18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish vodka is yellow, czyli Włoch o Polsce

Moja_Pani • 2012-11-17, 17:37
Młody Włoch opowiada o swoim pobycie w Polsce, czyli o świecącej skórze, polskich dziewczynach, żółtej wódce i o tym, dlaczego Polska jest jednym z najlepszych krajów w Europie.



spiepszaj_dzbanie

2012-11-17, 19:18
Jeżeli jego wódka była żółta... Vaffanculo Italiano sam się nie domyślił

malpigaj80

2012-11-17, 19:53
mile widziany angielski

SheryZa4

2012-11-17, 20:16
Zkirtaem napisał/a:

@opossun

Jak już pisałem, interesuje mnie to, zatem sporo już się o tym naczytałem. Wiem, że oczami innych polacy to stereotypowi złodzieje, rumuni europy i prostacy - acz wciąż miło usłyszeć jakieś inne opinie :D




Typowe stereotypowe myślenie Polaka o tym, jak postrzegają go w innych krajach :)
W większości przypadków, z którymi się spotkałam do tej pory, nie potrafili mi wskazać Polski na mapie :)

bloodwar

2012-11-17, 20:23
W moim lokalnym sklepie w Holandii wisi kartka "Kradzież, nawet drobnych przedmiotów, jest przestępstwem i jest karana z paragrafu bla bla bla i grzywną w wysokości 156 Euro". Nie po holendersku, nie w obu językach a wyłącznie po polsku. Identyczną kartkę, tylko że z innym paragrafem i karą podaną w funtach widzialem w kilku angielskich sklepach. To chyba najlepiej pokazuje jak jestesmy postrzegani przez inne narody...

Moja_Pani

2012-11-17, 20:37
@up Niestety, oprócz ludzi, którzy po prostu chcieli żyć normalnie za granicę wybyła masa nierobów i kryminałów i to oni wystawiają nam taką opinię. Nikt za bardzo głośno nie mówi o tym, że wraz z otwarciem granic przestępczość w Polsce zmalała. Nie bez powodu...

riczardson

2012-11-17, 20:52
Większość obcokrajowców ma o nas takie dobre zdanie, bo mogą sobie pozwolić na przyjazd do nas na imprezę za nie wielkie pieniądze i się cieszą jak murzyn blaszką. Im się podobają nasze kobiety, a nasze kobiety ich kochają bo mają kasę - tak oni r*chają nasze kobiety.

eablack

2012-11-17, 20:57
Dam piwo jak ktoś poda mi link do profilu tego gościa. Ciekawe czy ma inne takie gadki na kanale.

wodrol

2012-11-17, 20:58
15 funtów = 60 zł ??? :D

al...........10

2012-11-17, 20:59
Właśnie to mnie trochę wk***ia, że przyjeżdżają i r*chają nasze kobiety, a później Polak we własnym kraju musi wychodzić z siebie i pokazać, że jest 2x bogatszy od obcokrajowca.
Albo jechać na Ukrainę...

baton142

2012-11-17, 21:17
Ale k***a ładnie mówi :)

Sledziu_w

2012-11-17, 21:31
Za sam hymn należy się głęboki szacun!

peersil

2012-11-17, 22:04
Mnie tam najbardziej wk***ają nasze polskie kobiety - które szczają po nogach jak tylko zobaczą obcokrajowaca - och on jest taki egzotyczny... i wbijają sobie film jakim to on nie jest wspaniałym człowiekiem. Chodźby miał ryj jak ananas to i tak bedzie przepiękny bo przecież to włoch murzyn czy ch*j wie co innego...

Pizkes

2012-11-17, 22:06
Bardzo fajny materiał. Gość wypowiedział się o nas dowcipnie, bardzo fajnie wyśmiał parę naszych przywar i na dodatek nie jest wkurzających. A co już w ogóle mnie zdziwiło, to fakt, że napisał "na razie" poprawnie.

Piwko.