18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

polki za granicą

TamGdzies • 2012-08-19, 01:08
gadaja jak ja r*chał :)
od 01:40



''żeby wyj***ć, to wyj***ć dobrze!''
''nic, k***a, nic, spuścić się raz i ch*ja...
jak ja się ruchne to r*chaj a nie w ch*ja walisz '' :D

salmonellas

2012-08-19, 06:34
Takie szmaty. Wiem cos o tym, tych akurat nie r*chalem, ale k***a!!! Zeby jeszcze za kase dawaly...

qyk

2012-08-19, 09:25
Taka jest niestety prawda, jeśli jesteś w miarę normalny(a) i mieszkasz za granicami PL to unikaj Polaków jak ognia.

Za...........em

2012-08-19, 09:47
Co tu dużo mówić... :roll:


Kapral Poproszek

2012-08-19, 10:05
No cóż, tak się zastanawiam, czy w tym kraju opłaca się zakładać rodzinę. No niby generalizuje, ale nigdy nie wiadomo na co trafisz, a coraz więcej znam dziewczyn dokładnie takich. Kasa na wakacje, na whisky bo w końcu światowa jest i nogi które się już nie łączą razem. Kiedyś wpajano jakieś wartości, przynajmniej mi, ale dla większości coś takiego jak wierność, rodzina, honor, uczciwość nie znaczą już nic. Jak ciężko obecnie znaleźć sobie prawdziwych przyjaciół, dla których poza seksem wódą i imprezowaniem liczy się coś więcej. Możliwe, że dlatego mam ich tak niewielu. Poj***ne jest to, że takim ludziom zawsze w życiu powodzi się lepiej, nie wiem dlaczego, ale tak jest, może dlatego, że ich to jebie i się nie przejmują, mniejsze ryzyko zawału przed 40.

To...........42

2012-08-19, 10:24
@up Gdyby można było dałbym Ci więcej piw, bo dobrze mówisz.

mr_9mm

2012-08-19, 10:35
Coś z klasyki:

lary1986

2012-08-19, 10:38
takie to zawsze polecą na kolesia za grancy bo ma "ojro" .

Plecionkarz

2012-08-19, 11:03
Tak sobie ponarzekała a w sumie to po co się wysilać żeby zadowolić babkę która kasę tylko ssie. Każda by tak chciała: dostawać od faceta wszystko i jeszcze żeby ją r*chał tak jak ona sobie wymarzyła. No a potem wielkie narzekanie do koleżanek jaki kto był zły.

turkowizorka

2012-08-19, 11:23
A ja powiem, że ch*j mnie strzela jak takie coś widzę. Co jest z tymi dziewczynami! Wyjeżdżają za granicę i dają dupy jakby była bez żadnej wartości. W Polsce podobnie, od czasu do czasu odwiedzam krakowskie kluby i widzę jakie tam rzeczy się wyrabiają. Jak nasze laski łaszą się do zagranicznych cwe*i a potem k***ią po hotelach i kamienicach. Panowie nie jest dobrze- żabojady, makaroniarze, żelusie i inne ścierwo zza granicy r*cha nasze dziewoje! Zapomniały one najwidoczniej wartości takie jak- szacunek do samego siebie, moralność, racjonalne myślenie. Boże widzisz i nie grzmisz.

Bambucza007

2012-08-19, 11:25
Nie wiem jak Was panowie, ale mnie takie rzeczy najzwyczajniej w świecie BRZYDZĄ.

NWC

2012-08-19, 11:25
Jeste teraz w Holandii możecie uwierzyć, jest podobnie, ostatnio lata sobie polka po sklepie, jedno dziecko mulate, drugie jeszcze ciemniejsze, ogólnie nie jest ciekawie...

skoli

2012-08-19, 11:44
r*cha sie na prawo i lewo ale koleżanki sie wstydzi i ubiera sie pod kołdra.

Magik2501

2012-08-19, 11:47
Kapral Poproszek napisał/a:

No cóż, tak się zastanawiam, czy w tym kraju opłaca się zakładać rodzinę. No niby generalizuje, ale nigdy nie wiadomo na co trafisz, a coraz więcej znam dziewczyn dokładnie takich. Kasa na wakacje, na whisky bo w końcu światowa jest i nogi które się już nie łączą razem. Kiedyś wpajano jakieś wartości, przynajmniej mi, ale dla większości coś takiego jak wierność, rodzina, honor, uczciwość nie znaczą już nic. Jak ciężko obecnie znaleźć sobie prawdziwych przyjaciół, dla których poza seksem wódą i imprezowaniem liczy się coś więcej. Możliwe, że dlatego mam ich tak niewielu. Poj***ne jest to, że takim ludziom zawsze w życiu powodzi się lepiej, nie wiem dlaczego, ale tak jest, może dlatego, że ich to jebie i się nie przejmują, mniejsze ryzyko zawału przed 40.



Aaaa widzisz. Po to nie żenisz się od razu z kobietą, żeby ją poznać. Gdybyś ożenił się po pół roku znajomości to możesz na taką trafić. Ale jak znasz ją lat 5, 10 to już inna sprawa. Poznasz dobrze jej rodzinę, jaka ona jest, jak wychowała Twoją kobitę to będziesz wiedział czy to ta, czy szukać dalej.
Te tutaj to raczej takie tanie prostytutki, co to je pukasz podczas szukania tej prawdziwej kobiety.

Colossus

2012-08-19, 12:03
Magik2501 napisał/a:



Aaaa widzisz. Po to nie żenisz się od razu z kobietą, żeby ją poznać. Gdybyś ożenił się po pół roku znajomości to możesz na taką trafić. Ale jak znasz ją lat 5, 10 to już inna sprawa. Poznasz dobrze jej rodzinę, jaka ona jest, jak wychowała Twoją kobitę to będziesz wiedział czy to ta, czy szukać dalej.
Te tutaj to raczej takie tanie prostytutki, co to je pukasz podczas szukania tej prawdziwej kobiety.



No nie wiem, teraz są takie kobiety, którym nawet po 10-15 latach może coś odj***ć i dają dupy na boku.