18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

polki za granicą

TamGdzies • 2012-08-19, 01:08
gadaja jak ja r*chał :)
od 01:40



''żeby wyj***ć, to wyj***ć dobrze!''
''nic, k***a, nic, spuścić się raz i ch*ja...
jak ja się ruchne to r*chaj a nie w ch*ja walisz '' :D

Kapral Poproszek

2012-08-19, 12:40
@Magik2501 w moim przypadku to już trochę za późno, żeby poznawać kogoś przez 10 lat :P Co ja w ogóle tu k***a robię po 30 siedzę na portalu z małolatami po 13 - 15 lat ja pie**ole. Musze przestać pić, bo jak się najebie to mnie na drugi dzień na melancholie zbiera i pisze takie pierdoły. Kiedyś myślałem, że rozwód to totalny upadek społeczny (jak byłem mały, zresztą wtedy tak był traktowany), a teraz ludzie k***ią się na lewo i prawo, może i kiedyś też tak było, nie wnikam, ale teraz aż się brzydzę ludźmi. Najlepiej byłoby się wyprowadzić gdzieś w głęboki las z daleka od ludzi i nie obserwować tego wszystkiego.
Dobrze się mówi jak człowiek się nie przejmuje, a tu czas mija i życie przelatuje przez palce, najpierw podstawówka, średnia, studia, pogoń za kasą i potem budzisz się sam i uświadamiasz, że nic z tego życia nie masz, ch*jowe wspomnienia, zmarnowany czas i rzeczy, które nie dają ci szczęścia. Przynajmniej w monopolowym jak to mówił Rozpondek są wszystkie barwy szczęścia: Ajerkoniak, Campari, Blue Curacao, Whisky ... bo to są wszystko barwy szczęścia.

czarkowskY

2012-08-19, 12:40
a mnie to pie**oli, bo wiem że jeszcze są u nas w kraju wartościowe kobiety

więc nie generalizujcie, szukajcie. good luck!

Kuriki

2012-08-19, 12:45
Jak to jest, że wy drodzy sadole, mówicie jakie to kobiety zUe, jak to się k***ią, jak to pozapominały wszystkie wartości, jak to się k***ią na wszystkie strony, jakie to sprzedajne zdziry, a siebie ni ch*ja nie krytykujecie? Zero samokrytyki i zgubne przeświadczenie o własnej zajebistości wyczuwam. Nie ładnie. Mnie się wydaje, że jak by dziewczyny miały taki raj na ziemi u boku tych co krytykują zachowania kobiet jak ci krytykanci twierdzą to by się chyba nie łasiły do żelusiów i innych pojebów.

Looken

2012-08-19, 12:53
@Kuriki

Widziałem takie patolki co facet jej niebiosa u stóp kładł a ta się k*rwiła i tak. Wszystko zależy od charakteru. I trzeba mieć jednak trochę godności, kobieta musi też się wykazać zaangażowaniem a nie srasz się dla pierwszej lepszej 3,14zdy jak te powyżej. Chyba, że takie ci się podobają, a na to wygląda :P .

W ogóle, trochę smutno patrzeć jak to mit polskiej kobiety upada. To, że nie są najładniejsze nawet w stronach słowiańskich to już od dawna wiedziałem :P , ale przez ostatnie lata tyle tępoty się nawinęło, że szkoda gadać. No i nadchodzi pokolenie gimbazjum, które na nas będzie zarabiać.

sc...........la

2012-08-19, 13:15
Ale to straszne, że Polki jeżdżą zagranicę i uprawiają seks. Normalnie to ma taki wpływ na moje życie, że nie wiem jak sobie z tym poradzę. Ale tak na poważnie to moim zdaniem macie jakieś mega kompleksy, skoro nie potraficie przejść obok tego obojętnie. Mi to osobiście nie przeszkadza, bo to ich sprawa i życia nikt nie ma prawa mówić innym jak mają żyć. A jak będziecie je wyzywać od szmat itd to tym bardziej będą wybierać obcokrajowców, bo logiczne jest to, że kobieta wybierze faceta, który będzie szanował ją i jej potrzeby a nie polskiego szowinistę, który patrzy na nią jak na dz**kę, tylko dlatego, że nie jest dziewicą lub że poszła z kimś do łóżka, bo miała taką potrzebę.

Kuriki

2012-08-19, 13:22
Looken, Ale k***iła w sensie uprawiała seks z innymi czy wchodziła w normalne związki za plecami partnera (partnerów)?
Jeśli była z jednym cały czas, a tylko rżnęła się z innymi to może chciała wielu partnerów seksualnych, a uczucia wolała ulokować w jednym? I to wcale nie jest straszne ;p A jak chodzi o opcję ze związkami za plecami to rzeczywiście sucz ;p

Kremol

2012-08-19, 13:32
Takie szmaty właśnie psują opinie polaków za granicami ..

prof. Matolewicz

2012-08-19, 13:57
Nie zesrajcie się chociaż... ch*j wam do tego jak kto żyje? Martwcie się o siebie, swoją rodzinę i dupę, a będzie wam łatwiej w życiu. Nie każdy uważa seks za świętość. A jak wam Polska taka zła to znajdźcie sobie kraj w którym wszyscy ludzie są idealni, nie ma pedałów, nikt nie zdradza, czy r*cha się tylko, żeby spłodzić potomstwo i wypie**alajcie w podskokach, a nie trujecie dupę innym. Uważacie się za patriotów, a siedzicie tylko na sadolu i piszecie jaki to chory kraj i jak tu źle się żyje. A kto z was zrobił cokolwiek, żeby było lepiej? Kto zatrudnił chociaż 1 pracownika i dał mu godne wynagrodzenie? Kto wychował chociaż 1 dziecko na porządnego człowieka? Co raz częściej mam wrażenie, że ci wszyscy malkontenci woleliby oddać wolność za to, żeby politycy za nich wszystko robili i mówili im jak mają żyć, bo kiedy każdy ma to na co zapracuje i może być kim zechce to za ciężko i za duży wybór chyba, aż się we łbach popie**oliło.

dymion

2012-08-19, 15:13
a gdzie filmik z r*chania? chyba nie włączyli kamery po fakcie :S

ss...........mi

2012-08-19, 16:08
ale ścierwo , obcym ch*jem bym ich nie tknął

The Cyberd3m0n

2012-08-19, 17:50
Remixuje xD
Fajny ambient mi z jej głosem wychodzi xD

TamGdzies

2012-08-19, 21:07
@up up
na hardzie :D

dymion

2012-08-19, 21:09
@up: z jej gadki wynika, że raczej w sucharach :P

dlugowieczny

2012-08-19, 21:31
Ja pie**olę, przed chwilą miała w sobie pałę jakiegoś brudasa, a ona się martwi czystością spodni?

scotpila napisał/a:

Ale to straszne, że Polki jeżdżą zagranicę i uprawiają seks. Normalnie to ma taki wpływ na moje życie, że nie wiem jak sobie z tym poradzę. Ale tak na poważnie to moim zdaniem macie jakieś mega kompleksy, skoro nie potraficie przejść obok tego obojętnie. Mi to osobiście nie przeszkadza, bo to ich sprawa i życia nikt nie ma prawa mówić innym jak mają żyć. A jak będziecie je wyzywać od szmat itd to tym bardziej będą wybierać obcokrajowców, bo logiczne jest to, że kobieta wybierze faceta, który będzie szanował ją i jej potrzeby a nie polskiego szowinistę, który patrzy na nią jak na dz**kę, tylko dlatego, że nie jest dziewicą lub że poszła z kimś do łóżka, bo miała taką potrzebę.



Dobrze, że są jeszcze na świecie tacy ludzie jak ty, w końcu k***y też mają prawo do założenia normalnej rodziny. Tak więc powodzenia i nie przejmuj się tym, że idąc ulicą co minutę pozdrowi ją jej kolejny były, a filmy z jej udziałem będą kształcić kolejne pokolenia. :idzwch*j:

pa...........66

2012-08-19, 22:46
wyjechal motloch ktory tylko dupa moze zarobic bo w polsce byly by marginesem i co najwyzej sprzataczka