18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

POlska sprawiedliwość

Ziemniakowąż • 2013-11-19, 17:05
Kolejna historia z hejtera, bo pierwsza się trafiła na główną, to chyba się spodobała :D


Cytat:

Mój 14 letni syn i moje dwie 13 letnie córki są dla mnie całym światem, to właśnie dla nich żyje i pracuje. Żeby moje dzieci mogły godnie żyć. Mój syn Jakub to fajny chłopak który lubi słuchać metalu, nosi długie włosy, deczko się buntuje teraz ale wiadomo krew nie woda. Zawsze staremu pomaga nadziałce - czyli mi :D Trochę pojęczy, pojęczy ale weźmie się za robotę. Ostatnio nauczyłem go trochę spawać migomatem. Fajnie, bo chłopakowi spodobało się, mimo tego że ma bardzo dobre oceny z matematyki i myślę żeby wysłać go na politechnikę. Ale taka skromna wiedza i obycie ze sprzętem mu się przyda. Tydzień temu dziecko wróciło do domu po lekcjach w gimnazjum, miał poszarpaną koszulkę otarte do krwi łokcie stłuczony nadgarstek podbite oko opuchnięty nos i przypalone włosy. Gdy go zobaczyłem to aż mi k***a serce pękło! Zapytałem się co się stało! Kto go pobił! Na początku nie chciał mówić ale córki które były w domu namówiły go żeby powiedział. Okazało się że jakiś ch*j chciał zabrać mu telefon LG5 smartphone, ten nie oddał to się rzuciła na niego banda ch*ja. Zadzwoniłem do nauczycielki powiedziałem że mi syna pobili w tym samym dniu wsiadłem w samochód i razem z córką namierzyłem ku*asa który urządził tak mojego chłopaka. Wj***łem się do jego domu bez pukania i co zastałem? Patologia! Ojciec nachlany w 3 dupy matka próbuje ze mną rozmawiać a łysy gnój w koszulce everlasta chowa się po kątach! Ona wezwała policję ci przyjechali wyprowadzili mnie w kajdankach. Na komisariacie powiedzieli mi że będę odpowiadał za naruszenie miru domowego. Nie przyj***li mi napąści z włamaniem bo dobrze znali tę hołotę. Powiedziałem o sprawie z synem, że został pobity ci założyli odrębną sprawę ale mogą przesłuchać łyse ścierwo dopiero jak przyjedzie psycholog i rzecznik praw dziecka gdyż jego starzy ciągle są na bombie. Powiedziałem temu najduchowi że jak się chociaż krzywo k***a popatrzy na mojego syna to mu kark złamie i ujebie jak psa. Dyrekcja tego gównianego gimnazjum nie chce gnoja wypie**olić do rynsztoku bo to patologia i trzeba dziecku pomóc. Nosz kuuurwa mać! A mojemu to nie?! k***a włosy przypalone które ogarnełem nożyczkami żeby jakoś wyglądał porozbijany chłopak! Zobaczyłem na necie fajną stronkę z sekcją MMA w Poznaniu, opłacam każdy kurs żeby chłopak mógł się bronić przed robactwem na szczęście zgodził się. Znalazłem także 22 letniego pajaca który pomagał swojemu koledze oprawiać mojego syna. Syn taksówkarza nie musiałem długo szukać. Złapałem go i wj***łem mu razem z kolegą i zgłosiłem zajście na policje. ch*j był tak pijany że nie wiedział co się dzieje więc jego zeznania były ch*ja warte. Też był znany policji teraz jedzie na puchę bo miał zawiasy.




Źródło

WhoCaresAboutNik

2013-11-19, 17:20
Nie k***a gnije gówno. j***ną patologię powinno się traktować z 9mm.

psiwytrysk

2013-11-19, 18:08
Szkoda,że takich ścierwusów nie można zabijać na miejscu. j***na patologia.

606

2013-11-19, 18:13
k***a fajnie jakby to była prawdziwa historia, sam pamiętam jak "wspieraliśmy" młodszego brata kumpla.
Dzieciaka później się wszyscy bali, nie o to chodziło, ale przynajmniej miał święty spokój.
pie**olonym patusom nie przetłumaczysz, tu trzeba napie**alać grupowo i indywidualnie, do oporu, aż pomoże.

Miziou

2013-11-19, 18:16
bo chwasty trzeba wyrywać, a nie pielęgnować socjalem - ale swoją drogą, szkoda szczuna, bo jakby nienaj***nych rodziców miał, to może i byłby "mniej awanturujący się", a tak... ch*j, zj***li człowiekowi życie, zasrańcy

blachahaha

2013-11-19, 18:22
Przypominają się czasy gimnazjum kiedy to się brudasów gnębiło :D

remi1982

2013-11-19, 19:24
I poślij teraz k***a dziecko do szkoły. Patologia pie**olona.

krawacik3

2013-11-19, 19:52
@UP
Gimnazjum to nie szkoła. To coś innego, gorszego.

Tassadar

2013-11-19, 19:53
Na sk***ysyństwo w debilnym kraju nie ma rady. Trzeba po cichaczu załatwiać takie sprawy, nic na siłę, najlepiej młotkiem.

Max Ibuprom

2013-11-19, 19:56
Oświata była by prywatna to by takeiog gówna nie było... k***a rozjebmy już ten horror...

pakicito

2013-11-19, 20:17
było syna posłać na siłkę a nie wychowywać na brudasa

Ceembe

2013-11-19, 20:29
Po ch*j przeklejać tutaj zawartość innych stron?

Niechlast

2013-11-19, 20:33
UP
Po ch*j to pingwin w wodzie stoi

h7kchryst

2013-11-19, 20:34
Kozak Ojciec, ale czy aby na pewno?. Prawdziwy Tata by się takimi błahostkami nie chwalił...

LesniczyLajonel

2013-11-19, 20:59
@Ceembe, materiały własne na Sadolu stanowią może z 5% wstawek, więc pisząc "po ch*j przeklejać tu zawartość innych stron" dowodzisz tylko swojej głupoty.