18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POLSKA

fatherland • 2013-06-09, 13:18
Nasza piękna ojczyzna. Zdecydowanie najwspanialszy kraj na świecie. Z piękną historią i tradycją.

gierlo

2013-06-09, 16:12
"Kraj piękny, tylko ludzie k***y"

CarlitoBrigante

2013-06-09, 16:15
Ja gdzie bym nie był wszędzie będę Polakiem, nie przedstawicielem POLACTWA tylko Polakiem... dla mnie to jest kraj niewykorzystanych szans, pomyłek i zepsutego przez zewnętrzne nacje społeczeństwa czy też rządy lekkich rąk (tutaj akurat mam na myśli magnaterię jeszcze sprzed czasu rozbiorów rozpasaną przez królów nadającym im przywieleje). Te 5 dekad systemu komunistycznego(i kolejnych prawie że 25 lat systemu postkomunistycznego w którym żyjemy) zamordowało całego ducha narodu, który utrzymywał się jeszcze od '39 do '45 roku, który rozkwitł w dwudziestoleciu międzywojennym, który przetrwał mimo wszystko niewolę lat 1795-1918, ale zaczął w okresie stalinowskim wymierać całkowicie. W zasadzie prawdą jest iż pełna eksterminacja myśli społecznej,naukowej i kulturowej zaczęła się już w roku '40 w Katyniu,Miednoje,Charkowie i Twerze. Poprzez Archipelag Gułag i marksistowsko-leninowskie poglądy, poprzez socjalizm popadający w Utopię, poprzez tajne służby zniweczono wielkie szanse na odbicie się od dna. Obecnie jesteśmy zepsutym do szpiku kości społeczeństwem odnajdującym sens w głupotach z zachodu i udającym 'wielkie przyjaźnie' z "Wielkim Bratem" ze wschodu.Społeczeństwem w którym młodzieży, BA! dorosłych POKOLEŃ! nie interesuje dziedzictwo ich ojców i dziadków. Na Polskę i Polaków się na świecie pluje i to w bardzo dużym stopniu dzięki nim samym. To kraj sprzeczności, wielkich słów i idei oraz wielkich historii. Mimo wszystko nienawidzę gdy pod takimi filmami w czymś tak bezdennie głupim czym jest internet muszę czytać wypociny ludzi którzy plują na swoją drugą matkę jaką jest Polska. Ten kraj mimo swej ułomności was wychował, to tutaj dorastacie,dorstaliście lub się starzejecie. Jeszcze przyjdzie taki dzień...w którym potężny słowiański duch drzemiący na tych naszych przepięknych polanach i łąkach powstanie z gniewem Orła w Koronie i strąci jarzmo wiszące nad nami od tak wielu lat. Głęboko w to wierzę i tego sobie życzę na przyszłość i Wam również.

Cyryl90

2013-06-09, 16:27
@UP specjalnie się zalogowałem żeby dać ci piwo

Maynn

2013-06-09, 16:31
@UP A mi sie nie chce czytac. // Edit Przeczytalem i gratulacje za patriotyzm ale mnie takie cos nie rusza.

Czystego baltyku to juz nikt nie pokazal. Takie pokazy zdjec nawet w Syrii dalo by sie zrobic.

Su...........r0

2013-06-09, 16:35
Ja wiedziałem, że Polska to piękny kraj ale nie miałem pojęcia, że aż tyle można zobaczyć :shock: . Ludzie pie**olą, że u nas nic nie ma, wyjeżdżają za granice nie mając nawet świadomości w jak pięknym kraju żyją.

Loaloa

2013-06-09, 16:42
Niestety ze swoich obywateli ten "najwspanialszy kraj" nie może być dumny.

Ciesin

2013-06-09, 16:48
Super, ładne krajobrazy. Czynią nas najwspanialszym krajem świata. Tak jak kilkadziesiąt milionów j***nych tumanów mających więcej kompleksów niż zębów, którzy nie potrafią zrobić porządku z władzą, bo lepiej siedzieć cicho i zająć się własnym czubkiem nosa.

A teraz do boju husaria. Jestem gotowy na Wasza żale.

teken

2013-06-09, 17:09
Nie zgadzam się, w Zeilonej Górze nie jest ładnie :(

bishfinger

2013-06-09, 17:10
Gerlach jest na Słowacji, Skalne miasto jest w Czechach, Nowy Wiśnicz a nie "Winicz", można było ładniejsze zdjęcia znaleźć ale i tak świetnie się ogląda

Dakanred

2013-06-09, 17:11
Prosiłbym o nazwę utworu.

Miki6830

2013-06-09, 17:12
"Naród, który nie szanuje swej przeszłości,
nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości."

sheep6665

2013-06-09, 17:24
Jakbyśmy dobrze poszukali to moglibyśmy wydedukować, że najpiękniejszym krajem świata jest Somalia.
Bądźcie chociaż trochę obiektywni.

BoomShakaLaka

2013-06-09, 17:25
Świetny film. Oglądając czułem dume, podobnie jak kilka razy podczas podróży przez Polske. Zwyczajne zadowolenie, że jestem Polakiem. Naprawimy to co zepsute, nie ważne jak dużo ludzi jest juz straconych, zawsze znajdzie się grupa która będzie walczyła o polepszenie losu Polski. Zawsze.

Ps. Szkoda, że zabrakło tutaj świętokrzyskich Chęcin:


N0rtH

2013-06-09, 17:29
a Tusk i tak wszystko spier*****

abecadło

2013-06-09, 17:44
wszystko fajnie tylko co tam robi bydgoszcz?