18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polka w UK vs ekoterroryzm

~Velture • 2023-09-09, 14:26
Nie wk***iaj Polki która się śpieszy do pracy :D

Oglądać tylko z dźwiękiem :amused:


Raider

2023-09-09, 17:09
Jean-ClaudeConDomme napisał/a:

Myślicie, że ją zrozumieli? Ale fajna jest, ostra - lubię takie.



Tak ? A ku*asa dałbyś jej w pysk ?

usni

2023-09-09, 17:20
Siriuz napisał/a:

Debile nazwą ją Konfederatką, Korwinistką czy ch*j wie czym, a to po prostu dziewczyna która zapie**ala i coś robi, a na drodze leży jej lewactwo.



k***a aż się zaloguję, żeby piwko dać...

antychryst333

2023-09-09, 17:31
gazem i prądem mucho zolem j***ne lewackie eko robaki j***ć

Juzwa

2023-09-09, 17:38
0dbytBiskupa napisał/a:

Oni na spotkaniach przed akcją dostają instrukcje żeby nie stawiać oporu, a potem powoli wrócić na miejsce więc ściąganie ich z drogi nie ma sensu. Dlatego jakiś czas temu na brytyjskich forach zaczęto popularyzować pomysł, żeby kierowcy wozili kajdanki, takie do zabaw BDSM i przykuwali ich do barierek po odciągnięciu. Nie wiem, czy pomysł się przyjmie ale z przyjemnością obejrzę takie nagranie.
Ale może się nie doczekam, bo ostatnio jakby odpuścili. Może się przestraszyli.



Kajdanki są za drogie. Długie i mocne trytytki wystarczą. A jak dobrze zaciągniesz, to może im ręce sczernieją i zgniją.

Siriuz

2023-09-09, 19:45
Cryo napisał/a:

Tak k***a. Wybitne grono wybawicieli narodu



Wiesz, rzecz w tym, że geniusze, którzy głosują na POPiS każdego kto nie trzyma z nimi obszczekają z jakiegoś powodu od Konfederatów... tak jakby to była jedyna alternatywa. Może mają dość oleju w głowie, że jednak jest im wstyd głosować na to gówno raz za razem a potem przytakiwać, że jednak żyjemy w popie**olonym kraju, więc pocieszają się, że ich opozycją są jakieś kuce. To ich dowartościowuje. Nawet k***a nie sprawdzą czym jest szkoła ekonomii austriackiej i na pewno nie wiedzą, że ich ulubieńcy wyznają szkołę Keynesa... wiele rzeczy by zrozumieli, ale dla nich liczy się trzymać sztamę z towarzystwem i żeby telewizor mówił, że są fajni.

kg131

2023-09-09, 22:49
Ja tam bym ich zaj***l gazem łzawiacym. Psikasz, oczekujesz 30 sek i przeciągasz. Ślepe ścierwa już nie wrócą na ulicę

0dbytBiskupa

2023-09-10, 01:23
Antoni79 napisał/a:

To mi pachnie rosyjską polityką.
Wmówiono nam przy okazji ukraińskiej awantury, że ruskie to tępe dzikie ludzie. Oni planują jak szachiści, że dopiero po wielu latach widzimy w jak czarnej dupie jesteśmy. Jakieś biznesy energetyczne, jacyś uchodźcy, jakieś spadające samoloty. Póki co jest ich 3x więcej niż nas i to nie jest lud pasterski. Mają technologie kosmiczne, atomowe, strasznie długą granicę, ch*jowy klimat i nieograniczone zasoby surowców. Obsługa tego wymaga zaawansowanej cywilizacji. Jeden z kilkunastu ich okrętów podwodnych ma 16 rakiet każda po 6 autonomicznych głowic. 96 ładunków atomowych. Europa znika w godzinę. Z takim przeciwnikiem nie walczy się militarnie.
Przyszłość to jednak wodór i atom, nie ruska ropa.


O k***a, ale mnie nastraszyłeś tymi głowicami, aż się posrałem.
Kijowa nie potrafili zająć, ruskie ćwoki, choć stali na przedmieściach, więc o czym ty pie**olisz człowieku?

Siriuz

2023-09-10, 01:57
0dbytBiskupa napisał/a:

O k***a, ale mnie nastraszyłeś tymi głowicami, aż się posrałem.
Kijowa nie potrafili zająć, ruskie ćwoki, choć stali na przedmieściach, więc o czym ty pie**olisz człowieku?



Gdybyś miał resztki rozumu to wysnułbyś wniosek, że coś tutaj nie gra... no ale nie masz, więc powtarzasz tylko jak zdarta płyta propagandę. Ruscy mogliby zrównać Kijów z ziemią, czy to przez nalot bombowy czy ostrzał artyleryjski. Nie zrobili tego. Mogliby otoczyć Kijów, odciąć go od dostaw i po prostu czekać aż się poddadzą. Nie zrobili tego. Mogliby przeprowadzić frontalny atak z ziemi. Nie zrobili tego. Dziwne, co? Jakoś pasuje idealnie pod rosyjską propagandę, która mówi, że starają się minimalizować straty własne oraz wśród cywili, a kompletnie nie pasuje do propagandy zachodu, która twierdzi, że oni mordują i gwałcą cywili bez zahamowań. j***ć reżim Zelenskiego i wszystkie te k***y na zachodzie, które dla swoich zj***nych interesów podsycają te wojnę i boją się prawdy.

Antoni79

2023-09-10, 05:05
0dbytBiskupa napisał/a:

O k***a, ale mnie nastraszyłeś tymi głowicami, aż się posrałem.
Kijowa nie potrafili zająć, ruskie ćwoki, choć stali na przedmieściach, więc o czym ty pie**olisz człowieku?



Czemu nie skasowali Zełeńskiego? Chodzi, lata, bryluje na salonach i nikt go nie rusza. Zdjęcie go to koniec wojny. Nie takich króli likwidowali. O co tu chodzi? Czy przypadkiem nie o fizyczną likwidację Ukrainy? Co tam zostało? Gruz i piach. Przecież razem z Putinem ma wspólnych kolegów.

Spokojnie, przyjdzie czas na Kijów. Powoli. Do końca przyszłego roku myślę.

szubiennica2

2023-09-10, 13:10
na takich na drodze jest gaz pieprzowy

mit2

2023-09-10, 15:31
Antoni79 napisał/a:

Jeden z kilkunastu ich okrętów podwodnych ma 16 rakiet każda po 6 autonomicznych głowic. 96 ładunków atomowych. Europa znika w godzinę.


Jak oni mają te głowice w takim stanie jak resztę uzbrojenia, to połowa wybuchnie na miejscu przy próbie wystrzelenia :lol:
A amerykanie tylko zacierają rączki na pierwszy sygnał o wystrzelonym ruskim atomie. Z sowieckiego k***idołka, pozostałby radioaktywny dołek :mrgreen: