18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska - przyjedź i ponarzekaj

rolinka • 2013-08-06, 01:37
Ciekawa kampania społeczna a zarazem kampania reklamowa naszego kraju:







a na koniec jeszcze krótki materiał z TVP na temat powyższej kampanii:


ja...........ax

2013-08-06, 02:19
świetne, mnie rozbawiło ale prawiczki będą się spuszczać :D

~Faper Noster

2013-08-06, 07:56
Z pewnością kampania jest intrygująca i nieszablonowa. Mnie jednak zupełnie nie przypadła do gustu, takie pie**olenie o niczym tylko mnie wk***ia.

tool006

2013-08-06, 08:18
A pewnie, jeszcze w komentarzach narzekajcie...

voidinfinity

2013-08-06, 09:22
Kiedyś czytałem taki artykuł o francuzce (z ojca czy też matki Polki), która przyjechała sobie do nas do pracy (miała taką fantazję, poznawania dzikiego wschodu).

Generalnie podjęła pracę w filii jakiegoś francuskiego koncernu za dwie polskie płace minimalne (czyli jakieś 2tysie na miesiąc). Uznała że za dwie pensje minimalne - to będzie jej się żyło całkiem względnie.

Żyło jej się nieźle, dopóki miała francuskie oszczędności. Na początku uważała że Polacy narzekają bo tak po prostu mają, ale kiedy skończyła jej się kasa na NORMALNE ŻYCIE, zaczęła zachowywać się i reagować w ten sam sposób (m.in. narzekać).

Kobieta wytrzymała bodaj niecały rok - po czym uciekła z powrotem do Francji.

---

Morał: Polskość - straszna choroba, atakuje drogą kropelkową i nie ma już ratunku. Z dnia na dzień stajesz się malkontentem, rasistą i antysemitą. Tylko transfuzja propagandy rządowej może uratować cię przed emigracją z zielonej wyspy.

Basmacz

2013-08-06, 10:11
Oj jak mnie wk***ia takie odwracanie kota ogonem jak w ww. zapodanych filmach czy w kampanii "Rurzowy ożeł morze". Odwracanie kota ogonem które polega na wmawianiu nam, że narzekanie na otaczającą rzeczywistość to nasza wina a nie owej ch*jowej rzeczywistości.

SKR

2013-08-06, 10:25
nie chce mi sie rozwijać myśli wiec powiem krotko - straszna h*jnia !

b00mba

2013-08-06, 10:26
Niesamowicie wk***iają mnie takie reklamy, nie wnoszą żadnej treści -i kto za nie płaci ? Jeżeli nie reklamują produktu to znaczy że jacyś podatnicy musieli wybulić na taki syf- no po prostu k***a mać

Roszp

2013-08-06, 10:48
Nie spodziewałem się czego innego, jak narzekania w komentarzach.

AhTenAndy

2013-08-06, 11:52
za-je-bi-ste, fajny pomysł i wykonanie - i ch*j w buzie tym co będą narzekać że reklama stawia w złym świetle nasze interesy. Ta reklama powinna być przede wszystkim wyświetlana nam Polakom, bo trafia w sedno. Mi wersja "o sztuce" najbardziej podeszła... gość zajebiście gra wypalonego malkontenta, piwo!

voidinfinity

2013-08-06, 11:57
@czmielu8
@Roszp

Pragnę was uświadomić, że narzekacie, że Polacy narzekają :-P
Wyznaczacie nową jakość :mrgreen:

borisklinga

2013-08-06, 12:09
nie ma piwa dla antypolskiego gówna,

precz z tym ch*jostwem

FanatykBMW

2013-08-06, 12:54
a mnie to wk***iło, zamiast pokazać fajne widoki, polskie dziewczyny i cycki to narzeka. Dawać cycuchy!!! i to jest dźwignia turystyki !!!!

bach

2013-08-06, 13:12
ch*jnia i wodorosty, ale jełopom się pewno spodoba

Slipak

2013-08-08, 12:44
Zrobić ch*jową kampanię jako potwierdzenie na to, że Polacy narzekają na wszystko...