18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na kota

~Faper Noster • 2010-09-09, 23:25
Od kilku dni w szpitalu w Tuszynie panowała atmosfera napięcia i grozy. Czarno-biały kot raz po raz uchodził z coraz to wymyślniejszych pułapek na niego zastawianych. W końcu dziś nadszedł ten dzień- dr Nostry podstępem zakradł się do bestii i uchwycił ją w żelazny uścisk. Kocur szamotał się jak oszalały, raniąc przy tym dotkliwie swojego oprawcę.

Mimo całej determinacji sierściucha, kwestią czasu już tylko było aż zostanie on umieszczony w pojemniku transportowym, z którego już dwukrotnie był dał radę uciec. Tym razem jednak akcja była przeprowadzona bezbłędnie i po kilku chwilach monstrum siedziało grzecznie w przeznaczonej dla siebie klatce.

Łowcą tymczasem zajęły się ochoczo (nawet bardzo!) pielęgniarki

a kotek pojechał do swojego nowego domku.

Morał: nie noś prądu w słoiku bo się potkniesz o kabel od prodiża

matx

2010-09-10, 23:56
szkoda, ze mu calej reki nie uj***l.
i jeszcze zawija sobie bandarzem dwie male rany, co za panienka k***a.

[ Komentarz dodany przez: Lashlo: 2010-09-11, 00:12 ]
Ignorance is bliss :amused:

sarahblack

2010-09-11, 14:07
@up

to co, bana mu za obrażanie morderatora? :amused:

~Faper Noster

2010-09-12, 11:57
sarahblack, bez przesady, póki co jeszcze umiem się śmiać z 'grubej rury' pod swoim adresem.
Nie każdy w końcu musi wiedzieć, że specyfika mojej pracy wymaga zabezpieczenia tego typu zranień na czas jej wykonywania.

matx

2010-09-18, 17:16
ban? chyba zartujesz.. Z jakiej racji? Nie obrazilem tu moderatora tylko osobe ze zdjecia, a to, ze to jedna i ta sama odoba to juz co innego.
Gdybym powiedzial "ten moderator lub Nostry jest ..." to rozumiem, ale ja tu tylko wyrazilem swoja opinie.
Kazdy autor postu, wstawiajac w nim swoj wlasny film czy wlasne zdjecia powinien liczyc sie z krytyka innych uzytkownikow, bez wzgledu na to czy jest zwyklym userem strony czy jej moderatorem.
Bylem i jestem wlascicielem, adminem, moderatorem innych stron dlatego Sarahblack, Twoj komentarz wydaje mi sie bynajmniej smieszny. Wiem, ze fajnie jest miec taka wladze "w reku" ale banowanie za opinie jest nie na miejscu. Inaczej strona zostalby bez uzytkownikow.
dr. Nostry, jesli poczules sie urazony moim komentarzem to sorry, nie bylo to moja intencja.

~Faper Noster

2010-09-20, 18:15
Już już, luzujemy poślady, nie robimy offtopa. Dobrze jest.