18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska reprezentacja

Ha...........ng • 2012-08-18, 16:04
Polska reprezentacja udowodniła, że Jaś Fasola nie był jedynym komediowym elementem igrzysk.

Suka_Blyat

2012-08-19, 11:47
aleksander6 napisał/a:

@up - zawsze musi się trafić jakiś pajac który prawi wywody i odnosi kawał do sytuacji gospodarczej i historii Polski. Po co ta wczuta, to tylko żart.


Zawsze się znajdzie pajac, który jest pajacem. To po pierwsze.
Po drugie, odnosiłem się raczej do komentarzy, nie do kawału :roll:

pianoman

2012-08-19, 13:04
@pozeracz_kotow
Ty normalny jesteś?

W Londynie mieliśmy najgorszy występ w historii występów polskiej reprezentacji na Igrzyskach (czasów stalinowskich nie liczę), ale mamy się cieszyć bo jesteśmy przed Rumunią, albo Austrią która jest potęgą w sportach zimowych?
O tym, że jesteśmy za Koreą Północną, Białorusią, Kazachstanem, Czechami już nie wspomnisz?
Już nie mówiąc o Węgrach, którzy zdobyli 8 złotych medali, czy Ukrainie, która zdobyła 20 medali.

Boże, ciekawe ile płacą za uprawianie takiej propagandy sukcesu...

Turbik

2012-08-19, 21:00
NOSTRI napisał/a:



To olimpiada była w Polsce :-|



Olimpiada ch*j wie, ale Igrzyska Olimpijskie na pewno nie.

artemi

2012-08-20, 03:48
Szczerze, jak sie przyjrzec uwazniej produkcji medalistow jaka ma miejsce w wielkich potegach sportowych to ja wole cieszyc sie naszymi malymi sukcesami niz bezwzglednym treningiem i eliminacja slabszych od najmlodszych lat. W ostatecznej klasyfikacji bylismy 30 chyba, na troche ponad 200 panstw. Czego Wy oczekujecie? Majac baze szkoleniowa taka a nie inna, taka a nie inna organizacje wszystkiego to raczej adekwatny wynik.