18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy studenci kręcą filmik

hrabia9933 • 2012-09-22, 21:11
Studenci nakręcili film na konkurs. Czy tylko mnie się wydaje, że lepszy od większości "perełek" polskiego kina?

MadDave

2012-09-23, 00:07
bloodwar - te ,,wielkie czarne słuchawki,, to aktywna ochrona słuchu - przejdź się proszę na strzelnicę , trochę postrzelaj -bez słuchawek - i- ze słuchawkami - w sytuacji pierwszej będziesz wracać do domu ze świdrującym metalicznym brzęczeniem w uszach a rozmawiać będziesz podniesionym głosem , w sytuacji drugiej będzie ok , pozatym w tych ,,wielkich czarnych słuchawkach ,, słychać co ktoś ma ci do powiedzenia. Na chłopski rozum . Zamazanie twarzy - na pewno widziałeś rambo , nie służy do bycia fajnym tylko do rozmycia mordy w leśnej gęstwinie .
Aha jak strzelec chce cię zastrzelić to najprawdopodobniej to zrobi ...słuchawki do tego mu nie są potrzebne.

P.s - pisząc przejdź się na strzelnicę nie mam na myśli tej w cs`ie lub google maps , tutaj trzeba wstać sprzed komputera ...

szadol

2012-09-23, 00:07
hrabia9933 napisał/a:

Studenci nakręcili film na konkurs. Czy tylko mnie się wydaje, że lepszy od większości "perełek" polskiego kina?



Tylko Ci sie wydaje. Jakbys to zobaczyl w kinie ze slawnym nazwiskiem od razu bys zaczal trollowac. A tak 'uuu...aaa...spuszcze sie, alternatywa..amatorskie kino...' .

Magnic

2012-09-23, 00:08
W tym jest więcej życia i pasji niż we wszystkich polskich filmach od 90 roku razem wziętych.

Fisz_

2012-09-23, 00:11
Rozpoznał ktoś typ broni wyborowej używanej przez strzelca wyborowego..? Paczę, paczę i nie widzę :P

dirter

2012-09-23, 00:14
ktoś zrobił soundtrack na pół godzinną akcje i zrarowałgo do 3 min.

Darkstep

2012-09-23, 00:19
To się nastrzelali !!!! A sory, to Polska - Jeden nabój, jeden niemiec :hitler:

szereg0wy

2012-09-23, 00:28
Nie będzie piwa za hamerykańską naszywkę na czapce.

MadDave

2012-09-23, 00:45
@Fisz_ - jak dla mnie to AR-15 , ale równie dobrze może to być wszystko , widać tylko kawałek korpusu , jeśli się mylę - poprawić .

BitytłustejakMagdaGessler

2012-09-23, 00:47
Trochę głupio wygląda to że ten co idzie z tyłu właściwie mierzy w swojego z odbezpieczoną lufą, według mnie powinien mieć skierowaną lufę ku ziemi, ale co ja się w wojsku nie byłem.

Nicram666

2012-09-23, 01:33
do Fisz_
średnio widzę, ale mam podejrzenie jeżeli chodzi o jego broń. Wydaje mi się, że może to być sr25, albo hk416 w najdłuższej wersji.

do BitytłustejakMagdaGessler
Niekoniecznie ku ziemi. Każdy członek czy sekcji czy budy-teamu ma określony "rewir" do obserwacji. Bądź co bądź na pewno nie są to plecy kolegi : )

do Bloodwar

Wracaj chłopie do CS'a

Filmik sam w sobie całkiem sympatyczny. Przyjemnie się ogląda. Nie wypowiem się o jego "profesjonalności" bo się na tym najzwyczajniej w świecie nie znam


fejzez

2012-09-23, 01:37
2:38 zj***li, typ mu podniósł broń i czekał aż wyjmie pistolet i go zajebie ?
ogólnie fajny ale zbyt nudny

Marshal

2012-09-23, 02:08
Filmik wg mnie zrobiony fajnie, ale:

1. Po co wysylac 3 ludzi, skoro jeden snajper zrobilby to sam i to z dluzszego dystansu? (koles siedzial w oknie w sumie)
2. Za glosni w lesie sa - zakladam ze to miala byc Delta albo cos w ten desen a oni poruszaja sie bezszelestnie
3. No takie sluchawki to tak ale to helikoptera....
4. Snajperzy zazwyczaj dzialaja w skladzie - strzelec i obserwator - chyba ze mowimy tu o SEALach - bo nawet w GROMie jest para
5. Kamuflaz troche malo zielony... i czy przypadkiem nie powinien byc MultiCam?

mikey29

2012-09-23, 02:14
Piwo leci.

Jak kogoś interesują tego typu filmy to odsyłam na yt, kanał: freddiew. Kolesie robią tego typu filmy (akurat ten na dole jest z dużym nawiązaniem do CoD'a):


ziutek11113

2012-09-23, 02:48
Czy mi sie wydaje czy oni na koncu zaj***li maćka z klanu? :shock: