18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polska Mentalność

Jemkoty • 2013-08-01, 00:33
Opowiem krótką historię która właściwie przedstawia po części dlaczego u nas nie mogłoby być jak na zachodzie :-) (a' propos akcji z balonikami na parkingu, jak ktoś powiedział "u nas od razu by ktoś z igłą przyszedł" ;d )

Spacerowałem sobie dzisiaj z koleżanką i szliśmy sobie osiedlem, a tam ścieżka rowerowa. Obok chodnik, jak to robią, wiecie. Pas ścieżki, pas chodnika, różny kolor kostki. No i idziemy, a tam po ścieżce, centralnie k***a całą szerokością - normalnie jak na miarę - zak***iają dwie stare baby z kijkami. Oczywiście wleką tymi kijkami za sobą, ale ch*j, "nording" łoking FTW :roll:
No i tak już mijamy się prawie, a ja jako dobrze wychowany obywatel :mrgreen: grzecznie zwracam się do nich -Tu jest ścieżka rowerowa, widzą panie?
Jedna się uśmiechnęła i mówi - no, faktycznie! dobrze, że pan zwraca uwagę!
I widzę, że schodzą. Na to druga chciała pokazać, że jest oczywiście k***a mądrzejsza i po chwili dodała -ale nie jadą rowery! I ta pierwsza szła chodnikiem, a ta MONDRA ścieżką rowerową. Po prostu najchętniej podbiec i dać w łeb żeby się nogami nakryła... Ale niestety ograniczyłem się tylko do krzyknięcia w jej stronę -to jak nie jadą samochody to idź k***a spacerować po ulicy!
Oczywiście po chwili przejechali rowerzyści :lodowka:

Wiem, nie postarałem się, mogłem ją odstrzelić... :snajper2: :oops:

Mój wniosek z tego - dopóki ludzie żyjąc w społeczności, będą myśleć tylko o sobie, nie będzie u nas lepiej. (to samo się tyczy młodych kretynów... miasto zrobi coś nowego, zainwestuje, to przyjdzie 4 niedowartościowanych śmieci i rozpie**olą :samoboj: )

**mój pierwszy temat, jak komuś się nie podoba to bardzo mi jest to wszystko jedno ;d

Bazyliszek

2013-08-02, 12:36
No właśnie polska mentalność.
A rowerzysta, który tak ich zatwardziale te ścieżki broni, to co robi jak się ścieżka skończy, jedzie po chodniku pomiędzy ludźmi, czy prowadzi rower ??
Chyba jedzie i ma w dupsku, ze chodnik nie służy do jeżdżenia, wtedy już nie pamięta, ze mordę darł na ścieżce
Zyj i daj żyć innym, jak jadę rowerem po ścieżce a ktoś idzie to wymijam z uśmiechem, jak ja idę po ścieżce to ustępuje rowerzyście, bo on tu ma pierwszeństwo.
Nie zgrzytam zębami jak jedzie rowerzysta po chodniku i robi slalom pomiędzy ludźmi.
Kuźwa sami sobie robimy piekło, wyluzuj jeden z drugim

Lu...........OR

2013-08-02, 12:50
Na zachodzie jak sąsiad widzi, że drugi sąsiad kupił krowę, to sam kupuje dwie, żeby pokazać, że jest lepszy, następnie ten pierwszy dokupuje 2, żeby mieć o jedną więcej i tak w kółko. W Polsce kiedy sąsiad widzi,że sąsiad kupi krowę to życzy mu, żeby zdechła. Taka nasza mentalność :D

stankry

2013-08-02, 12:50
@Bazyliszek

Właśnie miałem to napisać.


Ja tylko dodam od siebie, że najbardziej wk***ia mnie, że ludzie tacy jak Ty (do autora wątku - JEMKOTY), nadają sobie prawo do pouczania innych. Domniemam, że widząc policjanta albo strażnika, drwisz, wyzywasz pod nosem i udajesz twardziela w stylu CO TO NIE JA. A sam co robisz? Starasz się ich zastępować jenaby społeczniaku!!!! Dać Ci jebaku bloczek mandatowy to dopiero byś sie popisał

Od zwracania uwagi innym są odpowiednie służby i ch*j Ci do tego czy ktoś idzie ścieżką rowerową, sra pod blokiem czy biega nago po autostradzie!!!

chju Ci w dpuę i na imię!

Ch...........on

2013-08-02, 12:54
Bolesna prawda... u nas komuś grzecznie zwrócisz uwagę, to ten zamiast przeprosić i się dostosować, postawi sobie za punkt honoru żeby wydusić z siebie jakąś debilną ripostę...

dagins

2013-08-02, 12:58
@zarpion
Pewnie też jesteś przeciwnikiem legalizacji broni palnej, bo jak tylko władze na to pozwolą, to tłumy ludzi wyjdą na ulice mordować się wzajemnie, czyż nie?

@stankry
Od zwracania uwagi innym są odpowiednie służby i ch*j Ci do tego czy ktoś idzie ścieżką rowerową, sra pod blokiem czy biega nago po autostradzie!!!

To jest bardzo złe i nieodpowiedzialne podejście, ale za takie ,,wykroczenia" jak jazda rowerem po chodniku lub na odwrót nie powinno się zwracać uwagi, bo po co.

Ch...........on

2013-08-02, 13:02
stankry napisał/a:

@Bazyliszek

Właśnie miałem to napisać.


Ja tylko dodam od siebie, że najbardziej wk***ia mnie, że ludzie tacy jak Ty (do autora wątku - JEMKOTY), nadają sobie prawo do pouczania innych. Domniemam, że widząc policjanta albo strażnika, drwisz, wyzywasz pod nosem i udajesz twardziela w stylu CO TO NIE JA. A sam co robisz? Starasz się ich zastępować jenaby społeczniaku!!!! Dać Ci jebaku bloczek mandatowy to dopiero byś sie popisał

Od zwracania uwagi innym są odpowiednie służby i ch*j Ci do tego czy ktoś idzie ścieżką rowerową, sra pod blokiem czy biega nago po autostradzie!!!

chju Ci w dpuę i na imię!



Oj kolego śmierdzisz lewactwem.... Róbta co chceta?? Bez oceny nie ma moralności, a żyjąc w społeczeństwie masz obowiązek reagować kiedy widzisz srającego gościa pod blokiem (tak jak masz obowiązek udzielić pomocy ludziom z wypadku)... nie koniecznie musisz mu doj***ć, ale wystarczy zwrócić uwagę, bo może się skapnie, że to co robi jest nie na miejscu. Niestety w Polsce każdy kto ci zwróci uwagę z automatu jest twoim śmiertelnym wrogiem.

A tu jeszcze jakiś mądry i oświecony gościo powie: ,,KIM TY JESTEŚ ŻEBY ZWRACAĆ UWAGĘ''... wiesz kim jestem??? porządnym obywatelem (nie mylić ze szpiclami i służbistami bo przecież zwrócić komuś uwagę to nie to samo co go podpie**olić na policję!!!)

stankry napisał/a:

Domniemam, że widząc policjanta albo strażnika, drwisz, wyzywasz pod nosem i udajesz twardziela w stylu CO TO NIE JA.



Aha i na sadisticu to już można wszystko wszystkim zarzucić, nawet ich nie znając... żałosne (pewnie siedzisz na utrzymaniu rodziców, walisz konia, jesteś gruby, nie masz kolegów, jesteś prawiczkiem itp. itd.)

zarpion

2013-08-02, 13:09
@dangis - to temat na dłuższy wywód, szczególnie, że tematy obrony obywatelskiej są mi dość bliskie, szczególnie, że studiuję Obronność i mam na ten temat dużą bazę danych w głowie - w skrócie jestem za modelem Szwajcarskim.

wybacz, literówa mi się w Twój nick wbiła - powinno być oczywiście "dagnis".

presscot

2013-08-02, 13:12
Jemkoty napisał/a:

Opowiem krótką historię która właściwie przedstawia po części dlaczego u nas nie mogłoby być jak na zachodzie :-) (a' propos akcji z balonikami na parkingu, jak ktoś powiedział "u nas od razu by ktoś z igłą przyszedł" ;d )

Spacerowałem sobie dzisiaj z koleżanką i szliśmy sobie osiedlem, a tam ścieżka rowerowa. Obok chodnik, jak to robią, wiecie. Pas ścieżki, pas chodnika, różny kolor kostki. No i idziemy, a tam po ścieżce, centralnie k***a całą szerokością - normalnie jak na miarę - zak***iają dwie stare baby z kijkami. Oczywiście wleką tymi kijkami za sobą, ale ch*j, "nording" łoking FTW :roll:
No i tak już mijamy się prawie, a ja jako dobrze wychowany obywatel :mrgreen: grzecznie zwracam się do nich -Tu jest ścieżka rowerowa, widzą panie?
Jedna się uśmiechnęła i mówi - no, faktycznie! dobrze, że pan zwraca uwagę!
I widzę, że schodzą. Na to druga chciała pokazać, że jest oczywiście k***a mądrzejsza i po chwili dodała -ale nie jadą rowery! I ta pierwsza szła chodnikiem, a ta MONDRA ścieżką rowerową. Po prostu najchętniej podbiec i dać w łeb żeby się nogami nakryła... Ale niestety ograniczyłem się tylko do krzyknięcia w jej stronę -to jak nie jadą samochody to idź k***a spacerować po ulicy!
Oczywiście po chwili przejechali rowerzyści :lodowka:

Wiem, nie postarałem się, mogłem ją odstrzelić... :snajper2: :oops:

Mój wniosek z tego - dopóki ludzie żyjąc w społeczności, będą myśleć tylko o sobie, nie będzie u nas lepiej. (to samo się tyczy młodych kretynów... miasto zrobi coś nowego, zainwestuje, to przyjdzie 4 niedowartościowanych śmieci i rozpie**olą :samoboj: )

**mój pierwszy temat, jak komuś się nie podoba to bardzo mi jest to wszystko jedno ;d



A kiedy młodemu zwróci się uwagę "tutaj nie można pić piwa", to odpowie "co Cię to *** obchodzi". Mentalność debila to wypisywanie o "Polskiej mentalności", w celu podbudowania "ego". Zazwyczaj na zachodzie jak i w Polsce, właśnie obok takich "europejczyków" nikt nie chce mieszkać. Wybierz sobie zasady jakie można łamać, a jakie nie. ps Widzę że na osiedlu jest nowy szeryf.

Hrodgar

2013-08-02, 13:32
Porównywać populację i jej mentalność z kraju, który od '45 roku sam jest sobie gospodarzem z naszym krajem, który nawet teraz nie jest w pełni własnym gospodarzem.

Dajcie nam (Polsce) 50 lat spokoju, a nie tylko dogonimy resztę świata, a nawet go przegonimy, ze wszystkimi tego skutkami pozytywnymi czy negatywnymi.

złomek

2013-08-02, 13:53
Dlaczego, zawsze jak jest mowa o bezmózgach, którzy nie potrafią się zachować, to mówi się, że jest to polska mentalność ? Ja jestem Polakiem i się tak nie zachowuję.

Mc6

2013-08-02, 13:55
u mnie w okolicy nikt nie ma pojęcia do czego jest czerwona kostka, jadąc rowerem po drodze rowerowej co chwile muszę skakać po przerzutkach żeby gamonie mnie usłyszały bo nie mam dzwonka...

KANIBAL22

2013-08-02, 14:33
sie k***a narobiło... osrane dupy macie :D

ma...........ok

2013-08-02, 14:41
Jak bym widział, że ktoś mi po ścieżce rowerowej idzie to z impetem bym w nią zaj***ł ;D

chrisonit

2013-08-02, 14:56
Nordic Walking- pseudo sport dla tych, którzy uważają chodzenie za zbyt trudne i jazdę na nartach za zbyt łatwą...

defrastrator

2013-08-02, 15:09
@Mc6 a języka w mordzie też nie masz? Korona spadnie ci z łba jak powiesz/krzykniesz "przepraszam!" ?? Sam jestem zapalonym rowerzystą niejednokrotnie wymijam po trawie ludzi którzy idą całą szerokością chodnika,lub informuje ich swoim głosem że jedzie rower za nimi ( dzwonek cygan mi zaj***ł ) i jakoś k***a nie odczuwam potrzeby srania żarem o moich przeżyciach na necie. Autor pewnie bo tym jak zjechał stara prukwę poczuł się macho a w oczach koleżanki dostał +5cm penis lenght. Zresztą po co pisze taką rozprawkę, Bazyliszek wyczerpał temat swoim pierwszym postem...