18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish vodka is yellow, czyli Włoch o Polsce

Moja_Pani • 2012-11-17, 17:37
Młody Włoch opowiada o swoim pobycie w Polsce, czyli o świecącej skórze, polskich dziewczynach, żółtej wódce i o tym, dlaczego Polska jest jednym z najlepszych krajów w Europie.



lofix1

2012-11-17, 17:45
na jakiego wała takie coś nagrywać, tym bardziej bezcelowe jest wrzucanie takiego gniota tutaj

Zkirtaem

2012-11-17, 17:49
A mnie tam na przykład interesuje jak widzą nas ludzie z innych krajów.

opossun

2012-11-17, 17:51
@up
Nie chcesz wiedzieć.

Moja_Pani

2012-11-17, 17:52
Darksaider napisał/a:

żygam rainbow! :niggasmile:


rzyga się przez "rz"

Zkirtaem

2012-11-17, 17:55
@opossun

Jak już pisałem, interesuje mnie to, zatem sporo już się o tym naczytałem. Wiem, że oczami innych polacy to stereotypowi złodzieje, rumuni europy i prostacy - acz wciąż miło usłyszeć jakieś inne opinie :D

a284839

2012-11-17, 17:56
kupa pie**olenia ale fakt faktem polskie jedzenie choćby nie wiem jak dobrze przyrządzone i tak jest do kitu. cejrowski kiedyś dobrze podsumował że polskie jedzenie jest dobre na wsi jak ktoś zapie**alał cały dzień a potem chce się naźryć i nic nie robić. a tutaj kilka literówek/błęnduw ortgraficznyh które wk***ią dzieci neo kture nigdy nic nie mają do powidzenia:

interesójące
polska
krulowie
tótaj
trololo hój wam w odpyt.

ProfessorHix

2012-11-17, 18:06
@a31209847148374124334...

Po co te błędy ortograficzne? Zabawne jest odwracanie kota ogonem przez ludzi posiadających tego typu dysmózgowia i nazywanie zwracających im uwagę jakimiś dziećmi neo.
Chcesz dostawać medale za cwaniactwo i szpanerstwo swoim debilizmem?
Nie jest ważnym czy robisz błędy specjalnie czy dla żartu. Przez takich jak Ty obsrańców większość naszych rodaków nie umie już poprawnie posługiwać się naszym językiem.
Jutro będziesz szpanował smrodem spod pachy i niedokładnym podcieraniem się?
Ogarnij się chłopie!

rockface123

2012-11-17, 18:15
kulwasarpana napisał/a:

Młody Włoch opowiada o swoim pobycie w Polsce, czyli o świecącej skórze, polskich dziewczynach, żółtej wódce i o tym, dlaczego Polska jest jednym z najlepszych krajów w Europie



AHAHAHA :ok: dobry żart chodzi ci o francuzką polske czy niemiecką?

albo popie**oliło ci się coś Polska jeśli chodzi o wsie to najlepszy kraj ok, ale reszta to syf rzygi i gówno.

Pater patriae

2012-11-17, 18:19
ProfessorHix, łap przecinek, bo chyba Ci nie działa. ","

a284839

2012-11-17, 18:23
@ProfessorHix:

Smótno ci bo twoje zycie stracilo sens ? przykro mi. 8-)

Po prostu wkurza mnie frajerstwo które poza poprawianiem błędów nic nie wnosi do tematu. tak jak frajer który poprawiał jego mość Darksaider'a.

Zapewne sam nie wie jak poprawnie pisać ale z firefox'em stał się bogiem ortografii. ŻAL.

w h*ju mam błędy ortograficzne jeżeli treść jest mądra. Niektórzy pięknie piszą ale głupio. Tak jak w Twoim przypadku, przypadku ortograficznej dz**ki która gówno ma w głowie.

Żegnam, z frajerami twojego pokroju nie ma co dłużej pisać.

kaiel

2012-11-17, 18:35
nie chce mi sie tego oglądać , bo włosi nawet fiata nie potrafią robić

Darksaider

2012-11-17, 18:36
kulwasarpana napisał/a:


rzyga się przez "rz"



Trolling sucessfól.

Moja_Pani

2012-11-17, 18:47
@rockface123, na szczęście granice są otwarte, XXI wiek, te sprawy, więc możesz przeżywać swój młodzieńczy bunt w niemal dowolnym miejscu na świecie! Super możliwość, przyznaj. Bo chyba nie zostałeś w tym "syfie, rzygach i gównie" tylko dlatego, że tutaj jeszcze utrzymują Cię rodzice, prawda? Uważaj, bo w razie akcji zbrojnych z takich jak Ty robią mięso armatnie. Patriotyzmem się raczej nie wybronisz.

@a284839, słaby trolling, nawet jak na dziecko. Ignorujcie go.