18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POLSKA

fatherland • 2013-06-09, 13:18
Nasza piękna ojczyzna. Zdecydowanie najwspanialszy kraj na świecie. Z piękną historią i tradycją.

gumis1412

2013-06-10, 04:10
Pierwszy utwór to na pewno - "Steve Jablonsky - I'm Lincoln"(soundtrack z filmu "Wyspa". Został też użyty do zwiastunu "Avatara")
Drugi - cóż wydaje mi się, że jeden z soundtraków "Transformers"
Trzeci - nie mam pojęcia :(
Ostatni - Hans Zimmer- What Shall We Die For (soundtrack z filmu "Piraci z Karaibów: na krańcu świata)

Mam nadzieje, że jakoś w małej części komuś pomogłem :)

P.S
Miło, że nawet moje miasto (Legnica) sie załapała :)

slec21

2013-06-10, 13:22
Yaho napisał/a:

@slec21 Malbork oczywiście. Aż dziw, że go zabrakło. Tak czy siak świetny film.



Tak kur** żebyś Ty widzał Malbork na oczy, słyszałeś może o takim mieście na Warmii i Mazurach? Olsztyn się nazywa... !

Jarvis

2013-06-10, 13:36
Myślałem, że to kolejny ch*jowy filmik o polskiej historii i o tym jacy kiedyś byliśmy wielcy i podnieta tym co było.

Nareszcie ktoś wrzucił filmik o Polsce, który pokazuje to, jak wspaniała Polska jest, a nie jak wspaniała była. Uwielbiam podróżować i chcę zwiedzić cały świat, ale takie filmiki mi przypominają, że warto najpierw zwiedzić całą Polskę, bo jest świetna.

Nie wiem szczerze mówiąc po co było tam zdjęcie brzydkich Katowic (za 2-3 lata to się zmieni, bo teraz jest tam jeden wielki remont), natomiast respekt za Będzin, bo ten zamek jest naprawdę ładny i mało popularny.

Listek

2013-06-10, 18:55
Jeszcze moje małe, nudne, aczkolwiek bardzo urokliwe miasteczko - Bolesławiec :)





BTW: Promujmy lokalny patriotyzm ! Ja sam jestem zakochany w 100 km2 od mojego miasta ( Jelenia Góra, Karpacz, tajemnicze Góry Sowie, Legnica, Wrocław, Bory Dolnośląskie ).

=CAMEL=

2013-06-10, 23:49
Czy ktoś ogarnia gdzie dokładniej w dolinie prądnika 1:45 jest ta droga? Całkiem fajnie wygląda, pyknął bym się tam na motocyklu z chęcią...

TelewiZorro

2013-07-09, 04:21
zamiast "Łódź" powinno być "Łódź, k***a..."

EMANUEL_OJAJEBIE

2013-12-30, 16:36
te zdjęcie Gniezna to nie wiem skąd se wziął, chyba z dupy, bo to nie jest Gniezno na 100%