18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska ochrona

wiktor4024 • 2012-08-17, 18:27
Mysle, iz sprawe nalezy naglosnic.



da...........li

2012-08-17, 21:47
koleś przecież to już od dawna wiadomo.. polska dziki kraj..

precel55

2012-08-17, 22:27
dobrze gada bo żeczywiście po marketach idzie taki dziadek 70lat i jak on ma sobie ze złodziejem poradzić ? dostanie szczała od 15latka i lezy

kacamai

2012-08-17, 23:11
ktoś się przyssał do cyca i doi aż miło

nieuprzejmie jest podejrzewać że to tak wyszło, przypadek, niedopatrzenie, pomyłka - to jest celowe działanie, aby przelać (przelewać) pieniądze od nas do konkretnych kieszeni

tak było tak jest i tak będzie - tworzy się cyce, napełnia się je mlekiem, a ssą ci co trzeba


a ten pan z tego filmiku, ty i ja - to jesteśmy zwykłe bydło, służące do napełniania tego cyca naszą (mniej lub bardziej) ciężką pracą

panie szanowny - pańską pracę to politycy mają w dupie - minister od wykluczonych już był, ale że nie było chętnych coby w czwartki do kina za 1zł chodzić to się zbył


pan chce uczciwości, zasad, szacunku, moralności - k***a - od kogo - od polityków - no to pan mnie rozśmieszył - za darmo mądrość życiowa - od k*** nie należy spodziewać się niczego więcej niż kurewstwa


mordarca123

2012-08-17, 23:33
Jak mu zle niech sam sobie stworzy miejsce pracy. Jak sobie nie radzi z konkurencja rynkiem itp. niech idzie sadzic ziemniaki. Jak sie chce zyc godnie sie pracuje na siebie nie na szefa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Plecionkarz

2012-08-18, 00:43
No to już mam pomysł na nowy biznes.

W ostatniej pracy miałem do czynienia z kilkoma cieciami: jeden głuchy i z niesprawnym pęcherzem, jeden pijak, jeden opóźniony a u reszty też pewnie by się coś znalazło. Bo który silny zdrowy mężczyzna będzie pracował za 4-5zł za godzinę. Ludziom upierającym się by zrobić karierę ciecia i zarabiać 600-800zł miesięcznie gratuluję ambicji. Bez żadnych uprawnień i szkół można zarabiać o wiele więcej.

prisoneq

2012-08-18, 02:11
Dla mnie przede wszystkim śmiechem na sali jest stawka 6zł.
System demokratyczny - przetargi - w tej dziedzinie jest tragiczny w skutkach, bo zawsze wygra firma która oczekuje najmniej pieniędzy, a traci na tym fundament całej firmy, czyli ludzie którzy dostają 6 zł/h, odpowiedzialni za nieswoje mienie, od których często oczekuje się heroicznych wyczynów. Jest to jeden wielki syf zrobiony całkowicie od dupy strony.

dth

2012-08-18, 04:39
Mam znajomą niepełnosprawną, która pracuje w firmie ochroniarskiej i siedzi tylko i odbiera czasami jakieś telefony, ew zerka na monitory, ogólnie ch*ja ma to z ogólnopojętną ochroną, więc nie pie**olić że chcą do ochrony tylko niepełnosprawnych. Owszem chcą ich, ale tylko na pewne stanowiska. Nie wyobrażam sobie żeby brali niepełnosprawnych np. na bramki do klubów czy coś w tym stylu, ale jak ktoś wyżej powiedział, stróż, który się w nocy przejdzie/przejedze parę razy po budynku to już może być.

Kozzi100

2012-08-18, 04:46
Już nie mówcie że tak ciężko zdobyć zaświadczenie o niepełnosprawności, jako przykład podam sąsiadkę z bloku obok. Wystarczyło że dobrowolnie zgłosiła się na odwyk alkoholowy, aby po kilku tygodniach życia na koszt Podatników uzyskać zaświadczenie o niepełnosprawności i rentę. Dziś pilnuje budowy Tesco.

Pozdrowienia dla ambitnych...

PękniętySłoik

2012-08-18, 05:57
Bumar kochani, bumar. Kiedyś najlepsza Polska firma zbrojeniowa z oddziałami ochrony. Dzisiaj ch*jnia w rękach polityków (pozapisywane na żony, matki itp.), zatrudniająca 20tys emerytów i rencistów. A kudłaty pie**oli niebotyczne głupoty. Orzeczenie o niepełnosprawności to 100-200zł. Licencja 2 stopnia + poufne ok 10tyś. Dla uczciwych 5tyś + miliard poprawek jeżeli mają komplet kupionych. Ot cała rzeczywistość

robal007

2012-08-18, 10:24
casimus napisał/a:

Prawdę mówi ziomek.



Mówi? k***a ten bezmózg czyta to z kartki. Brzmi to jak "aktorstwo" w polsatowskich serialach typu ch*jowe sprawy.
Pewnie nawet sam tego nie napisał.

or...........ek

2012-08-18, 11:31
Jak słyszę pie**olenia gościa typu kudlaty1125 albo dth i innych laci co pie**olą że tylko na niektóre stanowiska takich biorą to płakać się chce... k***a Ci ochroniarze co mają być konkretni i nawet na dobrych stanowiskach to zwykłe lamusy co robią za piątaka... co jakby miał za kimś biec albo coś to by mu ciśnienie podskoczyło jeszcze zawału by dostał... haha nawet są filmiki w necie jak gościu ucieka przed ochroną albo jak ochrona nie daje rady na stadionie dziadek 65 letni trzyma bramy a Legia rozpie**ala... skończcie pie**olić serio....tym krajem rządzą k***y.... jak mógłbym wejść do rządu to tylko po jedno... zresztą co tu dużo będę mówić.. i tak to wszystko prędzej czy później pie**olnie :) pozdrawiam

pm...........mn

2012-08-20, 20:55
tyle w was nienawiści, ale nikt się pewnie nie zastanawiał na co idzie co miesiąc tysiak z waszej wypłaty ??? H@H@ :(