18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polscy kibole

Macx83wwww • 2022-01-13, 04:11


Ze sprzętem w tym młotkiem i bejsbolami na przeciwników

pablohasan

2022-01-13, 09:51
pytolsky napisał/a:

Unia Tarnów (ci ze sprzętem) vs. Tarnovia Tarnów, akcja z 01.01
ponoć ci drudzy pierwsi zaczęli atakować tych pierwszych ze sprzętem, więc teraz w Tarnowie niezły rozp***ziel



To k***a debile. Z jednej mieściny a sie napie**alają kijami i młotkami. A w poniedziałek się spotkaja w robocie na magazynie czy innej budowie.

Kurde26

2022-01-13, 09:53
Czemu nie pozwala się na ustawki? Ja bym ich zamknął na narodowym i niech robią co chcą. Jak już zostanie 10 najsilniejszych wpuścić jednego z Berylem i dwoma magazynkami. Potem trochę piachu, dużo worków i nowa murawa. Koniec

19_91

2022-01-13, 10:15
Odpady i gówno , nie ludzie.

el_kadafi

2022-01-13, 10:22
Wy pie**olicie o kijach a mnie najbardziej rozj***ło że żaden głąb nie sprawdził czy furtka jest otwarta

htp

2022-01-13, 10:23
baronturbina napisał/a:

Pseudo kibice to masa bez wartości na równi z cyganami. Bez szkoły i mózgu. Policja powinna olać ustawki w lasach dać im się zajebac. Choć oni zwykle do pierwszej krwi „walczą”. Tak to analizując, to jest to rodzaj, pedalstwa bo po akcji, pół nadzy we krwi się przytulają i buziaki w czółko dają.



A nie pomyślałeś, że to katolicy i patrioci, przeciwnicy rożnych LGBT?



Masorz

2022-01-13, 10:36
Jeżeli typ na przeciwko tez ma palke to czemu oni mieli iść bez ?

Adrian92

2022-01-13, 10:36
baronturbina napisał/a:

Pseudo kibice to masa bez wartości na równi z cyganami. Bez szkoły i mózgu. Policja powinna olać ustawki w lasach dać im się zajebac. Choć oni zwykle do pierwszej krwi „walczą”. Tak to analizując, to jest to rodzaj, pedalstwa bo po akcji, pół nadzy we krwi się przytulają i buziaki w czółko dają.



Zdziwiłbyś się jacy ludzie na ustawki jeżdżą. To już nie te czasy co kiedyś gdzie do lasu mógł jechac byle znajduch co przypie**oli ścieżkę i będzie machał łapami jak tryglodyta. Obecnie ustawek jest już mniej ale jeżdzą na Nie nawet ludzie co mają wyższe wykształcenie, nie musisz mi wierzyć ale tak jest. Teraz wszyscy trenują, jest moda na MMA, zapasy i inne, dla Nich ustawka to forma treningu i ja osobiście nie widze w tym niczego złego, jadą na neutralne odosobnione miejsce, nikogo nie krzwdzą, biją sie tylko Ci co chcą.

uFo125

2022-01-13, 10:49
Nie można w czasie meczu postawić klatki na stadionie wpuścić ich tam i czekać z się sami pozabijają fajne widowisko by było

Kastrolog

2022-01-13, 11:00
Na ustawkę z bronią - czyli bali się tak bardzo przeciwnika że na gołe łapy by w ogóle nie przyszyli, prawdziwi wygrani to ci co sp***alali bo przyszli bez broni - taka moja amatorska opinia.

lolaxxdd

2022-01-13, 12:03
takie tępę fiuty omg żal klubu że ma takich fanów

baronturbina

2022-01-13, 13:59
Adrian92 napisał/a:

Zdziwiłbyś się jacy ludzie na ustawki jeżdżą. To już nie te czasy co kiedyś gdzie do lasu mógł jechac byle znajduch co przypie**oli ścieżkę i będzie machał łapami jak tryglodyta. Obecnie ustawek jest już mniej ale jeżdzą na Nie nawet ludzie co mają wyższe wykształcenie, nie musisz mi wierzyć ale tak jest. Teraz wszyscy trenują, jest moda na MMA, zapasy i inne, dla Nich ustawka to forma treningu i ja osobiście nie widze w tym niczego złego, jadą na neutralne odosobnione miejsce, nikogo nie krzwdzą, biją sie tylko Ci co chcą.


Reasumując: normalni lidzie za klub piłkarski się nie okładają po ryjach. Jaranie sie piłka jest pedalskie wiec pseudokibicowanie również a nawet bardziej.

SirMajkel

2022-01-13, 14:00
XXI wiek a kibole dalej w sredniowieczu.

torbap

2022-01-13, 14:07
baronturbina napisał/a:

Pseudo kibice to masa bez wartości na równi z cyganami. Bez szkoły i mózgu. Policja powinna olać ustawki w lasach dać im się zajebac. Choć oni zwykle do pierwszej krwi „walczą”. Tak to analizując, to jest to rodzaj, pedalstwa bo po akcji, pół nadzy we krwi się przytulają i buziaki w czółko dają.



Dokladnie. Wyjales mi to z ust. Niby wielka gangsterka, a jak juz ich Policja wylapie to wszyscy sami siebie sprzedaja na zeznaniach. Zwykle cioty bez mozgu i honoru. W USA czy Meksyku z zemsty juz dano by ich pozabijali.

Adrian92

2022-01-13, 15:57
baronturbina napisał/a:

Reasumując: normalni lidzie za klub piłkarski się nie okładają po ryjach. Jaranie sie piłka jest pedalskie wiec pseudokibicowanie również a nawet bardziej.



Reasumując "normalność" to pojęcie względne. Dla Ciebie oni są nienormalni, a dla Nich tacy jak Ty.