18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska przed Tusełkiem i PO

borlibobek • 2014-04-27, 19:36
Spot blokowany na jutubie (jakieś roszczenia). Udało mi się go jednak wcześniej skopiować i dzielę się z Wami drodzy Sadole.


mariusz3pl

2014-04-27, 22:48
JADoktor napisał/a:

@RockyWood
Wyjdz patalachu z domu, to zobaczysz ze sie zmienilo i to duzo. Moze Ameryki nie ma. Ale drog juz mamy calkiem sporo, autostady sa. kolej w remonci. 2 linia metra u mnie zaraz bedzie gotowa. Nawet jak czasem jade gdzies to te polskie wiochy lepiej wygladaja niz 10-15 lat temu. Wiec nie pie**ol ze nic sie nie zmienilo, bo to jest klasyczne pie**olenie zgorzknialego nieroba i malkontenta.
. Wielu uwaza ze nic nie robiac najlepiej sie na stolku utrzymac, a robiac cokolwiek zawsze bedzie sie krytykowanym.
Pamietam czasy jak prezydentem Warszawy byl zimny Lech, to on rzeczywiscie nic nie zrobil, zamrozil wszystkie inwestycje, Warszawa stala przez 3 lata, jedynie pie**olnol muzemu powstania Warszawskiego, bo z historii byl dobtry. Na szczesie czasy sie zmienily, teraz pol miasta jest sparalizowane bo ciagle cos sie buduje remontuje i korki sa w ch*j ale cos sie dzieje i za pare lat bedzie mozna z tego korzystac.



Niestety mylisz się unia nam zwraca ok 60% ale nasze składki do unii powodują że wychodzimy ok na 0. Pewnie jak przedmówcy piszą kredytujemy te inwestycje czyli nabijamy kabze zachodowi.

Dodatkowo prywatyzacje polskich firm sprzedaż majątku polskiego... a h*j pisać mi się nie chce, nie jest dobrze!!!!!

Był tu taki materiał Kolonko że partie beee a Ktoś dyktatotor polski (Piłsudski) ok JESTEM ZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

qwas253

2014-04-27, 22:48
ja sp***alam z tego kraju, Polski już dawno nie ma

polarcher

2014-04-27, 22:58
dokładnie NoPuke, ten filmi kosztował 7 klocków a myślę że kilku zdolnych studentów zrobiło by coś identycznego za 10.000 PLN i to z pocałowaniem w rękę. poza tym Rzeczpospolita pisała że dyrektorem w firmie tworzącej ten wysokobudżetowy film jest "społeczny" doradca z kancelarii Komorowskiego-prezydenta. Kancelaria oczywiście zaprzecza że miała jakikolwiek udział w wyborze wykonawcy. Czy film był warty 7.000.000 złotych? Widziałem porównanie z filmem W. Smarzowskiego który kosztował 4.500.000 złotych, poza tym za około 500.000 złotych można zrobić całkiem niezły film pełnometrażowy. BA, nawet za 1/10 tej ceny zdarzały się ambitne filmy.

A tutaj mamy spot którego połowa to urywki z "Wiadomości TVP" z lat `90 które pewnie twórcy dostali za półdarmo...

olkuski

2014-04-27, 23:13
Do wszystkich wyżej. Polska się rozwija, idzie do przodu szybciej niż niektórzy malkontenci by chcieli. Jednak jest to nasza zasługa, nas polaków, nie żadnych (p)osłów z Wiejskiej czy Brukseli. Ci na górze ponoć kaść ino potrafią. Jednak przytoczony przykład z kosztem budowy dróg-pobieżnie za znojom się z geologią polski.

MeHow89

2014-04-27, 23:28
@NoPuke Dobrze gada! Polać mu wódki!

Sz...........an

2014-04-27, 23:53
RockyWood napisał/a:

przez 23 lata NIC się kurew tu nie zmieniło.



Przecież się zmieniło. Zarobki mamy jak na Białorusi a ceny jak w USA.

bimbastah

2014-04-28, 00:04
Abstrah*jąc od treści filmu (już nagadałem się na te tematy na sadolu) koleś strasznie ch*jowo imituje brytyjski akcent...

rav4ever

2014-04-28, 00:07
Nie mamy autostrad, to są płatne trasy szybkiego ruchu, korkujące się na bramkach i zjazdach. Koleje lepiej jeździły w 1933, Luxtorpeda śmigała sobie 100km/h, było mnóstwo pieniędzy, ale nie było co za nie kupić, bo na zachód były zamknięte granice, a co wyprodukowaliśmy wywożono na wschód. Drogi mamy takie jak większość samochodów, stare i zdezelowane, kilka zrobionych dróg, które po zimie będą łatane, bo dzięki przetargom wygrała firma, która zrobiła najtaniej i najgorzej. Ale kraj mamy najlepszy ze wszystkich, tylko źle zarządzany.

fx21

2014-04-28, 00:44
@Szeryfian

Gdybyś miał ceny jak w USA to byś się cieszył. Choć by ceny paliw.
My mamy ceny wyższe niż w Europie Zachodniej a jakość towarów gorsza niż u murzy... Afrykańczyków.

coś było o metrze. Unia nam nie była potrzebna do wybudowania metra
http://www.metro.waw.pl/historia-budowy-metra-w-warszawie.html


mexxicana

2014-04-28, 08:46
pie**oli*ie jak pojeb*ni. Ruszcie dupy od komputera, zacznijcie pracować jak ludzie, a nie dorabiać i siedzieć u rodziców w zaciszu. W tym kraju zmieniło się bardzo dużo, a Ci którzy wyjeżdżają to według mnie lenie, tyle w temacie. Jeśli chcesz uczciwie pracować, możesz liczyć na spokojne godne życie. Tylko naucz się czegoś, nie siedź 8h dziennie przed kompem i może coś w życiu osiągniesz. Narzekać potrafi każdy z was. Zrobić cokolwiek żaden. Takie z was narzekające masy gówna.

A co do kosztów - zobaczcie bando debili ile kosztuje godzina czasu antenowego, ile życzy sobie McCartney za prawa autorskie. Śmiało bando pojeb*w policzcie to a potem piszcie. Wiem, że w gimnazjum was tego nie uczą, ale możecie doczytać..

bones1909

2014-04-28, 10:17
@polarcher Chłopie zanim zaczniesz budować swój pogląd na pewnych danych to może je zrozum. Film kosztował 1 mln zł (co i tak oczywiście jest mocno przesadzoną ceną), reszta to koszty czasu antenowego , co łącznie daje mniej więcej 7 mln.
Mnie osobiście k***ica bierze ja rozpie**ala się pieniądze na prawo i lewo np. w takich j***nym komitecie do ZIO, ale pieprzone komuchy przez ponad 20 lat przyzwyczaiły ten otumaniony naród do tego, także teraz nikt się nawet nie buntuje na to , że jakieś 7 mln zł idzie na pie**olony, ch*ja komu potrzebny spot wyborczy.

pi73rmaster

2014-04-28, 11:17
Cytat:

@Up Polska Tolerancyjnym krajem? Hahaha To ja chyba żyje w innej Polsce.


a niby gdzie masz nietolerancję w Polsce? Taką prawdziwą. To, że z otwartymi rękami nie witamy parad homosiów, bo wiem jak to się skończy to nie jest żadna nietolerancja.
Cytat:

pie**oli*ie jak pojeb*ni. Ruszcie dupy od komputera, zacznijcie pracować jak ludzie, a nie dorabiać i siedzieć u rodziców w zaciszu. W tym kraju zmieniło się bardzo dużo, a Ci którzy wyjeżdżają to według mnie lenie, tyle w temacie. Jeśli chcesz uczciwie pracować, możesz liczyć na spokojne godne życie. Tylko naucz się czegoś, nie siedź 8h dziennie przed kompem i może coś w życiu osiągniesz. Narzekać potrafi każdy z was. Zrobić cokolwiek żaden. Takie z was narzekające masy gówna.


To, że wraz z czasem występuje rozwój gospodarczy to chyba każdy głupi wie. Inna sprawa, że od 2004 faktycznie za dużo się nie zmieniło i śmieszą mnie te teksty jaka ta Warszawa teraz kolorowa i w ogóle. Obecnie będzie gorzej, bo PO sabotuje gospodarkę. To, że jakoś jeszcze ciągniemy to po prostu sprawa tego, że na Zachodzie są jeszcze więksi złodzieje, a Polacy ciężko harują.

Jesuz

2014-04-28, 19:21
Rozkład kolei, dobre sobie. Przejedź się matole który to pisze koleją na trasie międzymiastowej to zobaczysz remonty trakcji i torów. Kraków-Katowice, Kraków-Tarnów, Katowice-Warszawa, można by długo wymieniać. Dodadzą pendolino i Kraków-Warszawa i Katowice-Warszawa będzie w 2 godziny.

Do tego kolej notuje zyski.

Rzeczywiście rozkład...