18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska gra narodowa

tr...........ke • 2012-11-29, 22:50
Poczuj się jak pilot polskiego Air Force One! Dysponujesz wódką i...

wódką! :wodka:

Prawdziwie Polska gra!
http://gra.narodowa.com/


yoshi88-88

2012-11-30, 01:16
k***a ludzie to tylko gra, mało co się nie zesrają już pisory . k***a im to najlepiej byłoby wybudować sanktuarium Lecha oraz k***a wprowadzić przedmiot do szkół życie Kaczora jako przykład dla każdego. k***a ludziska fakt , że człowiek zginął śmiercią tragiczną i o zmarłych źle się nie mówi , ale oc on zrobił dla Polski ?
Błagam bez argumentu ,że wybudował muzeum powstania ... k***a niech ktoś mi poda jego 3.... k***a 3 osiągnięcia dla naszego kraju , że go niczym świętego traktują < zaznaczam, że mam w dupie stosunku z mega mocarstwem Gruzją > , k***a 3 konkrety proszę

ostatni

2012-11-30, 01:28
yoshi88-88 napisał/a:

k***a ludzie to tylko gra, mało co się nie zesrają już pisory . k***a im to najlepiej byłoby wybudować sanktuarium Lecha oraz k***a wprowadzić przedmiot do szkół życie Kaczora jako przykład dla każdego. k***a ludziska fakt , że człowiek zginął śmiercią tragiczną i o zmarłych źle się nie mówi



no właśnie, ale skoro jesteś taki postępowy to może gdy umrze Twoja mama zrób grę "wódka, wódka i rodzenie lemingów" załapałeś teraz o co chodzi ludziom, którzy kochają Polskę i szanują urząd prezydenta RP?


yoshi88-88 napisał/a:

ale oc on zrobił dla Polski ?
Błagam bez argumentu ,że wybudował muzeum powstania ... k***a niech ktoś mi poda jego 3.... k***a 3 osiągnięcia dla naszego kraju , że go niczym świętego traktują < zaznaczam, że mam w dupie stosunku z mega mocarstwem Gruzją > , k***a 3 konkrety proszę




gdybyś wiedział np, że w 2005 roku Ruscy mieli przejąć pakiet większościowy akcji Orlenu, ale nie zdążyli, bo wybory wygrali Kaczyńscy to może inaczej byś gadał.


Ps. A co takiego dobrego zrobił Komorowski przez 2 lata, czyli tyle i ile trwała prezydentura Kaczyńskiego? Tylko proszę nie pisz, że słuchał się Donalda, ograniczył kompetencje IPN jeszcze jako p.o. prezydenta, i z uśmiechem na ustach przyjął wieść o umorzeniu Gazpromowi 1,2mld długu za tranzyt oraz podpisanie umowy na najdroższy gaz w Europie, bo dla ludzi posiadających rozum to nie są plusy

keyq

2012-11-30, 01:43
Ale wy macie ludziska naj***ne we łbach... tomenaa wstawia link do gierki a wy od razu jakieś wielkie polityczne bitwy. JA pie**olE! Trochę dystansu ludzie! Człowiek na poziomie by się zaśmiał i machnął ręką a jeśliby mu się nie podobało to zachowałby to dla siebie bo wiedziałby, że jakakolwiek próba umoralniania społeczeństwa poprzez Sadola jest skazana na niepowodzenie bo 90% ludzi którzy wchodzą na ten portal robi to właśnie po to aby się oderwać od tego całego chłamu serwowanego nam 24/7 w tv, gazetach, onecie/wp czy radiu (takie przynajmniej odnoszę wrażenie po lekturze większości komentarzy). Ale nie musi się znaleźć grupa wielbicieli teorii spiskowych i pseudoznawców którzy muszą nas, resztę użytkowników, ciemnotę uświadomić jaka jest jedyna słuszna prawda! Wojny partyjne czy wywlekanie GMO przy takiej okazji bo oczywiście rząd wciska nam co tylko chce a ciemnogród wierzy na słowo. Żeby była jasność nie jestem za jednymi ani drugimi i najchętniej całą tę bandę (nasz "rząd") bym wsadził do tego samego tupolewa co kaczora a na ich miejsce powołał ludzi, którzy znaliby się na tym co robią ale co ja mogę?
Dlatego jedynie ponowię swój apel: LUDZIE! OGARNIJCIE SIĘ! Na świecie jest już dosyć bydła z wypranymi mózgami nie dołączajcie do nich!


PS: Wie ktoś gdzie można znaleźć nutkę, która leci w tle po katastrofie? :)

yoshi88-88

2012-11-30, 01:43
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



no właśnie, ale skoro jesteś taki postępowy to może gdy umrze Twoja mama zrób grę "wódka, wódka i rodzenie lemingów" załapałeś teraz o co chodzi ludziom, którzy kochają Polskę i szanują urząd prezydenta RP?

Ps. A co takiego dobrego zrobił Komorowski przez 2 lata, czyli tyle i ile trwała prezydentura Kaczyńskiego? Tylko proszę nie pisz, że słuchał się Donalda, ograniczył kompetencje IPN jeszcze jako p.o. prezydenta, i z uśmiechem na ustach przyjął wieść o umorzeniu Gazpromowi 1,2mld długu za tranzyt oraz podpisanie umowy na najdroższy gaz w Europie, bo dla ludzi posiadających rozum to nie są plusy



Stary no nie przeginaj , nie mieszaj do takich idiotycznych dyskusji rodziców. Nie mów , że jesteś taki durny , że porównujesz czyjąś matule z prezydentem , w tym przypadku kaczyńskim . Mama każdego nauczyła życia. A każdy prezydent to ikonka pie**oląca farmazony w telewizorni, każdy jeden , nie znasz go osobiście.

A co drugiej części Twoich wypocin<tak to nazywam bo po porównaniu kaczki dziwaczk do mojej mamy nie zasługujesz nawet na powąchanie mojego pierda > to mam w dupie donalda , serio . k***a czy Wy pislamowcy nie ogarnicacie , że ktoś może nie trawić kaczafiego ani reszty ferajny z wiejskiej , a przy tym kochać ten kraj ?. k***a , że ktoś myśli inaczej od Was nie znaczy , że jest Żydem , masonem , pedałem itp . Może po prostu ma inny światopogląd ?
Ogarnijcie wreszcie to , że kaczki nie są mesjaszami , donek nie jest miltonem finansów , a na wiejskiej siedzą w większosci tumany .
Ale Wy k***a nie , kaczka z wawela to k***a świętośc a obecna to niczym wolverine - mega hero i w ogóle.

Suma sumarum... to jest tylko k***a głupia gra... ja pie**ole....

ArkaSzatana

2012-11-30, 01:51
Ta gra jest niesmaczna, i nie na miejscu.


Leci piwo.

MareKSG

2012-11-30, 01:54
Ależ co wy mówicie?! Przecież to zły Kaczor był i jego brat Jaruś jeszcze gorszy! Niech nam żyje Donald Tusk i TVN - jedyne wiarygodne źródło informacji. Ja proponuje postawienie jebitnego pomnika naszego dzielnego rudego przywódcy tak żeby było widać go z kosmosu. Za nasze podatki, a co tam?! Najwyżej zapłacimy jeszcze podatek za to, że się urodziliśmy.

@keyq Człowiek na poziomie nie zaśmiałby się z gry wyśmiewającej śmierć prawie setki ludzi.

ostatni

2012-11-30, 01:59
Problem jest taki, że ludzi na poziomie takie rzeczy nie śmieszą, a jeśli zmarły był kompletnym idiotą to po prostu nie porusza się jego tematu, niestety pewne ugrupowania polityczne jadą od kilku lat na obrzucaniu gównem zmarłych, a zamienienia trumien nawet nie próbuję komentować


yoshi88-88 napisał/a:

Stary no nie przeginaj , nie mieszaj do takich idiotycznych dyskusji rodziców. Nie mów , że jesteś taki durny , że porównujesz czyjąś matule z prezydentem , w tym przypadku kaczyńskim . Mama każdego nauczyła życia. A każdy prezydent to ikonka pie**oląca farmazony w telewizorni, każdy jeden , nie znasz go osobiście.

A co drugiej części Twoich wypocin<tak to nazywam bo po porównaniu kaczki dziwaczk do mojej mamy nie zasługujesz nawet na powąchanie mojego pierda > to mam w dupie donalda , serio .




skąd to oburzenie, to z jednych zmarłych można się śmiać, a z innych nie ojej, ojej :roll:




yoshi88-88 napisał/a:

Wy pislamowcy nie ogarnicacie , że ktoś może nie trawić kaczafiego ani reszty ferajny z wiejskiej , a przy tym kochać ten kraj ?. k***a , że ktoś myśli inaczej od Was nie znaczy , że jest Żydem , masonem , pedałem itp . Może po prostu ma inny światopogląd ?




a kiedy nazwałem cię żydem? :wtf: niestety jedyne co mogę o tobie powiedzieć to to, że reprezentujesz wzorce zachowania typowe dla lemingów, wg ciebie każdy komu nie podoba się naśmiewanie z konkretnych zmarłych to "pislamista"




A i czekam na te wielkie 3 cuda w wykonaniu Komorowskiego

wortor

2012-11-30, 02:16
Komentarz każdego pisowskiego sfrustrowanego scierwa pod tą marną grą cieszy, dalej PISdy, sączcie jad, a w niedziele na kolanach do kościoła, jak na katolskie przygłupy przystało. PIWO!

keyq

2012-11-30, 02:18
MareKSG napisał/a:


@keyq Człowiek na poziomie nie zaśmiałby się z gry wyśmiewającej śmierć prawie setki ludzi.



Już miałem napisać, że masz rację ale po chwili przyszło zastanowienie... Jeśli tak traktować sprawę to grając w jakąkolwiek grę musielibyśmy się umartwiać nad losem tych, o których ona opowiada. Bo idąc tropem Twojego rozumowania powinienem rozpaczać nad każdym niemcem, którego utłukę w jakiejś gierce o WWII (no bo oni tam ginęli a ja teraz gram w grę, która wykorzystuje ten fakt!) a już za ubicie czarnego w GTA to chyba prosto do piekła pójdę bo oni byli niewolnikami i często zabijano ich z rasistowskich pobudek a w afryce cierpią głód! A filmy na hardzie, w których ludzie giną to co? Nie jest pewnego rodzaju drwina? Rodzina kolesia, który zginął w wypadku jest pogrążona w rozpaczy a ktoś stawia wirtualne piwo i pisze koment w stylu "haha ale przyj***ł" pod filmem z jego śmierci!
Wyluzuj koleś. Tym którzy zginęli jest już wszytko jedno a ci, którzy byli jakkolwiek z nimi związani raczej tej gry nie zobaczą bo pewnie mają lepsze rzeczy do roboty niż my i nie przesiadują na takich portalach.

bambaleon

2012-11-30, 02:26
toranaga7 napisał/a:

@CanesPL,może Ty prezesowi laske chapasz...



O ja pie**ole... :homer:

mlecz1323

2012-11-30, 03:02
Dawno tka realistycznej gry nie widziałem - czy każdy lądował poza lądowiskiem?

ostatni

2012-11-30, 03:15
wortor napisał/a:

Komentarz każdego pisowskiego sfrustrowanego scierwa pod tą marną grą cieszy, dalej PISdy, sączcie jad, a w niedziele na kolanach do kościoła, jak na katolskie przygłupy przystało. PIWO!




patrzę skąd wrocław, myślę volksdeutsch, czytam post, bingo!, zgadłem


wortor napisał/a:

dalej PISdy, sączcie jad,




to jestem ciekaw jak nazwiesz nabijanie się z 96 ofiar

wortor

2012-11-30, 03:31
Mysl co chcesz pisowski karle. Dla was każdy kto krytykuje wasza załośna wizje swiata jest zydem, gejem, murzynem, volksdeutschem, sbekiem etc.

Nie smieje się z wszystkich 96 ofiar, co nie zmienia faktu, że tuz pokroju kaczynskiego, gosiewskiego czy putry zupelnie mi nie zal.

Wasza zalosna 'merytoryka' polega na umniejszaniu bycia polakiem, tylko dlatego ze ktos sie z wami nie zgadza.

Szczerze? ch*j ci w dupe polaczku, pisz sobie o mnie co chcesz, proponuje jeszcze dorzucic coś o SB co juz wielokrotnie slyszalem mimo ze mam 25 lat, badz o dziadku w wermachcie.

Jestes zalosny, ale o tym dobrze wiesz, za wiele osob juz ci to mowilo zeby dalej cie to ruszało.

:idzwch*j:

sinjids

2012-11-30, 07:01
Polityczna poprawność na Sadolu. k***a. :facepalm:

Butter

2012-11-30, 07:32
@Ja-ah-qu-ub-el

Odwal się od mojego GMO :P DNA jest całkowicie trawione, a jeżeli choćby zostały jakieś krótkie odcinki DNA to nie ma możliwości by włączyły one się do genomu konsumenta. TAK SIE PO PROSTU NIE DA. Białka prionowe?! Czy Ty w ogóle wiesz co to jest? One występują TYLKO u zwierząt, ja jeszcze nie widziałem, żadnego zwierzaka GMO w obrocie, a jeżeli nawet nijak to się ma do prionów. Choroba prionowa powstała właśnie przez niewykorzystywanie pasz GMO, w USA bydło opie**alało się tymi paszami, a w tym czasie w Wielkiej Brytanii i reszcie europy wpie**alało mączki kostne i pozostałości po uboju, w tym mózgi chorych krów. (priony to dość skomplikowany temat) Co do białek, również są trawione (choć są wyjątki) ale jest teraz prowadzone badanie na jednej z uczelni, kura i świnia karmione od urodzenia paszą GMO, wytną im przełyk, żołądek i jelitka i sprawdzą czy toksyna Bt przechodzi do organizmu.

Co do filmiku i dyskusji politycznej. Nie będę się wypowiadał, nie ma sensu wdawać się w kłótnie. Zastanawia mnie tylko jedno, kiedy dorwią twórce gry i wsadzą go na pare lat.