18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polityczna schizofrenia

KillerLaugh • 2018-01-24, 12:17
Jestem głęboko zaniepokojony aktami supremacji nazizmu i kultu Adolfa Hitlera, które ostatnimi czasy miały miejsce w Polsce- powiedział londyński imam na zakończenie modlitwy poświęconej zabijaniu niewiernych.

Wiewór

2018-01-24, 19:17
Tajemnicą poliszynela jest, że kościół katolicki popierał Adolfa Hitlera, przemilczał holocaust... bo wiadomo. Hajs się musi zgadzać.
Jakoś żaden katol nigdy nie miał z tym problemu :D

KillerLaugh

2018-01-24, 19:31
Abraxus napisał/a:

Tajemnicą poliszynela jest, że kościół katolicki popierał Adolfa Hitlera, przemilczał holocaust...


To taka tajemnica, że nikt poza tobą o tym nie słyszał.
Abraxus napisał/a:

bo wiadomo. Hajs się musi zgadzać. Jakoś żaden katol nigdy nie miał z tym problemu


Akurat pazernosc i bogacenie się na ludzkiej tragedii jest domeną żydowską. Zresztą żydzi musza być bardzo zli, skoro ktoś tak zły jak Hitler ich nienawidził.

PierreDolish

2018-01-24, 19:43
Najpierw europejscy lewacy oskarżają nas Polaków o szerzenie faszyzmu na obchodach patriotycznych, teraz nagle opinia publiczna w całej Europie widzi w telewizji kult nazizmu w Polsce... Jak myślicie co wywnioskują z tego?

Chyba "dobra zmiana" zagląda komuś baaardzo głęboko do kieszeni, albo robi coś co jest nie na rękę naszym zachodnim arabskim sąsiadom... Pozwolę sobie przytoczyć fragment:
"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,
Ni dzieci nam germanił."

Szpilant

2018-01-24, 20:51
banerr napisał/a:

Teraz zacznie się nagonka dla zamydlenia oczu. Będą o tym trąbić długo i głośno a boczkiem przejdzie coś co nam się później odbije czkawką.
Nie zdziwiłbym się gdyby próbowali się też dobrać do Sadola.



Co władza to mydlenie oczu, tematy zastępcze, ośmiorniczki, misiewicze. Jak k***a żyć w tym Państwie? Pytam całkiem serio. Może by tak wyj***ć wp*zdu ten sejm? Brunon K.

głest

2018-01-24, 23:50
KillerLaugh napisał/a:


Akurat pazernosc i bogacenie się na ludzkiej tragedii jest domeną żydowską. Zresztą żydzi musza być bardzo zli, skoro ktoś tak zły jak Hitler ich nienawidził.



:ok***a: chyba umarłem...

Głębia przemyśleń, które prowadzą do Twojej wypowiedzi jest tak porażająca i nowatorska zarazem, że spowoduje na pewno nowy przewrót kopernikański. Pora zebrać wszystkie mądre księgi, traktaty filozoficzne, kompendia historyczne w jedno miejsce i spalić, niczym starożytną Bibliotekę Aleksandryjską.

Ja wiem, że historii uczą ludzie różnych opcji i z różnych podręczników. Potem jednak człowiek kończy szkołę i sam powinien dokonywać subiektywnej oceny dziejów i czasów swych przodków. Jednakże, jeśli kobieta oddająca się za pieniądze innemu mężczyźnie nazwana być może dz**ką/prostytutką a robiąca to dla przyjemności - k***ą - jak nazwać człowieka wyzbywającego się obiektywizmu - raz z własnej woli a innym razem - wskutek skołtunienia...

janlew napisał/a:


Nie zesraj się w obronie icków, dowiedz się czemu Adolf to zrobił.



Sam go o to zapytaj. Ja nie mam z tym problemu.

janlew napisał/a:


Ja nienawidzę nazistowskich kurew, i bolszewickim hazarskich kurew, dokładnie tak samo. Za to że mordowali Polaków.



O ukraińskiej swołoczy zapomniałeś... A nie - nie zapomniałeś. Masz cholerne braki w elementarnej wiedzy historycznej. Albo udajesz. I traktujesz je wybiórczo. Ja dokładnie pamiętam co moim przodkom zrobili Rosjanie (łagry i Ostaszków), hitlerowcy oraz Ukraińcy (Wołyń) - ale i niestety polska bezpieka po '45.

janlew napisał/a:


Prawda jest taka że jedynym narodem, które ucierpiał niewinnie, i to najbardziej, a do tego z obydwu stron, są Polacy.



Cierpiał Prometeusz, który wykradł ogień bogom, cierpiał Hiob, kiedy stracił zdrowie, majątek i bliskich; cierpiał Kochanowski, szukając ukojenia w Trenach, cierpiał Werter i bohaterowie II i III cz, "Dziadów". Ale czas II W.Ś. to nad wyraz nieromantyczny a wręcz tragiczny okres ludzkiego cierpienia. Wszędzie byli bohaterowie i kapo, mężowie stanu i nikczemnicy, ludzie potrafiący przystosować się do trudnych okoliczności, przeczekać najgorsze - i wycofana sp***olina.
Czy nam, Polakom, należy się większe współczucie niż innym? Nie mnie oceniać. Wiem natomiast tyle, że ten kociołek ze smołą sami sobie szykujemy i regularnie odgrzewamy...

poligon6

2018-01-30, 09:43
W przedwojennej Polsce zydzi mieli takie "niepisane" prawo że mogli prowadzić interes na danym terenie, np skupowanie płodów rolnych od chłopów. Miało to dwojakie skutki, poszczególni kupcy nie wchodzili sobie w droge, drugi, mieli monopol i mogli dyktować ciemnemu polskiemu chłopstwu ceny.

Prawa te były przedmiotem handlu, dziedziczenia, dawano je w posagu. W Polsce tak zwany "antysemityzm" miał podłoże ekonomiczne i społeczne.Na wsi i małych miasteczkach ekonomivczne, w wiekszych miastach społeczne. Wynikało to ze stosunku zaborców do Polaków. Działali oni w/g zasady dziel i rządź. Faworyzowali wiec żydów na uczelniach. Rosjanie specjalnie na wschodnich kresach osiedlali żydów z całego imperium by rozmyć zywioł polski.

Warto wiec zastanowić skąd wziął sie ten antysemityzm, bo raczej nie z powietrza, był to dość długi proces historyczny.