18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AH1N1ns

2014-02-12, 22:53
To smutne, że aby zobaczyć zwyczajną recenzje polskiej broni mogę tylko zobaczyć jak jakiemuś amerykańcowi się zechce tym zajmować. :-(

panmorda

2014-02-12, 23:04
four point five five seventy five ak fourty seven in half foruty five seven into foruty fifty seven four. LOL

MateuszMmz

2014-02-12, 23:04
Pan_Generał Co z tego, że zrobiony w Polsce jak wygląda identycznie jak Colt 1918

nadroke

2014-02-12, 23:06
Oh k***a jakie my wszystko mamy cudowne i jak dobrze że wszyscy możemy tego używać, właśnie wychodziłem sobie postrzelać do puszek tylko podlece do jakiegoś najbliższego kraju gdzie mogę mieć giwerę bez problemów. Niedługo żeby zjeść sobie polską kiełbasę będziemy jeździć do ameryki albo do azji a co tam i tak mam po drodze na sztrzelnice ;D

Endiegs

2014-02-12, 23:15
Zara fch*j generałów się zleci, którzy strzelali ze wszystkiego niestety tylko na pedalskie kulki plastykowe i k***a specjaliści. Łucznik z Radomia to dobra firma.

basqule

2014-02-12, 23:41
Jak czytam wasze komentarze, to mi się czasem wydaje że ja w jakimś innym świecie żyje... Przecież to żaden problem kupić sobie cywilnego beryla. Mam takiego w szafie:)

basqule

2014-02-12, 23:59
MrBebo0010 napisał/a:

@up, gdzie sie baterie wklada?


Baterie wkłada się do kolimatora;D To nie zabawki, to prawdziwe, legalne kopyta:)

AH1N1ns

2014-02-13, 00:15
@basqule, Mógłbyś jakoś potwierdzić, że to twoje zdjęcia?
Ciężko było zdobyć zezwolenie?
Jaki masz rodzaj zezwolenia?
Bardzo chętnie poczytałbym co masz do powiedzenia n.t. zezwoleń na broń palną w Polsce i jakie są z tym problemy/koszta związane. Dzięki z góry za odpowiedź. ;-)

Pan_Generał

2014-02-13, 00:19
basqule, Karabinek sportowy RADOM-SPORT? Szkoda że w Anglii takiego nie mogę kupić :amused:

socjalmmv

2014-02-13, 00:20
@basqule
Dobra nie pie**ol, skąd pozwolenie :szczerbaty:

djnice66

2014-02-13, 00:38
Ekspertem nie jestem,ale mój ociec raczej tak... 25 lat w służbie wojskowej z czego 3 misje 1 Irak 2 Afganistan,czesto opowiada mi o tym jak byli pod ogniem a młodzi żołnierze nie mieli jeszcze tak perfekcyjnie wyćwiczonych ruchów,tzn zmina ognia z poj. na ciagły,zmiana magazynka przeładowanie... czesto się im zacinał (tak zacinał) i tracili cenne ułamki sekund aby przeciwnika w tym przypadku talbów delikatnie odstraszyć lub wyeliminować...

A z wersja 47,beryl wygrywa i to zupełności celniej strzela mniejszy odrzut,z pełnym wyposażenie nie jest taki cięzki,ale odrzut i tak wiele zostawia do życzenia,opowiadał też że czesto z hamerykanami wymieniali się broniami tzn oglądali,strzelali spr ogólnie i mówił ze beryl jest jakaś dekade za bronia amerykańska...

Ale i tak się cieszy ze wszedł beryl bo pamięta czasy jak na strzelnicy strzelali z 47 to mówił że nie ktorzy trafić w drzwi stodoły z 100 m by nie trafili :D

te...........la

2014-02-13, 05:30
vis rozni sie od colta, polecam wikipedie a tego beryla chyba sobie kupie

Zadra

2014-02-13, 11:15
Jestę ekspertę.

Sam mam przyjemność korzystać z Beryla w wersji Mini...
Cóż mogę powiedzieć - solidna konstrukcja, aczkolwiek na początku użytkowania (mam broń nową, z 2012) były problemy z bezawaryjnym prowadzeniem ognia. Lecz jak już się wszystko ładnie 'dopracowało' to robi swoją robotę.

Btw. Mini beryl emituje dużo więcej hałąsu od większego brata (:

basqule

2014-02-13, 16:41
AH1N1ns napisał/a:

@basqule, Mógłbyś jakoś potwierdzić, że to twoje zdjęcia?
Ciężko było zdobyć zezwolenie?
Jaki masz rodzaj zezwolenia?
Bardzo chętnie poczytałbym co masz do powiedzenia n.t. zezwoleń na broń palną w Polsce i jakie są z tym problemy/koszta związane. Dzięki z góry za odpowiedź. ;-)


Prosz...



Nie było ciężko. Zaniosłem wymagane papiery i po półtora miesiąca zadzwonili żeby odebrać pozwolenie.
Pozwolenie na broń do celów sportowych.
W tej chwili jest dużo łatwiej niż przed 2011r.
Koszty są do przełknięcia, jeśli komuś zależy to po pół roku od zapisania do klubu może mieć już takie żelastwo w sejfie. Z tego co się orientuję, to największym problemem jest, wziąć dupę w troki i zamiast marudzić jak jest źle i ch*jowo po prostu spełnić wszystkie wymagania, złożyć wniosek i kupić zabawki. Największym grzechem moich szanownych przedmówców jest to, że nawet im się nie chciało sprawdzić jak to rzeczywiście wygląda.
Biorę udział w zawodach dość często, ostatnio przy 17 stopniowym mrozie, gorące łuski fajnie przymarzały do śniegu i jak ktoś zbierał do elaboracji to skóra z paców schodziła;D