18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska - przyjedź i ponarzekaj

rolinka • 2013-08-06, 01:37
Ciekawa kampania społeczna a zarazem kampania reklamowa naszego kraju:







a na koniec jeszcze krótki materiał z TVP na temat powyższej kampanii:


Din

2013-08-08, 12:52
Ooo, nie podoba się, że narzekają. Nie podoba się naturalna reakcja na niewygodę i niedogodności, jak niefajnie. W takim razie proponuję dwa rozwiązania:

1. Zmienić ustrój państwa na totalitarny. Każdy kto tylko wyda z siebie nutę kwestionowania czegokolwiek jest ustawiany pod murem i rozstrzeliwany za zdradę stanu, szpiegowanie dla obcych mocarstw i podżeganie do buntu. Korea Północna w Europie.

2. Niech władza w końcu weźmie dupę w troki i zacznie usuwać powody do narzekania zamiast je mnożyć. Proste i przejrzyste, nie można nie zrozumieć. Facet w filmie mówił, że Polacy nie są tam znani z narzekania w UK, prędzej z pracowitości. Dlaczego? Bo ich rząd zajmuje się właśnie ułatwianiem życia swoich obywateli, a nie elity rządzącej.

mare30ks

2013-08-08, 13:04
a co maja wszyscy skakac i klaskac? ze jest ch*jowo ale stabilnie. nie rozumiem wmawiania sobie na sile ze jest ok i ze sie trzeba cieszyc. takiego ch*ja, mam takie samo prawo narzekac i krytykowac jak jakis gimbys sie cieszyc ze jest fajnie bo mu kieszonkowe starych starcza

ocwpzw

2013-08-08, 13:12
Zawsze coś będzie k***a nie tak, jak się pamięta o wielkiej Polsce z dawnych lat, Polskich zwycięstwach, odwadze, waleczności to źle bo albo faszyści albo inne "ożeu morze". A teraz wymyślają że jak nie pamięta się powodów do dumy to narzekajo olaboga. Najwięksi malkontenci, to właśnie ci od tych wszystkich "kampanii" k***a ich mać.

klasyka

2013-08-08, 13:12
ale zajechało lewactwem

FlyKamil

2013-08-08, 13:12
A z czego sie k***a mamy cieszyć ?! Mamy zajebistą historie i kulturę ale nie pomaga to w codziennym życiu na poziomie...

2m...........ad

2013-08-08, 13:18
zrobić filmik narzekający na narzekanie polaków, fuck logic :wisielec:

bądźmy szczerzy - to pie**olona propaganda, aby powstrzymać falę wk***u społecznego

zexomatic

2013-08-08, 13:34
k***a zapie**alam a i tak za ch*ja nie stać mnie na normalne życie, więc z czego ja się mam k***a cieszyć i nie narzekać.

kenoy

2013-08-08, 14:08
Po ch*j ten niedźwiedź?

defcon1

2013-08-08, 14:15
Ten Anglik co mówi że nikt by nie posądzał Polaka o to, że jest notorycznym "narzekaczem" nigdy k***a nie żył w tym popie**olonym kraju za 300 jego funtów szterlingów, to nie wie o czym mówi. Fakt Polacy pracowici i uprzejmi, ale jak dostają wypłatę a nie grosze.

Fa...........um

2013-08-08, 14:38
Kolejna akcja propagandowa godna PRL ... . ch*j, że bieda, że władza kradnie na lewo i prawo ... Masz się cieszyć! Czemu? Niewiadomo, ale masz! A jak nie to jesteś Polak-cebulak!

IwanMT

2013-08-08, 15:58
Polacy narzekają i to jak sam sk***ysyn, ale wg. mnie to jest główna cecha ludzi starszych i dorosłych przeżartych komuną, PRL'em, okresem wojennym. Wk***ieni transformacją narzekają, że kiedyś było lepiej. Młodzi jak dla mnie są raczej pozytywnie nastawieni, ale to pewnie się zmieni jak dalej w Polsce będzie taki rząd jaki jest i będzie tak samo. TAKIE MOJE PRZEMYŚLENIA.

korinogaro

2013-08-08, 16:15
@defcon1 gdybyś przed zapienieniem się użył mózgu to byś zauważył że właśnie wypowiedź tego Anglika ujmuje sedno sprawy. Bo skoro Polacy narzekają w Polsce, są leniami, nierobami itp. , a za granicą znani są z zupełnie innych wręcz przeciwnych cech tzn. że to sytuacja w Polsce jest zj***na a nie my jako naród.

Perezz

2013-08-08, 16:37


ulubiona maść polaków !

drjointbdg

2013-08-08, 19:58
nie zebym narzekal, ale dwa lata temu jacys angole sie nas (Polakow) pytali czy my tam(w Polsce) nadal na koniach jezdzimy