra i wrzuci na youtube/wioche/sadistic. Człowiek już nie może się normalnie naj***ć i czegos odwalic bo jakiś debil wyśmieje go dla kilku wirtualnych piw albo łapek. Na codzień nie jestem fanem takich imprez, to nie mój klimat ale czasami w wakacje czemu nie, kto był na takiej imprezie wie jak to wygląda a kto nie był niech żałuje. Co do filmiku to widać, że to dopiero początek i bawią sie tylko "najodważniejsi". Pokaż jak wyglądało kiedy zrobiło się ciemno

Mikstura

2013-08-09, 18:32
Ciekawa jestem jak wy tańczycie w klubach i na dyskotekach internetowe napinacze.

Czarciq

2013-08-09, 18:51
Musiałem sprawdzić na mapie gdzie to całe Grajewo :roll:

rksrobert

2013-08-09, 19:01
I gdzie to cebulactwo? Chyba tylko ty je tutaj prezentujesz. Mają w mieścinie imprezę to ludzie poszli się bawić. Czy ktoś kogoś napie**alał, odpychał czy zr*chał? k***a mać, a jak wy słyszycie muzykę lub jesteście w klubie to stoicie k***a pod ścianami bo taniec jest passe? Każdy tańczy tak jak umie.

PoMaluchu

2013-08-09, 19:11
dajem stara dajem :)

Mom and Death

2013-08-09, 19:17

bigosamigos77

2013-08-09, 19:34
Mają dobrą zabawę to ch*j z tym że tańczą tak sobie ;) Przynajmniej nie siedzą cały dzień przed kompem strzelając z dupy ;)

AX7IS

2013-08-09, 19:42
@Mom and Death ja rozumiem że samokrytyka, ale żeby aż tak? :plzdie:

Kostek-Biernacki

2013-08-09, 19:50
k***a, wielcy tancerze się odezwali i światowcy. Jestem pewny, że ci którzy się oburzają jaka to "wiocha" sami: 1. albo nie ruszają dupy sprzed komputera 2. albo niedawno kąpali się w kałużach błota z wysoką zawartością gówna na brudstoku 3. albo noszą pedalskie rurki, czapki zwisające z tyłu do pasa i zaczesują grzywkę a la debil (emo, Adolf). Normalnym ludziom ch*j do tego jak kto się bawi. Dla ludzi w małych miejscowościach takie imprezy to czasami jedyna rozrywka. Oni nikomu tutaj krzywdy nie robią i nie kreują się na debili jak hipsterzy czy inne gówno.

pawel997402

2013-08-09, 20:03
Kostek-Biernacki napisał/a:

k***a, wielcy tancerze się odezwali i światowcy. Jestem pewny, że ci którzy się oburzają jaka to "wiocha" sami: 1. albo nie ruszają dupy sprzed komputera 2. albo niedawno kąpali się w kałużach błota z wysoką zawartością gówna na brudstoku 3. albo noszą pedalskie rurki, czapki zwisające z tyłu do pasa i zaczesują grzywkę a la debil (emo, Adolf). Normalnym ludziom ch*j do tego jak kto się bawi. Dla ludzi w małych miejscowościach takie imprezy to czasami jedyna rozrywka. Oni nikomu tutaj krzywdy nie robią i nie kreują się na debili jak hipsterzy czy inne gówno.


Stary, jest jedno ale-są wieśniakami :)

Kostek-Biernacki

2013-08-09, 20:10
pawel997402 napisał/a:


Stary, jest jedno ale-są wieśniakami :)



I co, to że mieszkają w małej miejscowości to powód żeby się z nich śmiać czy ich obrażać? :facepalm: Gdyby twoi rodzice mieszkali na wsi a nie w mieście to sam byłbyś wieśniakiem więc zamknij dupę. Wolę takich prostych ludzi niż wysublimowanych światowych hipstero-pedałów. Z własnego doświadczenia wiem że ludzie z małych miejscowości są bardziej otwarci i mają normalniej poukładane w głowie niż "miastowi od wieków", którzy najczęściej wstydzą się swego wiejskiego pochodzenia i wszystko co ma dla nich jakiś posmak prowincji jest obciachem. A na skutek tego zachowują się jak debile.

sard

2013-08-09, 20:21
Szczerze powiedziawszy mam traumę z dzieciństwa odnośnie discopolo i szlag mnie od tych gównianych rytmów trafia. Zdecydowanie nie moje klimaty. Ale ni ch*ja nie będę krytykował kogoś kto się dobrze bawi przy muzyce, która go kręci, nęci i jara... choć patrząc po gimbasiście twórcy tematu i paru napinaczy... zapewne wyk***iści klubowicze dyskoteki z Szumowa (kto wie co to za miejsce ten wie o co kaman) i nie mogą by nie stracić prestiżu pozwalać sobie na poruszanie się przy takiej gównianej muzyczce gminnej dla prostego ludu.
Trudno - piwo za to że się bawią, a nie tylko stoją z boku i podpierają drzewa, coby się nie powywracały. Co do tańca... sam jestem królem parkietów i z tańców towarzyskich jeno przytulaniec i pogo :) ale podziwiam ludzi za chęci. Taniec to ma być ekspresyjne i wczuwające się w daną muzykę ukazywanie siebie na zewnątrz :) Także ktoś z wystudiowanym układem tanecznym na klubowej imprezce - jest sztucznym ch*jem lub sztuczną cipą, a ci tutaj są naturalnie prości jak budowa kija do cepa (dla gimbazy link do wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Cep_%28narz%C4%99dzie%29).
Bawią się jak potrafią, opie**olą parę browarów, spędzą z wielopokoleniową rodzinę przy disco z pola i git :) Mają ku temu prawo, niech się bawią - nikomu krzywda się nie dzieje (podczas tańca...).

To teraz cwaniaczki obśmiewaczki - zapodajcie materiały własne, jak tańczycie :) Utwór... DO-WOL-NY :) Cobyście mogli popisać się umiejętności brakiem.