18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polityka nie pokona Fanatyka

polik95 • 2013-07-01, 12:36

Dość ciekawa sektorówka przygotowana przez kibiców Śląska podczas 1 finału pucharu polski 2013 rozgrywanego 2 maja we Wrocławiu.

wÃ...........da

2013-07-01, 15:03
a mogła by się zająć ogniem ta szata, przypaliło by te tępe łyse łby

Stoho

2013-07-01, 16:24
@up dlaczego tępe? znasz ich?!Zapewne te tępe łby maja w sobie więcej życia, odwagi niż ty... .
Ps. Fajna oprawa

Alonso

2013-07-02, 09:42
Piłka nożna to rozrywka dla prostego ludu. Niestety

Adicts

2013-07-02, 09:46
Trybuna B sektor 206, zapraszam na nowy sezon :)

DanielTGK

2013-07-02, 09:51
"Piłka nożna to rozrywka dla prostego ludu" - znalazł się kuźwa krzywy ;) Co wam przeszkadza w tej oprawie? Żadna z rac nie poleciała na murawę, nikomu nic się nie stało, mecz nie został przerwany - a wy dalej biadolicie jacy to łysi bandyci. Co oni zrobili? Czym różni się człowiek odpalający race na stadionie od osoby która nie zapina pasów w samochodzie?

Rysiek Lubicz

2013-07-02, 09:59
DanielTGK napisał/a:

Czym różni się człowiek odpalający race na stadionie od osoby która nie zapina pasów w samochodzie?



Wykształceniem :banany:

@
Banda plebsu.

RavenRR

2013-07-02, 10:03
Zaczynacie mnie wk***iać, obie strony. Jak nie cierpię bydła, które jest tylko silne w grupie i w mordzie, które "jebie policję", a jak przyjdzie co do czego to sp***ala szybciej niż Usain Bolt goni kurczaka z KFC, tak nie wpie**alam się do ich... hobby? Ja jestem "brudem", macham kudłatym łbem na koncertach, drę mordę do utraty głosu czy robię zaplanowane z góry akcje w czasie takich wydarzeń, oni wkładają serducho (i kasę) w robienie opraw na meczach. Póki żadne działania nie szkodzą osobom postronnym - na ch*j się wpie**alać w nie swoje sprawy? Nie musimy się lubić, ale k***a, szanujmy się choć trochę.

hokano

2013-07-02, 10:04
DanielTGK napisał/a:

Żadna z rac nie poleciała na murawę, nikomu nic się nie stało, mecz nie został przerwany - a wy dalej biadolicie jacy to łysi bandyci. Co oni zrobili? Czym różni się człowiek odpalający race na stadionie od osoby która nie zapina pasów w samochodzie?



1. I co z tego że nie poleciała ? To usprawiedliwia ich od tego żeby te race używać na trybunach kiedy jest zakaz ?

2. Dla mnie większość z nich to bandyci. Dowód ? Przejdź koło nich z szalikiem przeciwnej drużyny a szybko się przekonasz jacy dobrzy z nich obywatele. Ja nie wiem k***a może tylko ja miałem pecha trafiać na takich zj***ów co najchętniej by mi morde obili tylko dlatego że źle spojrzałem na nich. Jasne, są i tacy do których nic nie mam bo zachowują się jak ludzie a nie jak j***ne zwierzęta stadne.

3. Wiesz czym się różni ? Tym że jeżeli nie zapniesz pasów w samochodzie to TO TWOJA ODPOWIEDZIALNOŚĆ i odpowiadasz sam za siebie - chcesz wypaść z samochodu podczas wypadku ? Spoko twoje prawo. Natomiast ludzie podpalający race na stadionach mało tego że mogą zrobić krzywdę innym (chociaż wyj***ne na nich tak naprawdę skoro w większości to tacy sami jak on), ale może także spowodować pożar i zniszczenie mienia. Bo co ? Bo nie twoje to krzesełka i mogą się palić ? :facepalm:

Ezoteryk

2013-07-02, 10:05
@up ty masz cipe czy jaja że żalisz się w internecie jak się bojisz grupki wysportowanych facetów .

cenius

2013-07-02, 10:12
Kibice to jedyna grupa która aktywnie działa przeciwko rudemu k***iszonowi, lewackim zjebom, i całej bandzie idiotów których wy ku*asy wybraliście w wyborach.


więc szczym ryj jeden z drugim który tylko narzekasz przed komputerem pomiędzy wbijaniem levelów w lolu.

Uechtacz

2013-07-02, 10:15
Ezoteryk napisał/a:

@up ty masz cipe czy jaja że żalisz się w internecie jak się bojisz grupki wysportowanych facetów .


Ty pewnie niczego siÄ™ nie bojisz.

PS: Nie przypie**alałbym się, ale sam mnie zachęciłeś tym cytatem w stopce:
"... Tych, którzy grzeszą, strofuj
wobec wszystkich aby też inni się bali ..."
(1 List Pawła do Tym. 5:20) ;-)

hokano

2013-07-02, 10:20
Ezoteryk napisał/a:

@up ty masz cipe czy jaja że żalisz się w internecie jak się bojisz grupki wysportowanych facetów .



Jest i pierwszy obrońca :D . Tak się składa że też jestem "wysportowany", ale powiedz mi jakim ty byłbyś kozakiem jakby stanęło przed tobą takich np. 10 co ? Już widzę jakbyś się bronił :sraczka: . Mam wrażenie że typ należy do tego typu kozaczków co w grupie to wielcy panowie, ale jak przechodzi obok sam to z p*zdą i spuszczoną głową :].

antykreator

2013-07-02, 10:39
Za pojazd po polityce zawsze piwo, jedyna grupa ludzi która głośno potrafi powiedzieć co im się nie podoba. Chociaż nigdy nie byłem na meczu, nie lubię piłki nożnej. Podziwiam wkład włożony w zrobienie takiej sektorówki.

daniello17

2013-07-02, 10:46


Żeby złagodzić wasz ból dupy :kloc: , wrzucam filmik z powstania tej oprawy :)