18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska - Walczysz o swoje? Dostajesz cenzurę

Pindol1996 • 2014-01-17, 13:54
Jak podaje gazeta wyborcza z Facebooka w ostatnich dniach zniknął jeden z najpopularniejszych fanpage'y narodowców:

http://wyborcza.pl/1,75478,15287982.html


Najśmieszniejsze jest to, że ludzie na tych forach nie wyzywali po prostu muzułmanów czy gejów, bronili się przed nimi argumentując czemu. Niedługo w Polsce wprowadzą zapewne homoseksualne śluby jako legalne, oraz pozwolą rodzinom homoseksualnym na adopcję dzieci, w rządzie będą zasiadać szmatogłowi, a w Polsce prawo zastąpi się prawem Koranu. Tak będzie wyglądać Polska jeśli nie zaczniemy walczyć o swoje! Polska to kraj Chrześcijański, bez pedałów ani innych hipsterskich i pedalskich gównianych wzorców. Największym absurdem naszych czasów jest nazywanie homofobem osoby, która krytykuje pedalstwo i homofobia jest uważana za chorobę, gdzie kilkadziesiąt lat temu to homoseksualizm był chorobą. Dziękuję i elo, nie sprzedajmy kraju! Walczmy o swoje :)

vass

2014-01-18, 01:45
Jak ktoś za mało zarabia, to niech sobie zarobi więcej, tego akurat w Polsce nikt nie zabrania :)

KasHer

2014-01-18, 02:44
To że konstytucja wnika w takie kwestie jak małżeństwo świadczy o tym że mamy złą konstytucję.
W innych kwestiach też nie lepszą.

lapps

2014-01-18, 18:10
vass napisał/a:

Jak ktoś za mało zarabia, to niech sobie zarobi więcej, tego akurat w Polsce nikt nie zabrania :)



jak ktos jest chory to niech bedzie zdrowy, nikt mu nie broni...

Pindol1996

2014-01-20, 16:22
Kuriki napisał/a:

1. Ludzie za bardzo spinają dupy w temacie tej tzw "mowy nienawiści". Zamiast dać na luz to paranoi dostają. Niedługo stwierdzenie, że pomarańczowa bluzka mi się nie podoba będzie uznawane za mowę nienawiści :roll:

2. Polskę- z resztą nie tylko Polskę- szlag trafia po pierwsze przez polityków, po drugie przez zidiociałych ludzi, a po trzecie przez osoby, których umysły płodzą tego typu złote myśli:


I nie chcę tu obrażać lub krytykować użytkownika Pindol1996. Rozumiem również, że na tym portalu panuje taka konwencja, że się pisze (a nawet wypada napisać) "j***ć hipsterów i resztę pedalstwa" , "Polska dla polaków" etc. Niestety poza tym portalem, a dokładniej, w prawdziwym życiu, słyszę zawzięte dysputy o j***niu hipsterów, szmatogłowych czy walczeniu o Polskę poprzez uniemożliwianie (lub przynajmniej utrudnianie) np trzymania się za ręce ludziom tej samej płci.

IMO Polska nie upadnie przez to, że ktoś chodzi w rurkach albo dziewczyna bzyka swoją partnerkę. Polska upadnie przez niewydolność gospodarczą i głupotę ludzką (pisząc dokładniej; chodzi mi o brak zdrowego rozsądku).

A teraz przechodzę z trybu poważnego na poj***ny i lecę na harda :sraka: :krejzi: :bije_konia:





Do pewnego czasu, nie obchodziło mnie czy ktoś jest gejem czy wyznania Islamu, i starałem się być tolerancyjny, ale dając takim palca, chcą ci odgryźć rękę. Jak widzisz, we Francji zalegalizowano związki homoseksualne, a teraz walczą o to, żeby pedału mogły adoptować dzieci, czy oni mają pojęcie jaki to może mieć wpływ na psychikę dziecka. To samo tyczy się Islamistów, nie mam pretensji do tego, że wierzą w swojego Boga, mają te dywaniki i inne ch*jstwa, tylko ich podejście, że potrafią zabić inną osobę bez skrupułów tylko dlatego, że nie wierzy w Allaha, mamy być tolerancyjni a oni mają na nas srać? Przeprośmy ich jeszcze, że w Polsce nie ma ogólnodostępnych AK-47 i zapytajmy się czy nie mają może ochoty wysadzić jakiegoś biurowca? -.-