18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POlicjant legitymuje bogu ducha winną kobietę

filipczax_ck • 2014-06-02, 20:24
czyżby odgórne polecenie na eliminację niechcianych gości ?!


sa...........os

2014-06-02, 20:28
Nie rozumiem jaki sens jest w pognębianiu rodziny Jaruzelskiego. Kto mu chciał psikusa strzelić, miał na to dość czasu. Teraz wącha kwiatki od spodu i ma wyj***ne na te skecze, a nacierpi się na tym jego rodzina, która niekoniecznie musi być czemukolwiek winna.

eme2004

2014-06-02, 20:29
Ja jebie ale oburzenie, mają prawo to legitymują, k***a wylegitymowali by jakiegoś starego zomowca w garniaku to by się nikt tym k***a nie przejął.

Po...........ł

2014-06-02, 20:30
Stara wiara, a gorzej niż dzieci :facepalm:

filipczax_ck

2014-06-02, 20:42
eme2004 napisał/a:

Ja jebie ale oburzenie, mają prawo to legitymują, k***a wylegitymowali by jakiegoś starego zomowca w garniaku to by się nikt tym k***a nie przejął.



chodzi o to ,że milicjanci nawet nie przytoczyli paragrafu ,co jest ich zasranym obowiązkiem. Ponadto przed ''spisaniem'' obowiązkiem jego mości jest wylegitymowanie się i przedstawienie z imienia ,nazwiska i zajmowanego stopnia.

p.s przecież legitymowali zomowca ,więc o ch*j ci chodzi :amused:

RockyWood

2014-06-02, 21:03
denerwują mnie te knypki na filmach ostatnio "a dlaczego pan ją legitymuje" ...w sumie mógłby odpowiedzieć "bo k***a mogę!" i miałby rację.

legitymowanie to nic nadzwyczajnego w Polsce - no chyba że masz coś na sumieniu to się bój :D

mnie tam niech sobie spisują ile im tam papieru starczy - i tak moje największe przestępstwo to upuszczenie loda na środku rynku i sp***olenie z miejsca zdarzenia :amused:

ulifont

2014-06-02, 21:04
Głupie piździsko pałą powinna dostać przez ryj i do kuchni. A te k***a kamerowanie telefonami, na to też powinien być jakiś ogranicznik bo robią z funkcjonariuszy prawa błaznów.

Płyta_Gnojowa

2014-06-02, 21:06
no i po ch*j ten cyrk ? spisali by i po krzyku ja pie**ole...

jason_grey_77

2014-06-02, 21:39
Dużo coś ostatnio takich filmów. Ta pani, od jutra, jako osobnik antysystemowy, będzie dyskretnie inwigilowana. Dostanie jeden z milionów podsłuchów na swój telefon, sprawdzi się jej przeszłość i założy kartotekę. Jak w przyszłości będzie więcej podskakiwać, rzut oka do teczki i TVN od razu powie co to za wariatka :) W tym kraju od 70 lat nie zmieniło się nic :(


jbone

2014-06-02, 21:52
a ja bym nasrał do woreczka poszedł na jego grób i zostawił cegłę.tyle dla mnie znaczy czerwony wojtek.

AnteTheOne

2014-06-02, 22:09
Jak dla mnie bardzo dobrze, że takie akcje mają miejsce i bardzo dobrze, że dociekliwie wypytują o wszystko POlicjantów bo większość z nich nawet nie zna podstaw prawnych za jakie zatrzymują ludzi i jako funkcjonariusze publiczni powinni i muszą być wystawiani na próbę kompetencji.

De...........37

2014-06-02, 22:11
Podziwiam ich za cierpliwość...

Up.

Jak najbardziej. Ale powód legitymowania ma być znany legitymowanemu a nie gawiedzi i tu policja wcale nie musi nikogo naokoło z gawiedzi informować. Ponadto... k***a, to nie jest zatrzymanie. Juz dzis na podobny temat pisałem, nie chce mi się powtarzać: art 15 ustawy o policji z '96. Zerkniesz sobie na pewno chętnie.

Sz...........an

2014-06-03, 01:51
Policja, może legitymować zgodnie z prawem każdą napotkaną osobę w celu ustalenia jej tożsamości.

Poza tym ( art 61 KW § 2 ) Kto ustanawia, wytwarza, rozpowszechnia publicznie, używa lub nosi: godło, chorągiew albo inną odznakę lub mundur, co do których został wydany zakaz, albo odznakę lub mundur organizacji prawnie nie istniejącej, albo odznakę lub mundur, na których ustanowienie lub noszenie nie uzyskano wymaganego zezwolenia,
podlega karze aresztu albo grzywny.

No i warto wspomnieć o tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ignorantia_iuris_nocet