18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska przed Tusełkiem i PO

borlibobek • 2014-04-27, 19:36
Spot blokowany na jutubie (jakieś roszczenia). Udało mi się go jednak wcześniej skopiować i dzielę się z Wami drodzy Sadole.


RockyWood

2014-04-27, 19:58
przez 23 lata NIC się kurew tu nie zmieniło poza tsunami uciekinierów na wschód. Myślicie że was tu stać na więcej ? TAKI ch*j! Na NIC więcej was nie stać - po prostu musicie więcej i ciężej zapie**alać żeby COŚ zarobić.

To się zmieni jak tylko ciapate islamogówno zaleje francje, szwabów i londyńczyków - będą tabunami sp***alać żeby ujść z życiem - gdzie? DO POLSKI - najbardziej tolerancyjnym kraju w ojropie. Jednak Polska tolerancja ma swoje granice, której tu nikt nie pozwoli przekroczyć (prócz lewackich polityków).

FrasQs

2014-04-27, 20:07
@Up Polska Tolerancyjnym krajem? Hahaha To ja chyba żyje w innej Polsce.

JA...........or

2014-04-27, 20:20
@RockyWood
Wyjdz patalachu z domu, to zobaczysz ze sie zmienilo i to duzo. Moze Ameryki nie ma. Ale drog juz mamy calkiem sporo, autostady sa. kolej w remonci. 2 linia metra u mnie zaraz bedzie gotowa. Nawet jak czasem jade gdzies to te polskie wiochy lepiej wygladaja niz 10-15 lat temu. Wiec nie pie**ol ze nic sie nie zmienilo, bo to jest klasyczne pie**olenie zgorzknialego nieroba i malkontenta.
. Wielu uwaza ze nic nie robiac najlepiej sie na stolku utrzymac, a robiac cokolwiek zawsze bedzie sie krytykowanym.
Pamietam czasy jak prezydentem Warszawy byl zimny Lech, to on rzeczywiscie nic nie zrobil, zamrozil wszystkie inwestycje, Warszawa stala przez 3 lata, jedynie pie**olnol muzemu powstania Warszawskiego, bo z historii byl dobtry. Na szczesie czasy sie zmienily, teraz pol miasta jest sparalizowane bo ciagle cos sie buduje remontuje i korki sa w ch*j ale cos sie dzieje i za pare lat bedzie mozna z tego korzystac.

LICH0

2014-04-27, 22:06
Lektor mógłby zacząć jeść witaminy bo anem straszny....

Abgda

2014-04-27, 22:07
@up zapomniałeś dodać, że na kredyt.

Falsum

2014-04-27, 22:09
Przyznam, że mnie również przechodzą ciarki, za każdym razem, kiedy to oglądam.

Kardio_Error

2014-04-27, 22:10
Zanim się zbuforuje wybije mi setka

BorgBorg

2014-04-27, 22:17
Analogiczna sytuacja..
Dajesz dziwce pieniądze aby kupiła sobie futra, biżuterię.. w zamian możesz ją dymać bez limitu.

Peter-Norivotset

2014-04-27, 22:18
Na kredy kazdy potrafi budowac. Niesety, ale nasze pokolenie prawdopodobnie doczeka rozpierolena sie tego wraku

Dymekx

2014-04-27, 22:19
@JADoktor no szkoda żeby k***a w naszym kraju dalej dorożkami jeździli kolego. Nasz kraj tak zajebiście szybko i efektywnie się rozwija, że i murzyny kiedyś nas dogonią. Policz sobie ile kasy już zniknęło w dziwnych okolicznościach w czasie budowy tego metra, zobacz jak wolno i z dupy autostrady się budują, ale za to jak kurewsko drogo. Gdzieś raz podali, że kilometr naszej autostrady kosztował tyle co ten sam kilometr wybudowany w wydrążonym tunelu w litej skale. Zobacz nasz podatek dochodowy, zaj***ne pieniądze z OFE i zadłużenie. Odwiedź sobie te wszystkie instytucje i okieneczka byś jedną usraną firmę założył. Jasne jest lepiej niż za PRL ale gdyby solidarność widziała ile się zmieni w tym naszym kraju to dałaby sobie siana bo szkoda zachodu.

Mathek

2014-04-27, 22:25
Puszczają to jak popie**oleni na TVP. Wygląda to tak: "Polska przed Tusełkiem i PO" -> Łowicz -> "Polska przed Tusełkiem i PO" -> Sensodyne -> "Polska przed Tusełkiem i PO" -> Pampers -> "Polska przed Tusełkiem i PO"

Poj***ło do reszty.

ee

2014-04-27, 22:27
@JADoktor jebnij sie w łeb. Wszystko co jest budowane jest na kredyt, a autostrady są budowane żebyś mógł zapie**alać do niemca pracować bo polskie fabryki upadły. Nie mówiąc już o tym, że w większości inwestycji były łapówki/przekręty gdzie normalni ludzie zostali wyr*chani (np. http://www.youtube.com/watch?v=wPz7zAawOE8 ) . Dzięki tuskowi mamy np.obwodnice warszawy która kosztowała 200mln zł za kilometr. Gdyby nie unia i ryży ch*j to polska byłaby 10 lat świetlnych dalej. Ide po maść...

NoPuke

2014-04-27, 22:40
Super spot za 7 000 000 PLN, osobiście uważam że pomysłodawca, osoba która to zamówiła i osoba która zgodziła się za to zapłacić powinni profilaktycznie dostać kulę w łeb.

voidinfinity

2014-04-27, 22:42
JADoktor napisał/a:

@RockyWood
Wyjdz patalachu z domu, to zobaczysz ze sie zmienilo i to duzo. Moze Ameryki nie ma. Ale drog juz mamy calkiem sporo, autostady sa.



Z czego te autostrady płatne, a koszt budowy jednego kilometra wyższy o 1mln euro niż w szwabii.

Ciekawe kto to będzie spłacał :lol:

JADoktor napisał/a:

kolej w remonci.



Chyba w rozkładzie.

To że kupili pedolino za kupę kasy, jeszcze nie znaczy że jest gites.

JADoktor napisał/a:


2 linia metra u mnie zaraz bedzie gotowa.



Nie podniecaj się bo to nic pewnego.

Pragnę jednocześnie zauważyć - że w mieście Meksyk buduje się rocznie około 30km metra, a teren dużo trudniejszy niż pod Warszawą.

JADoktor napisał/a:


Wielu uwaza ze nic nie robiac najlepiej sie na stolku utrzymac, a robiac cokolwiek zawsze bedzie sie krytykowanym.
Pamietam czasy jak prezydentem Warszawy byl zimny Lech, to on rzeczywiscie nic nie zrobil, zamrozil wszystkie inwestycje, Warszawa stala przez 3 lata, jedynie pie**olnol muzemu powstania Warszawskiego, bo z historii byl dobtry. Na szczesie czasy sie zmienily, teraz pol miasta jest sparalizowane bo ciagle cos sie buduje remontuje i korki sa w ch*j ale cos sie dzieje i za pare lat bedzie mozna z tego korzystac.



Ja rozumiem, że lubisz wodzowi pento opie**alać ale są lepsze miejsca by wyrazić miłość do słońca peru.