18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski magik na motocyklu

GyyGyyyy • 2011-09-01, 01:26
Polak potrafi :jezdziec:




:terror:

Sharsh

2011-09-01, 01:38
Piwo za to że polak i że potrafi.

Robster

2011-09-01, 02:07
Przy tak długich filmikach powinien być obowiązek informowania, czy się w końcu ktoś wypie**olił.

androgenius

2011-09-01, 03:18
I właśnie przez takich ch*jów spać nie mogę po nocach bo zanim dojdą do takiego poziomu to muszą jebańcy kilka lat pierdzieć tymi silniczkami ludziom pod oknami.

kubus12343

2011-09-01, 11:42
@up
to czemu ty nie nagrywasz, krew sie pewnie leje :D

maychan

2011-09-01, 12:06
k***a Wam też ciarki przeszły po plecach ? :D

Bartooo

2011-09-01, 12:36
@maychan
Mi po jajach przeszły ;p

zwalaj

2011-09-01, 13:15
stunter 13 c`nie? :)

sz...........r9

2011-09-01, 13:33
androgenius napisał/a:

I właśnie przez takich ch*jów spać nie mogę po nocach bo zanim dojdą do takiego poziomu to muszą jebańcy kilka lat pierdzieć tymi silniczkami ludziom pod oknami.



Dźwięk takiego silniku to poezja.. Pewnie gul ci skacze że musisz jeździć polonezem ;]

fejzez

2011-09-01, 14:20
nic ciekawego tu nie pokazał

ipse

2011-09-01, 14:24
Stare Olesno :D D

androgenius

2011-09-01, 14:28
@szwagier9

Nie specjalnie, bo nie mam nawet poloneza. Za to uwierz, że szczerze się cieszę za każdym razem jak słyszę,że jakiś imbecyl na motorku się rozj***ł - myślę wtedy o jego matce,siostrze,dziewczynie,przyjaciołach i dzieciach - czuję wówczas głębokie zadowolenie bo jestem sobie w stanie wyobrazić jak bardzo cierpią nieodwracalną stratę. Wówczas wiem, że podzielają moją głęboką nienawiść do pierdzących motorków i jestem bardzo rad. Miałem kiedyś dobrego znajomego co się rozj***ł na motorku - umarł po 4 dniach w szpitalu, byłem bardzo zadowolony z tego powodu,bo mówiłem mu,że się rozjebie któregoś razu i cieszę się że wyszło na moje. Najbardziej jednak cieszy mnie śmierć każdego sk***ysyna na motorku dlatego, że z każdym takim trupem jest nieco ciszej pod moim oknem. Nie ma w tym ni krzty zawiści czy zazdrości, po prostu lubię trochę ciszy i świeże powietrze wpadające przez otwarte okno, jeżeli kilku matkojebców musi zginąć żebym to miał to tym lepiej, bo na harda też lubię zaglądać.

Stefan_Sigal

2011-09-01, 15:11
Jak to mawiają, nie sprzęt lecz technika robi z ciebie zawodnika.

sz...........r9

2011-09-01, 15:12
androgenius napisał/a:

@szwagier9

Nie specjalnie, bo nie mam nawet poloneza. Za to uwierz, że szczerze się cieszę za każdym razem jak słyszę,że jakiś imbecyl na motorku się rozj***ł - myślę wtedy o jego matce,siostrze,dziewczynie,przyjaciołach i dzieciach - czuję wówczas głębokie zadowolenie bo jestem sobie w stanie wyobrazić jak bardzo cierpią nieodwracalną stratę. Wówczas wiem, że podzielają moją głęboką nienawiść do pierdzących motorków i jestem bardzo rad. Miałem kiedyś dobrego znajomego co się rozj***ł na motorku - umarł po 4 dniach w szpitalu, byłem bardzo zadowolony z tego powodu,bo mówiłem mu,że się rozjebie któregoś razu i cieszę się że wyszło na moje. Najbardziej jednak cieszy mnie śmierć każdego sk***ysyna na motorku dlatego, że z każdym takim trupem jest nieco ciszej pod moim oknem. Nie ma w tym ni krzty zawiści czy zazdrości, po prostu lubię trochę ciszy i świeże powietrze wpadające przez otwarte okno, jeżeli kilku matkojebców musi zginąć żebym to miał to tym lepiej, bo na harda też lubię zaglądać.



Obyś kiedyś wypadł przez te swoje okno ;] pozdrawiam

adriano123456

2011-09-01, 15:13
To jest Stuner 13. Rafał Pasierbek ;) Mistrz Polski i Teraz prawie swiata w Stuncie;)