18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish Language Lesson #11 - Random words.

Prezioo • 2013-05-01, 14:16
Tym razem FuriousPete postanowil nauczyc swoich rodakow "randomowych" slow.


Ps. Wiem ze ta czesc troche odbiega od pozostalych, ale moze sie spodoba :roll:

SexBone

2013-05-01, 14:36
Jest Pete, jest piwo. :D Uwielbiam gościa, strasznie spoko typ. Ostatnio u Niekrytego k***ytyka wystąpił.

ru_ziolo

2013-05-01, 15:00
Prezioo napisał/a:

Tym razem FuriousPete postanowil nauczyc swoich rodakow "randomowych" slow.

Ps. Wiem ze ta czesc troche odbiega od pozostalych, ale moze sie spodoba :roll:



Czegoś mi tu brakuje....
A już wiem - masz rozj***ny prawy alt na klawiaturze.
Pomogę.
Łap:
ą ę ś ć ż ź ń ó ł

tamsadrzwi

2013-05-01, 15:05
Pete nak***ia aż miło posłuchać.

Prezioo

2013-05-01, 15:08
@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow :szofer: :shock: :hitlerzaba: :swinia:

puxynn

2013-05-01, 15:55
dlatego idioto dostalłeś w prezencie

ru_ziolo

2013-05-01, 15:58
O widać, że shift też ci nie działa - a no chyba, że w zagranicznej klawiaturze nie ma Polskiego shifta - pisze się Polsce a nie polsce.

A teraz ja mam szok myślowy dla ciebie - wystarczy ustawić w systemie operacyjnym i już będą.

AdmirałFloty

2013-05-01, 17:13
On k***a rośnie a nie jak ten Adbuster...

AJ.IS

2013-05-01, 17:23
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow :szofer: :shock: :hitlerzaba: :swinia:



Nie wiem czy to nie będzie zbyt wielki szok dla Ciebie, ale za granicą są polskie znaki. Nie kupiłem komputera w Polsce, ba nawet nie mieszkam w Polsce.
Wyobraź sobie, że nawet inny układ klawiszy i znaki na niej występujące nie przeszkadzają mi pisać poprawną polszczyzną.

Przecież za granicą to taki wstyd być Polakiem, co ? Mogę pokazać kolegom, że jestem światowy.
Inna sprawa, że w dobie równania do najgłupszych, polskie znaki i ortografia nie mają znaczenia.
"Przecież i tak wszyscy zrozumieją". Ile razy to czytałem na polonijnych forach.

Fakt. To wstyd być takim "Polakiem".

dth

2013-05-01, 17:24
@Prezioo
Wgraj sobie język "Polski(programisty)" i będziesz miał polskie znaki. Mam nadzieję, że to nie będzie dla Ciebie zbyt wielki szok, ale klawiatura nie ma tutaj nic do gadania. Możesz mieć polską klawiaturę i nak***iać cyrylicą jeśli Ci się podoba. Wymówka, że nie masz polskich znaków jest najbardziej ch*jową jaką da się wymyślić. Lepiej powiedz, że Ci się nie chce używać ogonków, przynajmniej nie będziesz z siebie pośmiewiska robił.

KMD

2013-05-01, 17:28
Dobrą masę typ ma.

A opowieść o śwince zajebista.

Czego chcieć więcej?

Ce...........is

2013-05-01, 17:49
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow :szofer: :shock: :hitlerzaba: :swinia:



No bo jebne na cycki ;X przyklad typowego zarozumialca ktory broni sie falszywymi argumentami aby moc uchronic swoja nietykalna dume. Po ch*j sie wypowiadac na temat o ktorym nie ma sie bladego pojecia ? Grzej mozg bo Ci wystygnie

mayday1707

2013-05-01, 19:22
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow :szofer: :shock: :hitlerzaba: :swinia:



Poradnik dla niedomyślnych. Myślę że jeżeli masz po zamorsku to se poradzisz z tłumaczeniem na inglisz ;)

rusofil

2013-05-01, 19:23
Za to "randomowe" i za brak polskich znaków wielki, tłusty ku*as ci w dupę.

bisfhcrew

2013-05-01, 19:23
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow :szofer: :shock: :hitlerzaba: :swinia:


Napisz k***a wprost, że nie potrafisz tego zmienić w ustawieniach.