18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy Tatarzy

karrbon • 2013-07-05, 19:14
Pamiętajcie sadole, nie każdy muzułmanin w Polsce jest przyjezdnym ciapatym. Tatarzy to wporzo ludzie, którzy nad religię przekładają miłość wobec ojczyzny i rodaków. A oto fajny obrazek znalazłem w necie. 8-)


Polecam temat kolegi "wladcamajonezu" na temat Polskich Tatarów:
http://www.sadistic.pl/tatarzy-w-polsce-vt172947.htm

greene

2013-07-05, 23:03
Prescot napisał/a:

sp***alać z tymi tatarami, arabami, muzułmanami, żydami, niemcami, ruskimi, portugalczykami, brazylijczykami, francuzami, ruskimi, amerykanami z polski



Na dzisiejszej gali, główną nagrodę srebrnego dildo.. w kategorii nacjonalista roku.. OTRZYMUJE... Prescot!

cena_z_lombardu

2013-07-05, 23:07
remi1982 napisał/a:

Tak, wspaniali Tatarzy. Jednak nie należy zapominać o niechlubnych kartach w ich historii, a między innymi o tym:

Obrazek

1 Tatarska Brygada Górska SS



To byli Tatarzy, ale krymscy :homer:

A co do samych Polaków- nie zapominajcie o goralenvolk, naszej góralskiej ostoi polskości ;)

Atreyu

2013-07-05, 23:11
@greene - nie za bardzo rozumiem Twoją reakcję. ;)

Gdyby większość była aż tak radykalna, to nie mielibyśmy kilku incydentów i kilkunastu ofiar - tylko grube tysiące [no przecież w końcu arabów jest całkiem sporo i z tym się wszyscy zgodzą]. Poza tym uwierz mi - Ci co zostali na bliskim wschodzie mają dużo gorszy stosunek do Europy niż Ci co się do niej specjalnie przyprowadzili zabierając ze sobą rodzinę i znajomych. Nie przeczytałem tego na jakimś portalu narodowym, znam dwóch Irakijczyków - przynajmniej z takiego źródła mogę porównać podejście imigrantów i tych co zostali.

Kostek-Biernacki

2013-07-05, 23:16
Święta racja, wielu polskich Tatarów oddało życie za niepodległość Polski - chyba najbardziej znany przykład to Aleksander Sulkiewicz. Pochodzenie etniczne jeszcze niczego nie determinuje, liczy się to, kim się dany człowiek czuje. Taki Sulkiewicz czy Romuald Traugutt mieli niepolskie pochodzenie, a byli wielkimi polskimi patriotami. Natomiast Bierut czy Palikmiot to Polacy z dziada-pradziada a przy tym antypolskie k***y.

Glebrin

2013-07-05, 23:57
Dzięki nim macie pierwsze meczety w Polsce ;)

silesius

2013-07-06, 00:07
glinglqnglowy glunglak napisał/a:

Tatarzy, to nie ciepaci, tylko nasi bracia Słownianie k***a! Pamiętajmy o tym. Tak samo jak Ukraińcy i Rosjanie, Białorusini (o, zgrozo...), Łotysze, Litwini, Czesi, Słowacy i kilka pomniejszych nacji.



Tatarzy to jeden z ludów tureckich, a Łotysze i Litwini to narody bałtyckie, nie słowiańskie.

MCMerci

2013-07-06, 22:16
silesius napisał/a:



Tatarzy to jeden z ludów tureckich, a Łotysze i Litwini to narody bałtyckie, nie słowiańskie.


Łotysze to maja halucynacje z głodu i niedożywienia.

mazga50

2016-10-14, 16:10
Prescot napisał/a:

sp***alać z tymi tatarami, arabami, muzułmanami, żydami, niemcami, ruskimi, portugalczykami, brazylijczykami, francuzami, ruskimi, amerykanami z polski



z Ruskimi nawet dwa razy...