18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

POlska sprawiedliwość

Ziemniakowąż • 2013-11-19, 17:05
Kolejna historia z hejtera, bo pierwsza się trafiła na główną, to chyba się spodobała :D


Cytat:

Mój 14 letni syn i moje dwie 13 letnie córki są dla mnie całym światem, to właśnie dla nich żyje i pracuje. Żeby moje dzieci mogły godnie żyć. Mój syn Jakub to fajny chłopak który lubi słuchać metalu, nosi długie włosy, deczko się buntuje teraz ale wiadomo krew nie woda. Zawsze staremu pomaga nadziałce - czyli mi :D Trochę pojęczy, pojęczy ale weźmie się za robotę. Ostatnio nauczyłem go trochę spawać migomatem. Fajnie, bo chłopakowi spodobało się, mimo tego że ma bardzo dobre oceny z matematyki i myślę żeby wysłać go na politechnikę. Ale taka skromna wiedza i obycie ze sprzętem mu się przyda. Tydzień temu dziecko wróciło do domu po lekcjach w gimnazjum, miał poszarpaną koszulkę otarte do krwi łokcie stłuczony nadgarstek podbite oko opuchnięty nos i przypalone włosy. Gdy go zobaczyłem to aż mi k***a serce pękło! Zapytałem się co się stało! Kto go pobił! Na początku nie chciał mówić ale córki które były w domu namówiły go żeby powiedział. Okazało się że jakiś ch*j chciał zabrać mu telefon LG5 smartphone, ten nie oddał to się rzuciła na niego banda ch*ja. Zadzwoniłem do nauczycielki powiedziałem że mi syna pobili w tym samym dniu wsiadłem w samochód i razem z córką namierzyłem ku*asa który urządził tak mojego chłopaka. Wj***łem się do jego domu bez pukania i co zastałem? Patologia! Ojciec nachlany w 3 dupy matka próbuje ze mną rozmawiać a łysy gnój w koszulce everlasta chowa się po kątach! Ona wezwała policję ci przyjechali wyprowadzili mnie w kajdankach. Na komisariacie powiedzieli mi że będę odpowiadał za naruszenie miru domowego. Nie przyj***li mi napąści z włamaniem bo dobrze znali tę hołotę. Powiedziałem o sprawie z synem, że został pobity ci założyli odrębną sprawę ale mogą przesłuchać łyse ścierwo dopiero jak przyjedzie psycholog i rzecznik praw dziecka gdyż jego starzy ciągle są na bombie. Powiedziałem temu najduchowi że jak się chociaż krzywo k***a popatrzy na mojego syna to mu kark złamie i ujebie jak psa. Dyrekcja tego gównianego gimnazjum nie chce gnoja wypie**olić do rynsztoku bo to patologia i trzeba dziecku pomóc. Nosz kuuurwa mać! A mojemu to nie?! k***a włosy przypalone które ogarnełem nożyczkami żeby jakoś wyglądał porozbijany chłopak! Zobaczyłem na necie fajną stronkę z sekcją MMA w Poznaniu, opłacam każdy kurs żeby chłopak mógł się bronić przed robactwem na szczęście zgodził się. Znalazłem także 22 letniego pajaca który pomagał swojemu koledze oprawiać mojego syna. Syn taksówkarza nie musiałem długo szukać. Złapałem go i wj***łem mu razem z kolegą i zgłosiłem zajście na policje. ch*j był tak pijany że nie wiedział co się dzieje więc jego zeznania były ch*ja warte. Też był znany policji teraz jedzie na puchę bo miał zawiasy.




Źródło

Godryg

2013-11-20, 03:05
Znam wielu dzieciaków od patoli, pracowalem z nimi jako wolontariusz, i wśród moich kumpli terz byla taka patologia w domu, że żal patzrec było wszyscy wyrosli na normalnych ludzi, jak ktos sie ch*jem urodził skowronkiem nie umrze.

maddog77

2013-11-20, 07:28
U nas też to się tak załatwia...mamy po 30-40 lat ale większość z nas za młodu hooliganiła lub skinowała,gdy komuś ze znajomków lub ich krewnych dzieje się krzywda to choć na browara ciężko się razem umówić//wiadomo praca,rodzina i takie tam//to kara być musi np.wiszenie za oknem na 10 piętrze,moczenie w benzynie lub klasyczny oklep.Na szczęście dzielnica jest konkretna i żaden społecznik nikogo nie podpie**oli a dresiki szybko przez nią przemykają.Jedyny problem to złodzieje tablic rejestracyjnych i wachy z samochodów.

ScrappyCoco

2013-11-20, 08:01
Co za j***ny społeczniak i frajer i reszta sk***ysynów w komentarzach też ch*j wam w dupę k***y bez honoru. Do autora tekstu: twój syn to długowłosa p*zda, a ty jesteś szmata. Mam nadzieje, że patologia dojebie twojemu spedalonemu, długowłosemu pędrakowi.
Ps. Na ch*j te historie o pracy na działce, czy migomacie?

c1chy

2013-11-20, 13:51
Cytat:


Tak ciężko ogarnąć, że bezpodstawna agresja nie ma ŻADNYCH praw? Do odparcia agresora możesz użyć policji, znajomych skinheadów, hiviarzy z antify, voodoo i księdza Natanka.



Nie jest mi ciężko ogarnąć po prostu stwierdziłem fakt, że gdyby ktoś mi chciał zaj***ć telefon to bym mu wpie**olił albo bym sp***olił stamtąd (trzeba potrafić ocenić własną sytuację) a gdyby zdarzyło się tak że bym dostał wpie**ol to sam bym to załatwił tak jest ze mną teraz i tak było wcześniej.

Dodatkowo, jeżeli zdecydowałeś się oddać komuś za syna, to twoja agresja w świetle prawa była tak samo bezpodstawna :)

Z drugiej jednak strony rozumiem Cię jako ojca, bo też by mnie ch*j pewnie strzelił.

skin88

2013-11-20, 17:23
Jest na tym świecie jedna prawda : Albo bijesz, albo jesteś bity, Ja biłem od przedszkola =D

ScrappyCoco

2013-11-26, 01:11
skin88 napisał/a:

Jest na tym świecie jedna prawda : Albo bijesz, albo jesteś bity, Ja biłem od przedszkola =D


chyba k***a konia...