18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy Tatarzy

karrbon • 2013-07-05, 19:14
Pamiętajcie sadole, nie każdy muzułmanin w Polsce jest przyjezdnym ciapatym. Tatarzy to wporzo ludzie, którzy nad religię przekładają miłość wobec ojczyzny i rodaków. A oto fajny obrazek znalazłem w necie. 8-)


Polecam temat kolegi "wladcamajonezu" na temat Polskich Tatarów:
http://www.sadistic.pl/tatarzy-w-polsce-vt172947.htm

Loaloa

2013-07-05, 21:04
Cytat:

Te pokolenie tatarów, które teaz jest u nas, jest już tak zmiksowane, że nawet jak ciapaci nie wyglądają.



Nie wyglądają, bo nigdy nie wyglądali. Tatarom genetycznie bliżej do rasy żółtej.

Cytat:

A co do SS to była i Francuska dywizja SS i Belgijska, i Norweska, Holenderska



Pewnie mi nie uwierzysz, ale w jednej książce przeczytałem, że była nawet dywizja SS... niemiecka.

Fa...........um

2013-07-05, 21:05
remi1982 napisał/a:

Tak, wspaniali Tatarzy. Jednak nie należy zapominać o niechlubnych kartach w ich historii, a między innymi o tym:

Obrazek

1 Tatarska Brygada Górska SS



Ale w jej skład wchodzili Tatarzy KRYMSCY, a nie polscy. Więc argument jak trochę z doopy.

A jakby tak pogmerać, jak już napisał Dust_Devil, swój oddział SS miały prawie wszystkie narody Europy. Z wyjątkiem Polaków z czego możemy być dumni.

P.S. Co do samego zdjęcia ... pewny jesteś, że to nie jest zdjęcie żołnierzy z bośniackiej dywizji "Handschar"?

Machol

2013-07-05, 21:06
Wołek - Polscy Tatarzy zrobili to poprawnie tak jak mówisz i... chyba nie mam żadnego innego przykładu. Zazwyczaj przyjezdni jak tylko urosną w siłę to chcą się panoszyć.

A co do 1 tatarskiej SS... jedna brygada wiosny nie czyni. Tych ludzi było tyle co na zdjęciu i to w momencie powołania brygady. Potem już tylko gorzej, nie przez śmiertelność ale przez dezercję. Tak jak to zrobili ci z 1 góralskiej SS.

remi1982

2013-07-05, 21:25
greene napisał/a:

up@ Remi, wybacz, ale Twój tok rozumowania mija się z moralną logiką i dojrzałością społeczną, jeżeli Polscy Tatarzy żyją z nami w zgodzie, nie indoktrynują ani nie starają się zmieniać naszej konstytucji, na domiar sprzeciwiają się postępowi islamizacji europejskiej, to się od nich odjeb, kup strzelbe i leć do Francji w odpieraniu ataku realnego wroga.
Dziękuję.



Niestety nie mam strzelby a jedynie H&K UPS, ale jednak jestem przygotowany. Poza tym, każdy muzułmanin to muzułmanin. Myślisz, że gdyby Tatarzy w Polsce stanowili 50% społeczeństwa to myśleli by tak jak teraz ? Dzięki takim ludkom jak Ty i życzeniowemu myśleniu Europa zachodnia chyli się ku upadkowi.

glinglqnglowy glunglak

2013-07-05, 21:37
Tatarzy, to nie ciepaci, tylko nasi bracia Słownianie k***a! Pamiętajmy o tym. Tak samo jak Ukraińcy i Rosjanie, Białorusini (o, zgrozo...), Łotysze, Litwini, Czesi, Słowacy i kilka pomniejszych nacji.

Wkleiłbym w to Rumunów, oni pod względem tradycjonalizmu i szanowania swoich są z nami na równi, jednak mają delikatnie inne pochodzenie, ale ch*j... dla Rumunów również piwko, poznałem chłopaków w pracy we Francji, dobrzy ludzie :)

Ti...........ch

2013-07-05, 21:38
remi1982,
Nie stanowiliby. Sami bili atakujacych Tatarów...

ki...........lu

2013-07-05, 21:49
I to jest przykład na to ze nie wszystko jest czarno-białe. P.S nasz kraj jest chyba urodzony do zaborów/sprzedawania.

Loaloa

2013-07-05, 22:01
Cytat:

swój oddział SS miały prawie wszystkie narody Europy. Z wyjątkiem Polaków z czego możemy być dumni.



Za to polscy szmalcownicy masowo wydawali żydów za bochenek chleba, czy paczkę papierosów. I do dziś są z tego dumni.

greene

2013-07-05, 22:21
up@ Remi Czy Ty jesteś taki tępy czy tylko udajesz? Jaki mamy przyrost naturalny Polskich Tatarów w stosunku do wciąż rosnącej populacji SKRAJNYCH muzułmanów? Wiesz, że gdyby w Maroko 50% populacji stanowiliby Żydzi, również mogłoby to prowadzić do problemów na płaszczyźnie socjo-mentalnej? (odkrycie ameryki, nieprawdaż?) Ilu Polskich Tatarów zabiło rodowitych Polaków na przestrzeni ostatnich 50 lat? Ile protestów zainicjowała ludność ta, aby wprowadzać zapiski prawa szariatu? Jeśli na świecie będzie więcej takich prostolinijnych i skrajnie skrupulatnych w poglądach oszołomów bez wyobraźni jak Ty, to populacja diametralnie spadnie, przez bezmyślne wojny religijne, bowiem nie istnieje ktoś taki jak inteligentny wyznawca islamu, który na domiar nie wkręca i nie wpierdziela swoich poglądów innym, żyjąc w zgodzie z obowiazującymi prawami danego kraju w którym przebywa.
Ps. Idąc Twoim tokiem myślenia.. Polacy w Anglii są na razie spokojni, ponieważ ich liczebność nie osiągnęła określonego pułapu, aby skutecznie przejąć władze i objąć Panowanie nad tym krajem, niszcząc jednocześnie kościól anglikański a wprowadzając katolicki.

Nie twierdzę również, a tym bardziej nie bronie (aby nikt mnie źle nie zrozumiał) społeczności radykalnych islamistów, którzy są REALNYM zagrożeniem dla kultury europejskiej! Propaguje jednak MYŚLENIE i nie traktowanie w jednoznaczny sposób JEDNOSTEK, które pomimo pewnych wspólnych cech z gromadami mniej poważanymi, do których od urodzenia przyszło im należeć, starają się lub są inne, lepsze, i dobre dla ogółu.

Atreyu

2013-07-05, 22:23
@up - skrajni muzułmanie to siedzą w jaskiniach z turbanami na głowach i brodami na twarzy na bliskim wschodzie. Nie wyjeżdżają jednostki najbardziej radykalne, ortodoksi nie uczą się języków i nie pchają się do katolickich krajów.

Ci na zachodzie są jacy są. Są lepsi [tacy jak nasi Tatarzy!], są gorsi, są jednostki bardziej radykalne latające z maczetami [niczym "kibice" w Krakowie] - ale większość nie jest aż tak radykalna by atakować innych.

di...........os

2013-07-05, 22:24
remi1982 napisał/a:



Niestety nie mam strzelby a jedynie H&K UPS, ale jednak jestem przygotowany. Poza tym, każdy muzułmanin to muzułmanin. Myślisz, że gdyby Tatarzy w Polsce stanowili 50% społeczeństwa to myśleli by tak jak teraz ? Dzięki takim ludkom jak Ty i życzeniowemu myśleniu Europa zachodnia chyli się ku upadkowi.




Naprawdę wierzysz, że to religia, nie kultura, odpowiada za obyczajność i zwyczajność ludzi? Oj, wobec tego jak będziesz próbował pogodzić, na przykład, Jezusa z księdzem pedofilem? Albo katolików środka średniowiecza i katolików czasów dzisiejszych?


Nie wypowiadaj się na forach publicznych, to przyjacielska rada.

Atreyu

2013-07-05, 22:29
dionizodoros napisał/a:


Oj, wobec tego jak będziesz próbował pogodzić na przykład Jezusa z księdzem pedofilem? Albo katolików środka średniowiecza i katolików czasów dzisiejszych?



Pogódź katolika z gościem który nawołuje do zabijania bliźnich przy pomocy UPS'a w obronie chrześcijańskich wartości. ;)

Niewielka różnica między takim, a talibem z pasem szahida.

To jest dopiero hipokryzja. :D

greene

2013-07-05, 22:37
Atreyu napisał/a:

@up - skrajni muzułmanie to siedzą w jaskiniach z turbanami na głowach i brodami na twarzy na bliskim wschodzie. Nie wyjeżdżają jednostki najbardziej radykalne, ortodoksi nie uczą się języków i nie pchają się do katolickich krajów.

Ci na zachodzie są jacy są. Są lepsi [tacy jak nasi Tatarzy!], są gorsi, są jednostki bardziej radykalne latające z maczetami [niczym "kibice" w Krakowie] - ale większość nie jest aż tak radykalna by atakować innych.



:homer:

Prescot

2013-07-05, 22:54
sp***alać z tymi tatarami, arabami, muzułmanami, żydami, niemcami, ruskimi, portugalczykami, brazylijczykami, francuzami, ruskimi, amerykanami z polski