18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska gra narodowa

tr...........ke • 2012-11-29, 22:50
Poczuj się jak pilot polskiego Air Force One! Dysponujesz wódką i...

wódką! :wodka:

Prawdziwie Polska gra!
http://gra.narodowa.com/


Filo1

2012-11-29, 22:54
właśnie chciałem wrzucić, szybki jesteś ;p

rancwa

2012-11-29, 22:54
nie wiem czemu ale za każdym razem się na brzozie rozbijam

Filo1

2012-11-29, 23:01
bo trzeba ją butelkami rozj***ć

GuStaff22

2012-11-29, 23:08
rancwa napisał/a:

nie wiem czemu ale za każdym razem się na brzozie rozbijam


Przeznaczenie !
:idzwch*j:

Filo1

2012-11-29, 23:12
miałem już 2016 ale za mało hajsu na ranking

tr...........ke

2012-11-29, 23:20
A może ten co zadał to pytanie?

GuStaff22

2012-11-29, 23:27
CanesPL napisał/a:

Nie wiem który głupszy. Ten który to gówno stworzył, czy ten, który je tu wrzucił.
I z przyjemnością przyjmę warna za: WYpie**alAJ!



Filo1

2012-11-29, 23:40
CanesPL napisał/a:

Nie wiem który głupszy. Ten który to gówno stworzył, czy ten, który je tu wrzucił.
I z przyjemnością przyjmę warna za: WYpie**alAJ!


taki z Ciebie patriota, może jesteś za PiS-em co?

toranaga7

2012-11-29, 23:57
@CanesPL,może Ty prezesowi laske chapasz...

MarszaL95

2012-11-30, 00:10
pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr pyr
po chwili sam zacząłem to gadać :D

juki

2012-11-30, 00:14
Zawsze rozbijam sie we mgle....

Piwo :D

Zwiastun

2012-11-30, 00:18
Chciałem wyskoczyć co to za gówno, ale gra się przyjemnie, miłe komentarze, zróżnicowanie, no i możliwość odsłuchania mistrzowskiego wykonania hymnu przy lądowaniu :mrgreen: ,,Panie prezydencie, chyba się rozpie**olimy!" :mrgreen:

Magik2501

2012-11-30, 00:59
@Filo1
k***a...nie podoba mu się gra (bo faktycznie jest ch*jowa - równie dobrze można zrobić gdzie głowny bohater sra na grób babki Tuska, albo sika do wazonu w domu starców - ubaw po pachy) to musi być za PiSem.
W ogóle nie tarzanie się ze śmiechu po 645984818647 tym samym żarcie o Kaczorach albo PiSiorach świadczy tylko o tym, że jest się za tą partią. Fakt, że "Borubar" albo "białe jest białe" było śmieszne lata temu, a dziś to taki odgrzewany kotlet jak "szedł facet koło koparki i dał się nabrać" świadczy nie o poglądach przy przynależności partyjnej, tylko o tym, że już k***a od dawna nie bawi nikogo. No może poza grupą ludzi, którzy uważają, że to POWINNO bawić.

ostatni

2012-11-30, 01:01
Wczoraj przypadkowo miałem nieprzyjemność oglądać tawałen24, trafiłem na program gdzie obśmiewano polityków, oczywiście tylko PiS i krytyków rządu. Nawinął się temat GMO. Było zagranie na kompleksach plebsu-nazwano Polskę ciemnogrodem, stwierdzono, że w całej Europie wszystko jest GMO. Było obśmiewanie-pokazano Dodę na proteście przeciw GMO. Było oczywiście wykorzystanie tego, że lemingi to ludzie bez porządnego wykształcenia nawet średniego-stwierdzono, że nektaryna to "modyfikacja śliwki z brzoskwinią" czyli jemy od dawna GMO i nam nie szkodzi. Sam ten zwrot jest niepoprawny językowo, ale lemingi tępe nie wyczuły podstępu. Idąc dalej: rośliny blisko spokrewnione czy nawet niektóre zwierzęta jak koń i osioł mogą się bez większych problemów krzyżować. Jest naturalny w swoich mechanizmach proces. Nie ma nic wspólnego z GMO, gdzie zarodkowi w laboratorium przy pomocy mnóstwa ligaz, restryktaz i innych enzmów wprowadza się do genomu gen np. pająka. pie**olenie o tym że DNA jest całkowicie trawione jest tak samo prawidłowe jak pie**olenie, że białka są całkowicie trawione-(patrz priony lemingowska chłopino bez szkoły). I na tym to polega, wykorzystuje się głupotę i brak wykształcenia wyborców PO, dodatkowo niszczy się szkolnictwo by jeszcze bezczelniej okłamywać następne pokolenia lemingów. Przypuszczam, że ze Smoleńskiem było tak samo: Binienda-głupek, brzoza twarda, generał pijany, Polska nieważna dla Rosji, a Dreamliner i awionetka, która ścięła w Warszawie kilka stalowych latarni nigdy nie miały miejsca. No cóż, platformiane mendy, jesteście na dobrej drodze...do kołchozu.


ps. sprawdziłem tę nektarynkę, nie spodziewałem się aż takiego kłamstwa w telewizji "KłamstwoiPropaganda", oto co piszą na wiki:


"Nektarynka (Prunus persica var. nucipersica) – odmiana (a właściwie grupa odmian) brzoskwini zwyczajnej, od której nektarynki odróżnia przede wszystkim gładka skórka owoców. Pochodzenie nektarynek przez długi czas było zagadką. Podejrzewano, że jest to mieszaniec brzoskwini i śliwy. Jednak badania genetyczne wykazały, że brak charakterystycznego omszenia, to skutek ujawnienia się genu recesywnego, odpowiedzialnego za tę cechę rośliny. Jest uprawiana w Polsce."

podejrzewam, że lemingi zawiesiły się na słowie recesywny i dalej nic nie rozumieją