18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski magik na motocyklu

GyyGyyyy • 2011-09-01, 01:26
Polak potrafi :jezdziec:




:terror:

shrk

2011-09-01, 15:19
Fajny placyk do zabawy;) większego sprzęta nawet nie ma gdzie rozpędzić.

@androgenius
Nieźle Ci na beret siadło ;) Ale za to masz jakąś radość w tym Twoim zapierdzianym życiu...

suchy945

2011-09-01, 15:22
Zwykły dawca. Nic ciekawego.

matheo36

2011-09-01, 15:35
Rafał Pasierbek, w zeszły weekend wygrał jako pierwszy europejczyk zawody w USA. miałem nawet okazje, pogadać z nim na żywo :D

@suchy945 jak i inni nie mylcie stunterów którzy jeżdżą max 60km/h na zamkniętym parkingu w specjalnych ochraniaczach na specjalnie przygotowanym do tego motocyklu z zwykłymi idiotami czy jak zwą dawcami jeżdżącymi po 200km/h w zabudowanym w sandałkach i krótkich spodenkach na krótki renkawek bo to są dwie odmienne rzeczy :P

PrezesTegoBurdelu

2011-09-01, 16:03
androgenius napisał/a:

Nie specjalnie, bo nie mam nawet poloneza. Za to uwierz, że szczerze się cieszę za każdym razem jak słyszę,że jakiś imbecyl na motorku się rozj***ł - myślę wtedy o jego matce,siostrze,dziewczynie,przyjaciołach i dzieciach - czuję wówczas głębokie zadowolenie bo jestem sobie w stanie wyobrazić jak bardzo cierpią nieodwracalną stratę. Wówczas wiem, że podzielają moją głęboką nienawiść do pierdzących motorków i jestem bardzo rad. Miałem kiedyś dobrego znajomego co się rozj***ł na motorku - umarł po 4 dniach w szpitalu, byłem bardzo zadowolony z tego powodu,bo mówiłem mu,że się rozjebie któregoś razu i cieszę się że wyszło na moje. Najbardziej jednak cieszy mnie śmierć każdego sk***ysyna na motorku dlatego, że z każdym takim trupem jest nieco ciszej pod moim oknem. Nie ma w tym ni krzty zawiści czy zazdrości, po prostu lubię trochę ciszy i świeże powietrze wpadające przez otwarte okno, jeżeli kilku matkojebców musi zginąć żebym to miał to tym lepiej, bo na harda też lubię zaglądać.



Lubię czytać twoje posty, dzięki takim jak ty aż chce się latać po nocy. Dzięki za kolejny powód do tego by nie dawać takim k***ą jak ty spać. Mam nadzieje że hałas kiedyś cię złamie i w końcu zrobisz przysługę swojej matce i ukręcisz sobie linę.

akryl849

2011-09-01, 16:04
@androgenius
jestem ciekaw, czy jakby na przykład Twój ojciec lubił motocykle i stałaby my się na nim krzywda to powiedziałbyś dobrze ci tak, "sk***ysynu"? mi się wydaje, że na motorach siadają tacy sami ludzie, jakimi jesteśmy my, a w każdej grupie społecznej znajdzie się jakiś matoł, który będzie stwarzał złą opinię wszystkim do niej przynależącym i takim matołem chyba własnie jesteś Ty, wśród użytkowników sadistica.

GyyGyyyy

2011-09-01, 16:47
suchy945 napisał/a:

Zwykły dawca. Nic ciekawego.



A co on ma wspólnego z dawcą? Dał Ci czy jak?

filipedia2

2011-09-01, 17:33
k***a. mogliby sie chociaz troche postarac i dac mu jakis kawalek lotniska na pare godzin, albo chociaz jakiejś dobrej dwupasmówki, a tak musi zapie**alać po zapyziałym kawałku asfalty zapewne na jakimś zadupiu
btw
niezły jest :)

trigger

2011-09-01, 18:11
Że toto małe, to że niby Polak... na moto...czym?

androgenius

2011-09-01, 18:12
akryl849 napisał/a:

@androgenius
jestem ciekaw, czy jakby na przykład Twój ojciec lubił motocykle i stałaby my się na nim krzywda to powiedziałbyś dobrze ci tak, "sk***ysynu"? mi się wydaje, że na motorach siadają tacy sami ludzie, jakimi jesteśmy my, a w każdej grupie społecznej znajdzie się jakiś matoł, który będzie stwarzał złą opinię wszystkim do niej przynależącym i takim matołem chyba własnie jesteś Ty, wśród użytkowników sadistica.

pie**olę swojego ojca jakby się rozj***ł na motorku to też bym się cieszył. W sumie to sam bym mu hamulce poluzował i wrzucił filmik na harda :D

Pener

2011-09-01, 18:14
androgenius napisał/a:

pie**olę swojego ojca jakby się rozj***ł na motorku to też bym się cieszył. W sumie to sam bym mu hamulce poluzował i wrzucił filmik na harda :D


zwieracze byś poluzował prędzej

bono13

2011-09-01, 18:23
androgenius, jeden taki jak ty ostatnio strzelał do ludzi na wyspie Utoya, socjopata

Onan the barbarian

2011-09-01, 18:48
androgenius napisał/a:

pie**olę swojego ojca jakby się rozj***ł na motorku to też bym się cieszył. W sumie to sam bym mu hamulce poluzował i wrzucił filmik na harda :D


Jeden z lepszych napinaczy/trolli na tym forum

borisklinga

2011-09-01, 19:22
Rafał, pozdro dla Ciebie :D

Pan Fasola

2011-09-01, 20:06
W Anal Wjeżdżam napisał/a:



Lubię czytać twoje posty, dzięki takim jak ty aż chce się latać po nocy. Dzięki za kolejny powód do tego by nie dawać takim k***ą jak ty spać. Mam nadzieje że hałas kiedyś cię złamie i w końcu zrobisz przysługę swojej matce i ukręcisz sobie linę.


k***a, wiedziałem! Jacyś kolesie w mojej okolicy latają po nocach i drą się pod moimi oknami. Wiedziałem, że W Anal Wjeżdżają sobie. Nie wiedziałem tylko, że jeden z nich jest użytkownikiem sadola.

KN...........NT

2011-09-01, 20:17
Niech się rozwalają na tych swoich motorkach, tylko ludzi denerwują. Już trzech motocyklistów potrąciłem w tym roku. My Żydzi nie jeździmy motorami, bo jesteśmy inteligentni.