18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POlicjant legitymuje bogu ducha winnÄ… kobietÄ™

filipczax_ck • 2014-06-02, 20:24
czyżby odgórne polecenie na eliminację niechcianych gości ?!


WszystkoRozpierdala

2014-06-03, 02:05
E tam żartujecie sobie. Przecież Policja nas chroni, Ci wspaniali ludzie, służą wspaniałemu systemowi który jest dla nas jedynym zbawieniem. To musi być jakieś nieporozumienie :/

St...........ke

2014-06-03, 03:25
filipczax_ck napisał/a:



chodzi o to ,że milicjanci nawet nie przytoczyli paragrafu ,co jest ich zasranym obowiązkiem. Ponadto przed ''spisaniem'' obowiązkiem jego mości jest wylegitymowanie się i przedstawienie z imienia ,nazwiska i zajmowanego stopnia.

p.s przecież legitymowali zomowca ,więc o ch*j ci chodzi :amused:



Skąd wiesz co było przed włączeniem kamery? Na pewno się przedstawił tej pani, powiedział dlaczego to robi, ale to na filmie nie może być pokazane, bo się tak dobrze nie sprzeda.

wÃ...........da

2014-06-03, 04:34
emil kręcił niemke dla niemieckiej stacji

LilL

2014-06-03, 05:55
Juz mnie to wk***ia, raz dresy cwaniakują do Policji a zaraz wielcy k***a praworządni patrioci. Policja im przeszkadza gdy się ich legitymuje ale sami dzwonia po nich kiedy pod blokiem ktoś głośniej porozmawia.
Serio, wk***ia mnie tępota ludzi, którzy próbują zabłysnąć w towarzystwie i na siłę upodlić funkcjonariusza. Nie bronie policji ale nie wrzucam wszystkich do jednego wora.

Jak słysze teksty "niech pan poda podstawe, paragraf, niech się pan wylegitymuje, a dlaczego? na czyje polecenie" mam ochote przyj***ć z otwartej ręki na odmułkę.

I Wk***IA mnie pisanie PO, PO, PO gdybyście nie wiedzieli, to nie jest to szydera z partii, tylko coś w rodzaju, pochwały, wywyższenia.

Misiek_KRK

2014-06-03, 06:54
jbone napisał/a:

a ja bym nasrał do woreczka poszedł na jego grób i zostawił cegłę.tyle dla mnie znaczy czerwony wojtek.


a policja miałaby do Ciebie kilka pytań:
1. Co zrobił pan z gównem w woreczku
2. Skąd ma pan tą cegłę i dlaczego pan ja ukradł
3. Czy jest pan z Sosnowca.
4. Czy pana matka bardzo żałuje że nie miała kasy na skrobankę

duży

2014-06-03, 07:00
Za zakłócanie pogrzebu rodzinie, powinni wsadzać na dołek i pałować. Mieli tyle czasu, żeby stać pod jego domem, że rodzinie w żałobie chociaż mogli odpuścić.

tomkararek

2014-06-03, 07:15
gimbazaa siee korwaa na ogladaa i beda kozaczycc terazzz

beton3888

2014-06-03, 07:37
żąden policjant w mundurze nie ma obowiązku legitymowania sie przed czynnością, chyba że ktoś go o to poprosi. Tajniak bez munduru ma taki obowiązek.

Wazzi

2014-06-03, 08:02
~sanctusdiavolos mądrze mówisz, zaimponowałeś mnie w tym momencie

przypie**alać się nie ma co, mogą to legitymują. Ja się o Jaruzelskim nie wypowiadam, ponieważ sądzę, iż poniekąd poratował Polskę. Nie wypowiadam się bo nie wiem jak to wtedy było, bo gówniarz jestem.

kaelem

2014-06-03, 08:44
ojca kask ukradła

nots

2014-06-03, 08:47
filipczax_ck napisał/a:



chodzi o to ,że milicjanci nawet nie przytoczyli paragrafu ,co jest ich zasranym obowiązkiem. Ponadto przed ''spisaniem'' obowiązkiem jego mości jest wylegitymowanie się i przedstawienie z imienia ,nazwiska i zajmowanego stopnia.

p.s przecież legitymowali zomowca ,więc o ch*j ci chodzi :amused:


To teraz ekspercie daj mi jakiś zapis, który mówi o tym, że policjant ma podać powód spisania danych.

stankry

2014-06-03, 09:09
Polskość ... .

Dowodu osobistego nie dam bo nie. Chcę znać swoje prawa! Pan ma obowiązek to czy tamto. Gnojenie Policjantów na każdym kroku.

A jak Obama sparaliżował pół miasta i agencji SS nie pozwlają Ci wrócić do domu bez okazania dowodu to nikt się nie odzywa bo czuje respekt.

Z każdym takim filmem coraz bardziej współczuję polskim funkcjonariuszom

Wittia

2014-06-03, 09:20
Tym durniom, którzy mają odwieczny problem podaję do wiadomości, że podstawą prawną do wylegitymowania obywatela jest Ustawa o Policji z dnia 6 kwietnia 1990 roku. A jak wam k***a za mało to sobie idźcie do prawnika.

korinogaro

2014-06-03, 09:27
@Szeryfian, no to nie jest takie proste... art 15. ustawy o policji mówi że policjant może legitymowac dowolną osobę w celu ustalenia jej tożsamości, ale nagłówek artykułu stwierdza, że ma do tego prawo tylko w związku z działaniami operacyjnymi które wymienione są (zgodnie z informacją w punkcie 1) w artykule 14. Z artykułu 14 co najwyżej w tej sytuacji można brac pod uwagę punkt pierwszy informujący że policja w ramach swoich działań ma na celu rozpoznanie, zapobieganie, wykrywanie przestępstw. Opcja pierwsza nie zachodzi, opcja ostatnia też nie. Zostajemy z zapobieganiem. Jakiemu przestępstwu zapobiegło wylegitymowanie tej pani? Czy wylegitymowanie powstrzymało ją przed wejściem na cmentarz?

Wykalaczek

2014-06-03, 09:31
niezły debil z tego typa co cały czas pyta się o powod niby zatrzymania. Juz za samo wk***ianie powinien dostac pala po ryju.