18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka w UK vs ekoterroryzm

~Velture • 2023-09-09, 14:26
Nie wk***iaj Polki która się śpieszy do pracy :D

Oglądać tylko z dźwiękiem :amused:


Siriuz

2023-09-09, 14:37
Debile nazwą ją Konfederatką, Korwinistką czy ch*j wie czym, a to po prostu dziewczyna która zapie**ala i coś robi, a na drodze leży jej lewactwo.

~Velture

2023-09-09, 14:38
Siriuz napisał/a:

Debile nazwą ją Konfederatką, Korwinistką czy ch*j wie czym,, a to po prostu dziewczyna która zapie**ala i coś robi, a na drodze leży jej lewactwo.



Póki co jesteś pierwszym wpie**alającym PL politykę w film o czymś k***a zupełnie innym :roll:

Siriuz

2023-09-09, 14:42
~VeIture napisał/a:

Póki co jesteś pierwszym wpie**alającym PL politykę w film o czymś k***a zupełnie innym



No wyjaśnij mi, że te ekozjeby to nie jest polityka. Poza tym, cóż, jestem o krok do przodu, może dlatego ze mam dwie nogi :amused:

keisats

2023-09-09, 14:42
Stare jak te samochody

Cycu320

2023-09-09, 15:04
Siriuz napisał/a:

No wyjaśnij mi, że te ekozjeby to nie jest polityka. Poza tym, cóż, jestem o krok do przodu, może dlatego ze mam dwie nogi



Dwie nogi i pół mózgu. Aj kiu tyle ile podałeś że masz lat. Bardziej chodzi o ekoterroryzm,to są prawdziwi ekstremiści . Trzeba ich wyłapywać i leczyc psychiatryczne. Dziś siedzą lub przyklejają się do asfaltu bo ekologia, jutro będą robić odprawę na lotnisku bo lecą na wakacje. Ha tfu

0dbytBiskupa

2023-09-09, 15:13
Oni na spotkaniach przed akcją dostają instrukcje żeby nie stawiać oporu, a potem powoli wrócić na miejsce więc ściąganie ich z drogi nie ma sensu. Dlatego jakiś czas temu na brytyjskich forach zaczęto popularyzować pomysł, żeby kierowcy wozili kajdanki, takie do zabaw BDSM i przykuwali ich do barierek po odciągnięciu. Nie wiem, czy pomysł się przyjmie ale z przyjemnością obejrzę takie nagranie.
Ale może się nie doczekam, bo ostatnio jakby odpuścili. Może się przestraszyli.

kirkor1245

2023-09-09, 15:52
Aż dziw bierze że tam gdzie są ci opłaceni cwe*e nie ma akurat żadnego ale to żadnego czarn .ucha. wystarczyłby 1 i by pozamiatał, a te białe już można to nazwać ścierwem sobie nie poradzi nawet jak stoii do ookola ich 100.

opółnocyuciebie

2023-09-09, 15:55
Myślicie, że ją zrozumieli? Ale fajna jest, ostra - lubię takie.

Insaner

2023-09-09, 15:59
0dbytBiskupa napisał/a:

Oni na spotkaniach przed akcją dostają instrukcje żeby nie stawiać oporu, a potem powoli wrócić na miejsce więc ściąganie ich z drogi nie ma sensu. Dlatego jakiś czas temu na brytyjskich forach zaczęto popularyzować pomysł, żeby kierowcy wozili kajdanki, takie do zabaw BDSM i przykuwali ich do barierek po odciągnięciu. Nie wiem, czy pomysł się przyjmie ale z przyjemnością obejrzę takie nagranie.
Ale może się nie doczekam, bo ostatnio jakby odpuścili. Może się przestraszyli.



Wystarczą trytytki i dwie przypięte ręce na wypadek jakby nosili przy sobie coś do przecięcia, chociaż za to niestety można beknąć bo byłoby to spętanie/trwałe unieruchomienie wbrew czyjejś woli.

kirkor1245 napisał/a:

Aż dziw bierze że tam gdzie są ci opłaceni cwe*e nie ma akurat żadnego ale to żadnego czarn .ucha. wystarczyłby 1 i by pozamiatał, a te białe już można to nazwać ścierwem sobie nie poradzi nawet jak stoii do ookola ich 100.



Może dlatego, że biali mają na tyle rozumu w głowie, że nie chcą ryzykować zarzutami karnymi. Wbrew pozorom to niewiele można w tej sytuacji legalnie zrobić o ile nie jest się policjantem.

Siriuz napisał/a:

Debile nazwą ją Konfederatką, Korwinistką czy ch*j wie czym, a to po prostu dziewczyna która zapie**ala i coś robi, a na drodze leży jej lewactwo.




Może i ma rację, ale to nie zmienia faktu że jest to jakaś patologiczna przedstawicielka najniższej emigranckiej kasty robotniczej, która pewnie śpieszy się zmieniać pieluchy staruszkom czy na zmywak. Rzeczywiście wybitna jednostka, która za granicą drze ryja w swoim języku do obcokrajowców bo pewnie angielskiego przez 5 lat sie nie nauczyła mieszkając w typowo polskiej dzielnicy.

Payan

2023-09-09, 15:59
Wstyd mi za tą skrzekaczkę.

Cryo

2023-09-09, 16:01
Siriuz napisał/a:

Debile nazwą ją Konfederatką, Korwinistką czy ch*j wie czym



Tak k***a. Wybitne grono wybawicieli narodu :amused:

loky

2023-09-09, 16:16
Pokrzyczała pokrzyczał i prawko jej na rok zabrali. teraz do pracy z buta chodzi XD

mariusz3pl

2023-09-09, 16:28
VeIture napisał/a:

Póki co jesteś pierwszym wpie**alającym PL politykę w film o czymś k***a zupełnie innym



Polityka i biznes.

Nie trzeba chyba wskazywać które partie w Polsce są pro eko poj***ne. To jest jeden z powodów przez który na totalych nie zagłosuje.

Laska spoko, normalna dziewczyna...

Antoni79

2023-09-09, 16:46
Siriuz napisał/a:

No wyjaśnij mi, że te ekozjeby to nie jest polityka. Poza tym, cóż, jestem o krok do przodu, może dlatego ze mam dwie nogi



To mi pachnie rosyjską polityką.

Wmówiono nam przy okazji ukraińskiej awantury, że ruskie to tępe dzikie ludzie. Oni planują jak szachiści, że dopiero po wielu latach widzimy w jak czarnej dupie jesteśmy. Jakieś biznesy energetyczne, jacyś uchodźcy, jakieś spadające samoloty. Póki co jest ich 3x więcej niż nas i to nie jest lud pasterski. Mają technologie kosmiczne, atomowe, strasznie długą granicę, ch*jowy klimat i nieograniczone zasoby surowców. Obsługa tego wymaga zaawansowanej cywilizacji. Jeden z kilkunastu ich okrętów podwodnych ma 16 rakiet każda po 6 autonomicznych głowic. 96 ładunków atomowych. Europa znika w godzinę. Z takim przeciwnikiem nie walczy się militarnie.

Przyszłość to jednak wodór i atom, nie ruska ropa.