18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Półnagie fryzjerki.

Kóba • 2010-02-26, 17:23
Fryzjerki z salonu "U Joanny" w Jastrzębiu Zdroju pracują w seksownej bieliźnie i bikini. Nic więc dziwnego, że do zakładu przychodzą nawet łysi. Chcą, aby fryzjerki umyły im chociaż głowę.
W Jastrzębiu Zdroju jest prawie 100 zakładów fryzjerskich, ale od pewnego czasu nie mówi się o żadnym innym tylko o salonie "U Joanny". Joanna Respondek otworzyła go 12 lat temu. Specjalizuje się w strzyżeniach męskich i ma tytuł mistrzowski. Tego jednak było jej za mało.

- ChciaÅ‚am dać zakÅ‚adowi inny charakter – mówi Joanna Respondek. – Fryzjerki w bikini; tego jeszcze nie byÅ‚o. I chwyciÅ‚o. PrzyjeżdżajÄ… do nas klienci z Katowic, Krakowa, Å»or, Cieszyna. Niektórzy chcÄ… być strzyżeni jak najdÅ‚użej, i godzinÄ™. Nawet Å‚ysi przychodzÄ…, żeby im umyć gÅ‚owÄ™.


W salonie "U Joanny" pracujÄ… teraz dwie fryzjerki – 20-letnia Wioleta i 19-letnia Ewelina. Obie ukoÅ„czyÅ‚y szkoÅ‚y fryzjerskie i już wczeÅ›niej pracowaÅ‚y w innych salonach. ZatrudniajÄ…c siÄ™ tutaj wiedziaÅ‚y, że bÄ™dÄ… skÄ…po ubrane.

- Przy pierwszym kliencie strasznie siÄ™ denerwowaÅ‚am, ale zaczęłam robić swoje – mówi Wioleta Zabawa. – MiaÅ‚am już jednÄ… propozycjÄ™ matrymonialnÄ…, ale odmówiÅ‚am, niestety, bo ja tu pracujÄ™.

O czym atrakcyjne fryzjerki rozmawiajÄ… z klientami? Co o salonie "U Joanny" sÄ…dzÄ… mieszkaÅ„cy i inni fryzjerzy? Jaki pomysÅ‚ – tym razem dla klientek – ma pani Joanna? OglÄ…daj TVN "UWAGA!" dziÅ› o 19.50.

BÃ...........³g

2010-04-07, 23:18
Wilczex napisał/a:

Wcale nie nadrabiajÄ… goliznÄ… tylko zarabiajÄ… na durnych facetach



Heh, dobry pkt widzenia.
Jednak nam to odpowiada, po co mamy włączac telewizje skoro kobietom wystarczy 30zł by się negliżowac, a i jeszcze włosami się zajmą.
Ale fakt durni, kobietom za to nie powinno się płacić :-/ .

Facet rzuci takiej 30zł a ona myśli że interes robi paradując w bieliźnie, no cóż...