18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish Language Lesson #11 - Random words.

Prezioo • 2013-05-01, 14:16
Tym razem FuriousPete postanowil nauczyc swoich rodakow "randomowych" slow.


Ps. Wiem ze ta czesc troche odbiega od pozostalych, ale moze sie spodoba :roll:

rusofil

2013-05-01, 19:24
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow :szofer: :shock: :hitlerzaba: :swinia:



Co za debil. Instalujesz polski pakiet językowy i oto masz polskie znaki. :homer: Jesteś idiotą?

Giacore

2013-05-01, 19:46
Skąd Pete zna polski?

IwanMT

2013-05-01, 20:05
Dobrze k***a, że coś takie wrzuciliście.
Powtórzę ten angielski do matury chociaż w taki sposób bo inaczej coś k***a nie idzie...

WidziszINieGrzmisz

2013-05-01, 20:21
Giacore napisał/a:

Skąd Pete zna polski?


Jest z pochodzenia Polakiem.
Mowil, ze jego rodzice i on urodzili sie w Kanadzie, ale, ze podlapal troche Polskiego - pewnie od dziadkow, bo napie**ala naprawde dobrze w porownaniu z innymi urodzonymi za granica jako ktorestam juz pokolenie.

Hannibal_PL

2013-05-01, 23:21
ru_ziolo napisał/a:



Czegoś mi tu brakuje....
A już wiem - masz rozj***ny prawy alt na klawiaturze.
Pomogę.
Łap:
ą ę ś ć ż ź ń ó ł



Jezus maria, co z Ciebie za typ... A nie pomyślałeś sobie czasem zakuta pało, że nie każdy musi na komputerze przeglądać sadola? To, że nie masz 5 stów na wydanie na tablet czy normalny smartfon z dostępem do porządnej przeglądarki mnie nie robi. Używaj sobie swojej stacjonarki do przeglądania. Ale nie mów innym jak mają pisać. Gość pisze składnie i ładnie, bez ogonków, ale sens jest zachowany. Nie ma się taki ch*j do czego przypie**olić do do gówna się jak mucha przyczepi. Spróbuj końska pało sam trochę na komórce popisać. Zobaczymy jak długo będziesz się k***a męczyć z ogonkami -,-

de_vasto

2013-05-02, 00:48
bol dupy o brak polskich znakow i o to, ze koles sobie ich nie ustawil jest przeuroczy XD

kutasek325

2013-05-02, 02:12
pie**oleni hejterzy :) przyczepic sie mozna kazdego:)

Ce...........is

2013-05-02, 03:11
Di_ReDD napisał/a:



To, że nie masz 5 stów na wydanie na tablet czy normalny smartfon z dostępem do porządnej przeglądarki mnie nie robi. Używaj sobie swojej stacjonarki do przeglądania.



srablet za 5 stowek zamiast kompa :samoboj:

Villthuriss

2013-05-02, 12:45
Ja pie**ole. Bajkę opowiedział normalnym głosem, ale później znowu mu się załączył ten wk***iający akcent...

rusofil

2013-05-02, 14:48
Di_ReDD napisał/a:



Jezus maria, co z Ciebie za typ... A nie pomyślałeś sobie czasem zakuta pało, że nie każdy musi na komputerze przeglądać sadola? To, że nie masz 5 stów na wydanie na tablet czy normalny smartfon z dostępem do porządnej przeglądarki mnie nie robi. Używaj sobie swojej stacjonarki do przeglądania. Ale nie mów innym jak mają pisać. Gość pisze składnie i ładnie, bez ogonków, ale sens jest zachowany. Nie ma się taki ch*j do czego przypie**olić do do gówna się jak mucha przyczepi. Spróbuj końska pało sam trochę na komórce popisać. Zobaczymy jak długo będziesz się k***a męczyć z ogonkami -,-



Debil zawsze obroni debila. Swój do swego.

Novik

2016-11-09, 11:27
Pete dostał raka i umiera