18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy kibole

Macx83wwww • 2022-01-13, 04:11


Ze sprzętem w tym młotkiem i bejsbolami na przeciwników

Wojownik12

2022-01-13, 16:01
wróci stary z roboty i narzędzi będzie szukał, bo kochany sEBA musiał na robotę sprzęt wziąć XD

Gantorian1994

2022-01-13, 16:04
Boże już jest rok 2022 a ci dalej mentalnie w 1995-2005

LICH0

2022-01-13, 16:50
zbyszko1986 napisał/a:

Hahah ten co podwójne salto zrobił z bramki. A co najlepsze bramka była otwarta



Bo ta klamka ma większe iq niż ci wszyscy kibiole razem wzięci.

aniajon

2022-01-13, 17:07
Ale jak trzeba przyjść na paradę dewiantów to ich nie ma... a może właśnie są? hmm...

Wiewór

2022-01-13, 18:52
Adrian92 napisał/a:

Zdziwiłbyś się jacy ludzie na ustawki jeżdżą. To już nie te czasy co kiedyś gdzie do lasu mógł jechac byle znajduch co przypie**oli ścieżkę i będzie machał łapami jak tryglodyta. Obecnie ustawek jest już mniej ale jeżdzą na Nie nawet ludzie co mają wyższe wykształcenie, nie musisz mi wierzyć ale tak jest. Teraz wszyscy trenują, jest moda na MMA, zapasy i inne, dla Nich ustawka to forma treningu i ja osobiście nie widze w tym niczego złego, jadą na neutralne odosobnione miejsce, nikogo nie krzwdzą, biją sie tylko Ci co chcą.



Dzisiejszym dyplomem z wyższym wykształceniem można sobie dupę podcierac.
Dyplomy polskich uczelni są bezwartościowe.

Stwórca

2022-01-13, 20:00
Kurde26 napisał/a:

Czemu nie pozwala się na ustawki? Ja bym ich zamknął na narodowym i niech robią co chcą. Jak już zostanie 10 najsilniejszych wpuścić jednego z Berylem i dwoma magazynkami. Potem trochę piachu, dużo worków i nowa murawa. Koniec



Nie słyszałeś o TFC? :D



Kaczor_Donald

2022-01-13, 23:23
Gdyby ich wszystkich możliwych zebrać to wspólny iloraz inteligencji byłby niższy niż u stonki ziemniaczanej.

SkunkWeed

2022-01-13, 23:50
Seria z kałacha i śmiecia mniej

Wiewór

2022-01-14, 09:44
Stwórca napisał/a:

Nie słyszałeś o TFC?



Hahaha zajebiste. Takie ustawki to ja rozumiem.
Co te kurduple ze Szwecji chciały zrobić przeciwko takim skokszonym buhajom.

Ca...........on

2022-01-14, 20:00
Naprawdę nie odróżniasz sztachet od kijów baseballowych?

wpr

2022-01-14, 21:05
Dzisiaj napisał/a:

teraz troche pytan :
- kibice spontanicznie zorganizowali identyczne pałki, niczym spontaniczni protestanci maszerujacy z profesjonalnie wydrukowanymi banerami
- kibice dostali wpie**ol strasznymi "narzedziami" ale na koncu widac, ze koles w rogu dostaje tymi palami tak by mu sie krzywda nie stala
- co jakis czas slyszymy o ustawkach na noze, siekiery, kastety, grabie i widelce, ale jakos nie widzimy newsow typu "po ustawce znalezono 8 cial z odrabanymi nogami, glowami i rekami a kolejnych 15 kiboli walczy o zycie w szpitalu"
- kibice potrafia sie zorganizowac, zrobic wspaniałą oprawe na meczu, potrafia sie zorganizowac by pojechac do tuska na mecz i mu zaspiewac "donald matole..." Kibice potrafia zorganizowac akcje dla domow dziecka itd.
Sam nie darze tej grupy sympatia ale moim zdaniem w ch*j duzo jest policyjnych prowokacji i ustawek by kibicow pokazac w jak najgorszym swietle, bo to jest grupa ktora potrafi sie zorganizowac.




1. Pojechali razem tramwajem do Castoramy i kupili sobie 30 trzonków do siekier, bo akurat była promocja z kartą Moja Biedronka. Zgadłem?

2. Nawet te mongoły po lobotomii zdają sobie sprawę, że za uszkodzenie ciała powyżej 7 dni/usiłowanie zabójstwa/zabójstwo pójdą do pierdla, gdzie zrobią im z dupy popielniczki, i kumple z klubu nie pomogą, ergo - nie przykładają się do pałowania.

3. Przynoszą sprzęty, ale nie po to żeby się pomordować i skończyć z wyrokiem (patrz pkt 2). To tak jak antifiarze - niby przychodzą na manify z bejsbolami i batonami, ale po to żeby pomachać i powarczeć - nie użyją bo po primo pkt 2, po secundo - nie mają jaj.

4. Rozróżniaj chłopie kibiców i kiboli - na filmiku byli ci drudzy, kibole w dupie mają wyniki meczów, im chodzi o to, żeby się ponapie**alać. Co innego kibice - oni faktycznie potrafią ogarnąć coś pożytecznego.