18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska - Walczysz o swoje? Dostajesz cenzurę

Pindol1996 • 2014-01-17, 13:54
Jak podaje gazeta wyborcza z Facebooka w ostatnich dniach zniknął jeden z najpopularniejszych fanpage'y narodowców:

http://wyborcza.pl/1,75478,15287982.html


Najśmieszniejsze jest to, że ludzie na tych forach nie wyzywali po prostu muzułmanów czy gejów, bronili się przed nimi argumentując czemu. Niedługo w Polsce wprowadzą zapewne homoseksualne śluby jako legalne, oraz pozwolą rodzinom homoseksualnym na adopcję dzieci, w rządzie będą zasiadać szmatogłowi, a w Polsce prawo zastąpi się prawem Koranu. Tak będzie wyglądać Polska jeśli nie zaczniemy walczyć o swoje! Polska to kraj Chrześcijański, bez pedałów ani innych hipsterskich i pedalskich gównianych wzorców. Największym absurdem naszych czasów jest nazywanie homofobem osoby, która krytykuje pedalstwo i homofobia jest uważana za chorobę, gdzie kilkadziesiąt lat temu to homoseksualizm był chorobą. Dziękuję i elo, nie sprzedajmy kraju! Walczmy o swoje :)

Perturbator

2014-01-17, 22:12
Lewactwo atakuje. Kilka prawicowych portali zostało zbanowanych. FejsZbuk niestety daje się wkręcać w brudne gierki.

____

2014-01-17, 22:15
Mamy biedę, bezrobocie, rozpasaną administrację, ch*jowych polityków a wy się waginosceptykami przejmujecie...póki co, politycy dupcą sekretarki, dz**ki, kochanki itd., więc lobby gejowskie dużo u nas nie zdziała.

Smoke25

2014-01-17, 22:17
to oni nas normalnych ludzi dyskryminują, próbują nas zmienić, nam wmówić że czarne to jest białe a traktor to był taki bóżek mityczny od ciągnięcia fajki czy coś tam... homosiom mówię nie

KamayPL

2014-01-17, 22:18
Wolność słowa k***a !!

ThorRbK

2014-01-17, 22:21
BongMan napisał/a:

Mamy większe problemy niż szmatogłowi i pedały. Na przykład to, że mamy ceny takie same jak w zachodniej Europie, a zarabiamy 4 razy mniej.



Czasem i nawet z Tobą trzeba się zgodzić.

Templariusz Mariusz

2014-01-17, 22:21
A Jan Paweł 2 ukradł mi papierosy nadal jest. I będzie. I nikt tego nie usunie, bo to nikogo nie obraża.

Dwulicowe żydki.

IPeIPe

2014-01-17, 22:28
Po przystąpieniu do UE możecie sobie w dupę wsadzić nasza Konstytucję. Było o tym wcześniej myśleć a nie lecieć głosować za "lepszym światem - (ch)U(j)nią jewropejską". teraz to już pozamiatane. Wasze lamenty internetowe to tylko charczenie dogorywającego. Smutne ale prawdziwe w ch*j, niestety.

PiotrekMMA

2014-01-17, 22:28
Ja pie**ole czy trzeba być katolikiem, żeby nie tolerować pedalstwa i brudasów? Wk***ia mnie myślenie.

4tom

2014-01-17, 22:29
Pindol1996 napisał/a:

Niedługo w Polsce wprowadzą zapewne homoseksualne śluby jako legalne, oraz pozwolą rodzinom homoseksualnym na adopcję dzieci, w rządzie będą zasiadać szmatogłowi, a w Polsce prawo zastąpi się prawem Koranu


Tak, k***a, dokładnie za 23 dni. I pomyśleć, że takie coś właśnie nabyło prawa wyborcze...

Kuriki

2014-01-17, 22:36
1. Ludzie za bardzo spinają dupy w temacie tej tzw "mowy nienawiści". Zamiast dać na luz to paranoi dostają. Niedługo stwierdzenie, że pomarańczowa bluzka mi się nie podoba będzie uznawane za mowę nienawiści :roll:

2. Polskę- z resztą nie tylko Polskę- szlag trafia po pierwsze przez polityków, po drugie przez zidiociałych ludzi, a po trzecie przez osoby, których umysły płodzą tego typu złote myśli:
Pindol1996 napisał/a:

Niedługo w Polsce wprowadzą zapewne homoseksualne śluby jako legalne, oraz pozwolą rodzinom homoseksualnym na adopcję dzieci, w rządzie będą zasiadać szmatogłowi, a w Polsce prawo zastąpi się prawem Koranu. Tak będzie wyglądać Polska jeśli nie zaczniemy walczyć o swoje! Polska to kraj Chrześcijański, bez pedałów ani innych hipsterskich i pedalskich gównianych wzorców. Największym absurdem naszych czasów jest nazywanie homofobem osoby, która krytykuje pedalstwo i homofobia jest uważana za chorobę, gdzie kilkadziesiąt lat temu to homoseksualizm był chorobą. Dziękuję i elo, nie sprzedajmy kraju! Walczmy o swoje :)



I nie chcę tu obrażać lub krytykować użytkownika Pindol1996. Rozumiem również, że na tym portalu panuje taka konwencja, że się pisze (a nawet wypada napisać) "j***ć hipsterów i resztę pedalstwa" , "Polska dla polaków" etc. Niestety poza tym portalem, a dokładniej, w prawdziwym życiu, słyszę zawzięte dysputy o j***niu hipsterów, szmatogłowych czy walczeniu o Polskę poprzez uniemożliwianie (lub przynajmniej utrudnianie) np trzymania się za ręce ludziom tej samej płci.

IMO Polska nie upadnie przez to, że ktoś chodzi w rurkach albo dziewczyna bzyka swoją partnerkę. Polska upadnie przez niewydolność gospodarczą i głupotę ludzką (pisząc dokładniej; chodzi mi o brak zdrowego rozsądku).

A teraz przechodzę z trybu poważnego na poj***ny i lecę na harda :sraka: :krejzi: :bije_konia:

maciej113

2014-01-17, 22:37
Pindol1996 napisał/a:

Jak podaje gazeta wyborcza z Facebooka w


Polska to kraj Chrześcijański, bez pedałów ani innych hipsterskich i pedalskich gównianych wzorców.



Polska to nie kraj chrześcijański, taki sam ból dupy jak dzisiaj względem muslimów kiedyś był jak wprowadzali u nas chrześcijaństwo.
To nie nasza rodzima religia i wiara, pomimo, że wielu z nas w nią uwierzyło.
Denerwuje mnie jeśli ktoś mówi o islamizacji Polski wychwalając chrześcijaństwo bo ta wiara przyszła do nas tak jak islam. Często mnie zastanawia dlaczego narodowcy są "narodowcami" od momentu Polski chrześcijańskiej. A wcześniej to nie istniało nic? Narodowość, język i kultura powstała z dnia na dzień?

isotop

2014-01-17, 22:41
Nie wiem czy ta gimboprawacka retoryka jest pisana "ironicznie", czy może jednak jest to kwintesenscja głupoty. Niby jakim cudem legalne miałyby być tzw. "małżeństwa homoseksualne" skoro jednocześnie wieszczycie, że w Sejmie zasiadać będą ciapaci? Przecież wy do spółki z muslimami nienawidzicie gejów...

Poza tym nie wiem co mają hipsterzy i homoseksualiści do chrześcijaństwa. Zarzekacie się, że Polska jest krajem hurr durr katolickim, a jednak nie brakuje nam gejów, lesbijek, transów, hipsterów, zwolenników lewicy, anarchistów etc. Więc co... że niby jeszcze nie przystąpili do ataku? Lol :lol:

A co do słynnego skreślenia homoseksualizmu z katalogu chorób, okrzykniętego przez wszystkowiedzącą prawicę mianem "spisku" to chciałbym tylko zauważyć, że homoseksualizm nie przestał być z dnia na dzień chorobą... raczej nigdy nią nie był. To, że chrześcijanie radośnie go tam umieścili nie oznacza, że się nią stał. Zapominacie też, że religie abrahamowe nie są jedynymi na tym świecie (mam na myśli islam, judaizm i chrześcijaństwo). Pewnie przekracza to granice waszego rozumu, ale np. buddyści mają na gejów wyj***ne po całości i jest dla nich kompletnie niezrozumiały ten wasz katolski ból dupy na wszystko z przedrostkiem 'homo'.

kaelem

2014-01-17, 22:46
Skwitowałbym to sam, jednak są ludzie, którzy zrobią to tak samo

lordpuffa

2014-01-17, 22:50
Jedno drugie wyklucza .Muslimy wytępią pedałów.