18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polityczna schizofrenia

KillerLaugh • 2018-01-24, 12:17
Jestem głęboko zaniepokojony aktami supremacji nazizmu i kultu Adolfa Hitlera, które ostatnimi czasy miały miejsce w Polsce- powiedział londyński imam na zakończenie modlitwy poświęconej zabijaniu niewiernych.

Halman

2018-01-24, 12:52
Mom and Death napisał/a:

Obrazek


no nie wiem...

janlew

2018-01-24, 13:04
Ci niby naziści, to odwrócenie uwagi od ustawy 447 o żydowskich roszczeniach.
- dla czego akurat TVN? Któym zarządza amerykański icek Kenneth Lowe
- dla czego po pół roku, akurat kiedy w USA, wchodzi antypolska ustawa demokratów, ciśnięta przez bandycką obrzezaną diasporę
- tort dla Hitlera ze swastyką z wafli? W lesie? I co akurat reporter TVN przechodził?

Na naszą obronę mamy jedynie Kazimierza Puławskiego. Dostał od rządu USA ziemie na której stoi Chicago, oraz wyspę Manhattan. Umarł też bezpotomnie, też na wojnie. A chyba to będzie więcej warte. Chyba nawet same czynsze za 100lat.

gustav665

2018-01-24, 13:17
po reportażu w TVNie cała Polska gada tylko o nazistach, przypadek?

Jo...........23

2018-01-24, 13:41
Gdy usłyszałem, że materiał o "neonazistach" wyemitowała tvn, moją pierwszą myślą była "ustawka tvn-u".
Kto tak jeszcze miał?

Tafariel

2018-01-24, 13:50
janlew napisał/a:


- dla czego
- dla czego



Jesteś jego fanem czy po prostu masz dysgrafie, dysleksje czy inne zj***ne wymówki? Zabierasz głos, ale aż oczy bolą jak się to czyta.
:idzwch*j:

głest

2018-01-24, 14:48
KillerLaugh napisał/a:

Tytuł: Polityczna schizofrenia




Cytat:
"16 września 1919 roku w Monachium Adolf Hitler wstąpił do małej antysemickiej organizacji politycznej, Niemieckiej Partii Robotniczej (DAP)."

Oj, żeby co poniektórzy nie obudzili się z głębokiego snu - i drapiąc się po dupie w nadziei, że to tylko strupek - nie doświadczyli przekonania że to już trąd. Znowu...



Niektórym się marzy aby historia zatoczyła koło. Wyślijcie sobie pocztówkę z Auschwitz,... (epitet przemilczam)


krzyks

2018-01-24, 14:49
janlew napisał/a:


Na naszą obronę mamy jedynie Kazimierza Puławskiego. Dostał od rządu USA ziemie na której stoi Chicago, oraz wyspę Manhattan. Umarł też bezpotomnie, też na wojnie. A chyba to będzie więcej warte. Chyba nawet same czynsze za 100lat.



Żeby się bronić, trzeba najpierw uchwalić podobną ustawę, żeby było się na co powołać. Ich ustawa sięga IIWŚ, nasza musiałaby sięgać dalej w przeszłość. Ale tak, mógłby to być argument, gdyby była wola polityczna, a takowej nie widać z żadnej ze stron obecnej sceny.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-01-24, 15:25
Akurat Hitler był przyjaźnie nastawiony do muslimów.

freaky

2018-01-24, 15:30
janlew napisał/a:

tort dla Hitlera ze swastyką z wafli?


Może to był wafel SS?
Jod123 napisał/a:

moją pierwszą myślą była "ustawka tvn-u".
Kto tak jeszcze miał?


Chyba każdy myślący i rozeznany w temacie.
Hranipex napisał/a:

Akurat Hitler był przyjaźnie nastawiony do muslimów.


Niedawno jeden niemiecki dziennikarz wykazał bliskie relacje między nazistami i muzułmanami, które miały miejsce w czasie II WŚ, co podsumował ich wspólnym zdjęciem. Został skazany na pół roku więzienia..

I ten prowokacyjny tytuł "Polscy Neonaziści", chociaż akcja działa się na Śląsku, niemieckiej enklawie w Polsce...


janlew

2018-01-24, 16:39
głest napisał/a:

Niektórym się marzy aby historia zatoczyła koło. Wyślijcie sobie pocztówkę z Auschwitz,... (epitet przemilczam)


Nie zesraj się w obronie icków, dowiedz się czemu Adolf to zrobił. Poczytaj o Bolszewizmie.
Ja nienawidzę nazistowskich kurew, i bolszewickim hazarskich kurew, dokładnie tak samo. Za to że mordowali Polaków. Może i było by mi żal żydów, gdyby nie to jak szkodzili mojej ojczyźnie przed wojną, jak kolaborowali, a już za to co odpie**alają po wojnie ....słów brak. Nie chciałbym by Polacy kiedykolwiek splamili się tymi mordami, jak Niemcy, ale nie będę po ickach płakał.
Prawda jest taka że jedynym narodem, które ucierpiał niewinnie, i to najbardziej, a do tego z obydwu stron, są Polacy.

Szpilant

2018-01-24, 18:50
freaky napisał/a:



I ten prowokacyjny tytuł "Polscy Neonaziści", chociaż akcja działa się na Śląsku, niemieckiej enklawie w Polsce...



No k***a debil.

banerr

2018-01-24, 19:09
Teraz zacznie się nagonka dla zamydlenia oczu. Będą o tym trąbić długo i głośno a boczkiem przejdzie coś co nam się później odbije czkawką.
Nie zdziwiłbym się gdyby próbowali się też dobrać do Sadola.