18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki w Angli

Femp00411 • 2020-04-28, 12:31
Typowo polska influencerka zagranica.




[ Komentarz dodany przez: Sunday: 2020-07-21, 17:17 ]
Działające wideo (klik)

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-07-21, 17:18 ]
Macx83wwww napisał/a:


Jokerd

2020-04-28, 13:19
W sensie, ze chcesz nam powiedziec, ze ta pani z filmu to wzor kobiecej ineligencji i skromnosci polaczonej z kobiecoscia? A te kebsy to przypadek i zupenie nie jej wina?

sir_Alex

2020-04-28, 13:26
mądrego to i dobrze posłuchać :amused:

~_Yarko_

2020-04-28, 13:26
Niech robi ci chce, ale nagrywanie tego będąc świadomą co mówią, to większe kurewstwo niż jej czyny.

V8ROG

2020-04-28, 13:31
Ktoś musi robić za k***y za granicą. Są kobiety warte uwagi i poświęceń w Polsce. Tylko wy jesteście tacy zj***ni i tępi. Nie oszukujemy się ale większość z mężczyzn myśli ch*jem tak samo baby p*zdą, to co się dziwić że tak jest. Macie żale do kurew a sami się oglądacie za takimi szlaufami. Ja pie**ole, jakie dno cymbałów...

jurton81

2020-04-28, 13:33
czy ta druga na tym filmie to nie zona tego 2k czy jakoś tak ?

tambus1111

2020-04-28, 13:36
po co się wk***iać szmaty były zawsze i zawsze będą za pieniądze są w stanie zrobić wszystko i tak to się kręci na całym świecie

Miles87

2020-04-28, 13:41
Sraczka prawicowców którzy mogą się pobawić siusiakami kolegów z onr czy konfederacji poprawia humor. Chłop korzysta i ma rację, brawo dla tego Pana!!

poligon6

2020-04-28, 13:48
Za granice wyjechały głownie odpady społeczne, wiec co sie dziwicie? Przestepcy, k***y, złodzieje, nieuki i debile, nieudacznicy. Ten syf głownie emigrował.

W Polsce nawet na zmywarki sie nie nadawały, jedynie na wory na spermę to niech taki srakoskóry sobie pouzywa na takim szlauchy zamiast szukac przygód w nocy.


~_Yarko_

2020-04-28, 13:54
Miles87 napisał/a:

brawo dla tego Pana!!




Piwo dostałeś, bo mi się źle klikło :-|

outsidethebox86

2020-04-28, 14:01
Nie cierpię tych ciapatych świń, myślą, że są ch*j wie jaką zajebistą partią dla kobiety i każda kobieta powinna im k***a oddawać cześć, za to, że w ogóle zwrócili na nią uwagę. Dziwię się kobietom, które na nich lecą, nie dość, że traktują je przedmiotowo, to jeszcze puści są jak bęben. Nie jestem rasistką, ale po kilku latach w UK, znienawidzilam tych psycholi, gorsi niż zwierzęta.

mr-dupa

2020-04-28, 14:03
Coś Wam powiem :)
To co się teraz odwala to świat jeszcze nie widział- ona do 6-7 lat urodzi dziecko- dziecko podrośnie a wtedy koledzy pokażą mu filmik jego matki...
Te „oceany pustki” tego nie rozumieją że publikacja tego typu nagrań nie równa się z tym że wyrwała się z małego miasta i patrzcie jakiego księcia mam.
Te wszystkie insta- dupy wylądują bardzo twardo.

coincrush

2020-04-28, 14:14
Daleko szukać - moja była znajoma (podkreślam byla, bo zmieniła status znajomości przez wybór, o którym piszę) zakochała się w producencie kebabów w cieście z własną działalności. Jej wybranek pochodził z kraju, gdzie posiadanie zapalniczki jest uznawane za czarnoksięstwo - że chłop był przedsiębiorczy założył tu arab fooda. Wielka miłość skończyła się wielką zaborczością. Z wolnej kobiety stała się służką od garnków i laski. Potem wyjechała z nim w jego rodzinne strony. Przyjęła Islam, przywdziała burkę. W jej przypadku okazało się, że burka nie zakrywa twarzy ze względów religijnych tylko maskuje opuchniętą od szlagów twarz. Rodzice nie mają z nią kontaktu, Polskę widzi tylko na globusie. Wielokrotnie z nią rozmawiałem i ostrzegałem, że ta miłość tak się skończy. A trzeba było od razu pie**olnąć - bo niby czym innym by się to różniło od tego co ma teraz? Przynajmniej leczyłaby sińce na rodzimym gruncie.

I fakt - towarzystwo się panoszy aż za bardzo - pytanie czy to wiara w 72 dziewice czy nadmiar ego, że już nie dymają kóz tylko głupie polskie panny.

Pozdrawiam normalne, szanujące się polskie dziewczyny.

Jebaka80

2020-04-28, 14:33
kosioraldo napisał/a:

k***y do wora, a wor z ceglami do jeziora....... k***a mac, ale mi to podnioslo cisnienie, bym ja k***a spacyfikowal, wzial dziesieciu koleszkow i tej k***ie z dupy wiadro zrobil



Znaczy się niewiele się różnisz od tych albańskich debili

:-x

Ca...........on

2020-04-28, 14:44
Winni tej sytuacji są tatuś i mamusia.
Mama miała w dupie, tatuś macać musiał.

zdun

2020-04-28, 14:47
Emigracja Polsce służy, jak dobrze, że wyjechała.