18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska ochrona

wiktor4024 • 2012-08-17, 18:27
Mysle, iz sprawe nalezy naglosnic.



casimus

2012-08-17, 18:35
Prawdę mówi ziomek.
Jak się kibole z ochroniarzami dogadają to cienka kupa pójdzie na Wiejskiej ;)

Takiego posta miałem jebnąć na temat, że o ja jebię, ale po co?
Kto pracował w ochronie wie jak jest, a kto nie to niech posłucha.

nemiroff

2012-08-17, 18:37
większość ochroniarzy to tacy kibole właśnie. a może kibice. jeżeli faktycznie tak jest to kurfa raczej też zasługują na normalne życie.

Morgotus

2012-08-17, 18:38
w sumie za to czytanie by dostał orzeczenie o niepełnosprawności...

a tak poważnie to niezłe jaja są z tymi niepełnosprawnymi ochroniarzami

Breakdrowser

2012-08-17, 18:39
Wszystko da się pogodzić z odpowiednim sprzętem:









W sumie to nie oglądałem filmiku ale pewnie o to chodzi. :idzwch*j:

Pan Mularz

2012-08-17, 18:46
Początkowo myślałem, że będzie gadać kompletne głupoty, jednak nie jest aż tak źle.
Trzeba znieść wszystkie państwowe dotacje i tyle.

salmonellas

2012-08-17, 18:47
Takie cos w kominiarce? Bez jaj :D :D :D :D :D :D

juma123

2012-08-17, 18:50
pokaż lekarzowi ten film
orzeczenie masz jak w banku :mrgreen:

skafa2

2012-08-17, 19:27
zasnąłem w połowie.

sz...........r9

2012-08-17, 19:31
Żadne nagłaśnianie nie ma sensu. Bo kto ma te filmiki oglądać ? Rząd ? Żalenie się do kamerki nic nie zmieni. Przy wyborach trzeba było myśleć a nie teraz płakać :)

g83

2012-08-17, 19:36
mądrze gość czyta:) później mamy ciecia parkingowego nazwanego ochroniarzem, portiera który jest ochroniarzem lub górnika czy policjanta na emeryturze albo drugim etacie, który przychodzi spać w jakimś chronionym przez niego budynku w nocy:)
lubię się śmiać także ze studentów lub licealistów którzy w wakacje dorabiają w centach handlowych w ochronie, włóczą się po pasażach w za dużych strojach ochroniarskich bo standardowych mniejszych rozmiarów nie ma:)

_R...........s_

2012-08-17, 20:30
Oj k***a biedaczek. Płacze że renciści zapie**alają im robotę. Większość tych ochroniarzy z klasą niepełnosprawnością, to są zwykli struże, co to spokojnie sobie pilnują jakieś zakłady. Po ch*j jakiś napalony pojeb na takie stanowisko. Przecież ochroniarze tam mają czasem tylko sprawdzać na bramkach czy ludzie są trzeźwi, albo czy nikt niczego nie zapie**ala. Co do tego załatwiania sobie niepełnosprawności, to o ile mi wiadomo z tym też jest ch*jowo, trzeba by mieć naprawdę dość sporo znajomości, albo w komisji,albo sporo lekarzy, którzy dadzą mu zaświadczenia o schorzeniach. To nie jest takie k***a proste. Poza tym stawka dla takich jest ch*jowa.
Jak k***a chce, to niech idzie ochraniać jakieś mecze czy ki ch*j, tam normalnych biorą. Nawet nie trzeba mieć jakichś zajebistych znajomości.

LICH0

2012-08-17, 21:27
Zawsze myślałem, ze państwo działa jak mafia... ale to mafia działa jak państwo.

siwielec29

2012-08-17, 21:30
a ja bym mu dal te pie**olona plakietke - Lysy :D :D :D