18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polityka nie pokona Fanatyka

polik95 • 2013-07-01, 12:36

Dość ciekawa sektorówka przygotowana przez kibiców Śląska podczas 1 finału pucharu polski 2013 rozgrywanego 2 maja we Wrocławiu.

Pfciuki

2013-07-02, 10:46
Bandyci, race odpalają, ręce im pourywa, zadymią prawdziwych kibiców na sektorze piknikowym i jeszcze się biedni poduszą, z dzieckiem na mecz nie można pójść, bo burdy robią. Ukrzyżować ich, uwolnić Barabasza. Pseudokibice, kibole, patologia. . . i tak już będzie zawsze.
Sami zapracowali sobie na taką opinie, ale teraz to co się dzieje w mediach, wystarczy pójsć na mecz i juz jesteś kibolem, polityka wiadomo kogo, a ludzie bardzo łatwo chłoną te wszystkie medialne nagonki. Wypowiedzi niektórych osób tutaj świadczą o tym, że za zasłoną internetu zawsze można przykozaczyć, inteligentni i "twardzi" są tylko w internecie. Dobrze, że mamy wielu przykładnych obywateli, połowa sadistica to dobrzy obywatele, którzy nigdy nie złamali żadnego zakazu. Cieszy to, że mamy tak wielu dobrych ludzi w naszym kraju.

yeloneck

2013-07-02, 10:56
Myślałem, że to kampania "Stop chamstwu" z Rosji, a to takie gówno.

Alonso

2013-07-02, 11:19
Tu macie przykład, że przepisy na boisku można egzekwować



Stoho

2013-07-02, 11:25
Rysiek Lubicz napisał/a:



Wykształceniem :banany:

@
Banda plebsu.


To teraz już wiem ze mecze to ty znasz tylko z TV...
k***a macie problem z tymi "Kibolami" bo większości z was obwód dwóch ud nie przekracza obwoci ich łydki (zaraz będzie ze nie tracicie bez myślnie czasu na siłowni ale oni po prostu aktywnie spedzaja czas i uprawaiaja sport tak jak wy SPINANIE DUPY NA CZAS) .Panowie weście się garść ciągle macie jakiś problem do kogoś :roll: w jaki temat nie wejde to znajde tam wielkich specjalistow ch*j wie od czego i zawsze im coś nie pasuje :lodowka:

Ostrovsky

2013-07-02, 11:50
Łezka w oku się kręci,bardzo dobrze że chłopaki walczą z tym chorym prawem stadionowym bo co to za oprawa bez pirotechniki

Atreyu

2013-07-02, 12:52
@upy wszystkie. Zaraz będziecie wmawiać że na mecze chodzą tylko studenci i profesorowie, a te łyse pały w wolnych chwilach zajmują się przede wszystkim czytaniem książek. :D

kuba1181

2013-07-02, 12:55
BP1982 napisał/a:

a mogła by się zająć ogniem ta szata, przypaliło by te tępe łyse łby



To chyba nie byłeś nigdy na meczu Śląska i nie wiesz że kibic kibicowi bratem na sektorze b nie raz widzialem osoby starsze rodziny z dziecmi wszyscy kibicowali nikt nikogo nie szykanował wiec sie zamknij wylacz komputer i idz na dwor przeciez masz wakacje do gimnazjum dopiero we wrzesniu.

Atreyu

2013-07-02, 13:07
@up - nie jestem ze śląska, tylko z Krakowa. Mało razy widziałem [po meczach, nie w TVN'nie] co kibic potrafi zrobić "nie kibicowi"?


Kibice [lub raczej kibole, kibic to co innego] są jak araby z ich "religią pokoju". Robią miłe akcje, oddają krew, ocieplają swój wizerunek - a jak przychodzi co do czego to potrafią pokazać swoje prawdziwe oblicze. Nagle miły gość potrafi zaatakować kogoś, zniszczyć przystanek, albo wykrzykiwać swoje radykalizmy. ;)


Nie każdy kibic jest debilem, nie każdy zaczepia ludzi na ulicy, nie każdy tylko by się prał i darł mordę - ale taka grupa jest i stanowi ona bardzo duży procent "kibiców" - tyle że Ci mądrzejsi nagle udają że takich osób nie ma, nawet jak je osobiście znają. Szanuje tych co potrafią się zachowywać jak ludzie, a nie jak stado orangutanów. ;)

Zaethrael

2013-07-02, 14:05
Ezoteryk napisał/a:

@up ty masz cipe czy jaja że żalisz się w internecie jak się bojisz grupki wysportowanych facetów .



Wysportowany, a napakowany to ogromna różnica :>

Znam wielu tego typu janków. Spędzanie wolnego czasu na siłce i w okolicznych parkach oddając się "hobby" nie sprawia, że automatycznie są wysportowani - wręcz przeciwnie. Co prawda nie chciałbym dostać bombki od takiego typa ale w piłkę grają beznadziejnie i koślawo - no i nie raz obserwowałem jednostrzałowe akcje na takich "pakerów" co całe boisko upaćkali :> Nie twierdzę, że wszyscy ale ogromna większość tych co znam. W zasadzie to wszyscy oprócz jednego. W grupie wyglądają naprawdę groźnie ale przed policją pękają 1s1 bo policjant wie jak lać. O konsekwencjach prawnych wtedy nie bardzo myślą. Mamy tutaj takiego jednego szczurka - boksera który kilku takich pijanych buraków wysłał na wcześniejszą drzemkę, a każdy jeden 3x większy od niego.

Dlatego uważam, że na stadionie policja powinna mieć większe prawo robić im krzywdę, a odpowiednie kary pieniężne powinny ukrócić ich idiotyczne zachowanie. Nie da się 'wydilować' w miesiąc 50k i jeszcze, żeby na siłkę starczyło :>

dulek93

2013-07-02, 14:38
zawsze się znajdą jakieś j***ne lewaki co będą się spinać... a co do oprawy zajebiste wykonanie ;-)

DanielTGK

2013-07-02, 14:50
"ale może także spowodować pożar i zniszczenie mienia." - Nie wiem czy wiesz, ale jeszcze kilka lat temu za oprawy zarząd ligi wręczał nagrody, wtedy nie były niebezpieczne. W sylwka jak banda najebusów napie**ala petardami gdzie popadnie - wtedy pirotechnika nie jest niebezpieczna. Ale jak do ch*ja odpali się ją na stadionie, w dodatku na trybunie, gdzie ludzie idą zdzierać gardło, dopingować i wiedzą że pirotechnika może się pojawić - to już jest niebezpieczna? Zastanówcie się trochę.

brendas

2013-07-02, 15:48
A mnie wk***iają ludzie palący w miejscach do tego nie przeznaczonych, idzie taki pajac ulicą przed Tobą i Ci smrodzi, dlaczego takich idiotów się nie pałuje, nie spisuje, nie robi nalotów do domu?

oc...........an

2013-07-02, 16:23
Buahahaha! "Polityka nie pokona fanatyka". Cóż, jakoś polityka ciągle z wygrywa z fanatykami i wystarczy, że sypną zakazami stadionowymi, żeby uspokoić rzekomych fanatyków.


A co do "wysportowanych" to wolne żarty. Najczęściej są to łyse i grube kolesie, których jedynym celem życia jest siedzenie na ławce, chlanie piwa, a wieczorem wrzeszczenie nazw kluby. I tak, miałem z takimi styczność, bo wychowywałem się w blokowisku, a niektórzy znajomi, z którymi bawiłem się kiedy byłem mały stali się teraz fanatykami, więc mam z pierwszej ręki obraz tych "praworządnych, wysportowanych kibiców".

A tekst "w internecie jesteś mocny, a przeciwko 20 takim to byś siedział cicho" to mi mama czytała kiedy byłem w przedszkolu - serio k***a, to jest wasz koronny argument? Że się będę bać 20 pijanych typa? Jesteście żałośni. Tak samo mogę napisać "a ty byś pewnie krzyczał razem ze wszystkimi nazwę innego klubu, gdyby 20 pojebów z przeciwnej drużyny by ci kazało".

Kibole i fanatycy to j***na dzicz, bo to są jedyni "kibice", którzy są gotowi skrzywdzić kogoś tylko za to, że kibicuje innemu klubowi. Jakoś w innych sportach jest szacunek do każdego, ale to właśnie w piłce nożnej jest margines społeczny, który gotowy jest zabić "za barwy". I to dzielenie na "pikniki" i resztę. k***a, w tenisie ziemnym każdy kibic jest równy, to samo np w pływaniu, ale nie k***a, w piłce nożnej to już musi być hierarchia, bo pojeby chcą czuć się przynajmniej raz w życiu lepsze (choć nie ma żadnej dumy w byciu "praffdziwym" kibicem, skoro obracasz się w towarzystwie mętów społecznych lub ludzi o wąskich horyzontach myślowych).

Nienawidzę tych klubowych podziałów, bo sport powinien jednoczyć, a nie dzielić. Ale najwidoczniej dopóki ktoś nie weźmie kiboli za pysk to będą te podziały tylko rosnąć...

Co do samej sektorówki to niezła, ale nie widzę sensu skandowania takich haseł na meczu - czy na stadionie czasem nie powinno się wspierać drużynę, a nie manifestować swoją rzekomą "siłę"?

No a odpalanie flar to jest chyba zabronione?

Koronny argument numer dwa - nazwij kogoś lewakiem tylko dlatego, że "nie jest z nami" za 5... 4... 3... :facepalm:

Atreyu

2013-07-02, 16:35
DUST DEVIL napisał/a:


Kibole i fanatycy to j***na dzicz, bo to są jedyni "kibice", którzy są gotowi skrzywdzić kogoś tylko za to, że kibicuje innemu klubowi. Jakoś w innych sportach jest szacunek do każdego, ale to właśnie w piłce nożnej jest margines społeczny, który gotowy jest zabić "za barwy"



Mówisz jak jest. :ok:

DUST DEVIL napisał/a:

Koronny argument numer dwa - nazwij kogoś lewakiem tylko dlatego, że "nie jest z nami" za 5... 4... 3...


dulek93 napisał/a:

zawsze się znajdą jakieś j***ne lewaki co będą się spinać...



Spóźniłeś się. :-D

Socjocinus

2013-07-02, 18:45
Durne łyse łby oprawa spoko a potem kosa w nery jakiemuś chłopakowi albo dziewczynie