18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Półmaraton Komandosa

tds1974 • 2013-02-12, 13:03
22 km w mundurze z 10 kg na plecach. Prawdziwy bieg dla twardzieli.



Cytat:

Coroczny bieg wzorowany jest na testach wytrzymałościowych wojskowych jednostek specjalnych. Nie jest to zabawa dla internetowych napinaczy, ale dla ludzi, którzy naprawdę są wytrzymali - 200 biegaczy w kompletnych mundurach, wojskowych butach i z ciężkimi plecakami taktycznymi musi pokonać w określonym czasie trasę niemal 22 kilometrów

.



Na drugim zdjęciu jest kobieta. Prawdziwa twardzielka, poznałem ją osobiście. Półmaraton Komandosa (na który mówi się tutaj "Połówka") ukończyłem w tamtym roku. W tym nie dam rady (zdrowie nie pozwala), ale chętnie poobserwuję zmagania. Gdybyście mieli pytania, chętnie odpowiem.

Nie wszyscy to kończą, część się poddaje.

WIĘCEJ

hrabia9933

2013-02-12, 22:05
szacun za tak dlugi bieg ale jak ogladalem testy do navy seals to zapie**alaja z dwoma 20litrowymi kanistrami a jak ktorys koles wymieknie to inny go jeszcze niesie

zaba711

2013-02-13, 00:55
NecroVision, szczerze nie śmiem wątpić że biegasz półmaraton w 2h, ale śmiem Ci i innym super wysportowanym i doświadczonym z mundurówką przypomnieć że ma się obciążenie 10kg i wydaje się że 10kg to mało no owszem może i mało ale przez nie przy biegu. Jak ktoś wcześniej pisał żebyście sobie wzięli butelki z wodą w plecak wrzucili i zaczęli biec zmęczenie będzie o wiele szybsze. (pewnie większość z was wrzucając sobie 5kg by nie była w stanie biec z prędkością 5km/h).

hrabia9933, to nie są testy na navy seals tylko trening -.- jak ktoś nie daje rady na testach od razu dziękują a inny nie musi go nieść.

I tak ogólnie fajnie, kozak taki bieg tylko szkoda że na sadolu jak się czyta komentarze pod takimi wstawkami to 50% to teksty jacy są zajebiści i co to jest dla mnich. No ale co tam w końcu na sadolu są prawie same pełnoletnie karczki które są w stanie przebiec maraton z prędkością rekordu świata.

Tulpen przestań pie**olić że gorsze "maratony" biegałeś. Bo jak byś dawał to dalej pewnie byś był w tej całej straży granicznej tylko pewnie ciotą byłeś i cie wyj***li. Innego powodu twojego dobrowolnego/przymusowego (odpowiednie skreślić) odejścia nie ma choć pewnie i tak będziesz się upierał przy swoim.

Jest hejt chce piwo !

noufjuczer

2013-02-13, 08:14
Najtrudniejszy maraton w jakim brałem udział to KIERAT w Limanowej czyli 100 km po górach i w dodatku na orientacje (nie seksualną). polecam

~Beny

2013-02-13, 20:50
Ja bym padła po 3 minutach...