18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant-bandyta skazany!

kustoszpan • 2013-05-21, 18:16
No! wiadomość z ostatniej chwili.

Skazano policjanta, który skopał uczestnika Marszu Niepodległości
Policjant, który półtora roku temu skopał podczas zatrzymania uczestnika Marszu Niepodległości, został skazany na karę 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.
Ponadto sąd nałożył na niego ośmioletni zakaz wykonywania zawodu policjanta.


Na zamieszczonym w internecie nagraniu całego zajścia dokładnie widać, jak ubrany w cywilne ubranie policjant Karol C. bije niestawiającego oporu młodego uczestnika Marszu Niepodległości. Daniel Kloc był kopany przez funkcjonariusza w głowę nawet po tym, gdy został już obezwładniony.

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia uznał, że 37-letni Karol C. podczas zaskarżonej interwencji przekroczył swoje uprawnienia i naruszył nietykalność cielesną zatrzymanego. Mężczyzna został skazany na karę 1,5 roku pozbawienia wolności, której wykonanie zawieszono na okres 3 lat.
Nałożono na niego także ośmioletni zakaz wykonywania zawodów policjanta, ochroniarza i detektywa. Wyrok nie jest prawomocny. Obrońca Karola C. przekonywał, że jego klient 11 listopada 2011 roku działał pod wpływem wzburzenia.

źródła: Niezalezna.pl

P.S. Filmiku nie wrzucam, każdy sobie znajdzie bez problemu.

fi...........in

2013-05-21, 22:21
@myk To tym lepiej :)

Azizi1926

2013-05-21, 22:23
Nikt nie zwrócił uwagi, że wyrok jest nieprawomocny i ten bandyta na pewno się odwoła. Jeszcze różnie może być.

Macary

2013-05-21, 22:36
Dlaczeo napisał/a:

Polska policja to poraszka



Ja pie**olę :homer: . Tysiąc razy większą porażką jest nasz system edukacji. Wracaj k***a do gimbazy.

AEdin

2013-05-21, 22:36
Moim zdaniem wyrok jak najbardziej w porządku. Zakaz wykonywania zawodu zaboli go bardziej niż te lata w zawiasach. Poza tym możecie iść i mu wpie**olić - też dostaniecie zawiasy.

@Dlaczeo co ty możesz wiedzieć o Polskiej policji? Przejdź się po najbiedniejszych dzielnicach. Wtedy zobaczysz pracę policji. A teraz pomyśl czy byś przeszedł się 10 czy 15 lat temu? Mogę się przypie**olić do każdego zdania w twojej wypowiedzi i ukazać jak bardzo się mylisz.

majfon

2013-05-21, 22:37
Powinno być uniewinnienie! Policja jest m.in. od tego, żeby pałować chuliganów.
Ten co był kopany, na pewno dostał bo mu się należało!

GardzePrawica

2013-05-21, 22:49
Policjant powinien dostac medal, tak sie powinno traktowac tych podludzi.

Macary

2013-05-21, 23:15
A teraz k***a polecam zobaczyć ten sam filmik w lepszej jakości, który docelowo ma służyć temu samemu celowi co ten pedalski temat, czyli ośmieszeniu policji i przyjrzeć się dokładnie w 0:46, 0:47 i 0:53 s.
Biedny, niewinny przechodzień ma na rękach rękawiczki używane w MMA. Biedaczysko założył je na marsz, bo mu zimno było w ręce.
Przecież to do k***y nędzy j***ny zadymiarz, więc dostał wpie**ol zasłużenie, a teraz płacze, że był niewinnym przechodniem.
Co za k***a żenada.


brotherbjorn

2013-05-21, 23:34
GardzePrawica napisał/a:

Policjant powinien dostac medal, tak sie powinno traktowac tych podludzi.


Oho,kolejny "wybitny" troll,który potrafi tylko pisać rzeczy w stylu "typowe polskie bydło,jebie cebulą") i czeka na ból dupy innych.Kiedyś jak ludzie trollowali to się starali,a teraz korzystają ze starych,nudnych sztuczek na które trudno się nabrać.

kustoszpan

2013-05-21, 23:45
@macary
To wrzuć jeszcze gejozo jak twoi koledzy lewacy atakują spokojnie idącego gościa z flagą biało-czerwoną.

kasanovva

2013-05-22, 01:26
karę 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.
Ponadto sąd nałożył na niego ośmioletni zakaz wykonywania zawodu policjanta.

A po 8 latach co?
Policjant z wyrokiem?
Coś mi tu nie pasuję.

Loaloa

2013-05-22, 01:56
No szkoda. Naj***ł śmiecia, a wyrok jakby skrzywdził człowieka.

naiwny01

2013-05-22, 05:12
Jakby ktoś się zainteresował tematem to w uzasadnieniu wyroku było, że zatrzymanie gościa było słuszne i legalne. Policjant przekroczył uprawnienia ponieważ zadawał ciosy których mu nie wolno zadawać i nie zaprzestał stosowania siły gdy gość był obezwładniony.

Ci którzy twierdzą, że za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza zapadają wyższe wyroki niech dalej wieżą w bajki. Trochę się tym interesuję, co nieco wiem i powiem że nawet takich wyroków się nie spotyka, często kończy się grzywną! To, że ustawowe zagrożenie karą jest wysokie nie oznacza, że wyroki są wysokie.

Gienek2

2013-05-22, 08:23
no sorry gdybym się prosił to k***a ktoś kto jest żyje za pieniądze z moich podatków czyli z mojej pracy czyli za MOJE PIENIĄDZE nie powienin k***a się wyżywać na mnie !!!!!!!!!! czy psychicznie czy k***a fizycznie to jest poj***ne nawet gdybym się prosił to ten kundel j***ny żyje za k***a uczciwie oddane pieniądze k***a jevbanyum złodziejom a te k***y nawet godności nie mają ..... i jak tu k***a być normalbnym

ave Brunon

~tip.top

2013-05-22, 08:28
Gienek2 napisał/a:

no sorry gdybym się prosił to k***a ktoś kto jest żyje za pieniądze z moich podatków czyli z mojej pracy czyli za MOJE PIENIĄDZE nie powienin k***a się wyżywać na mnie !!!!!!!!!! czy psychicznie czy k***a fizycznie to jest poj***ne nawet gdybym się prosił to ten kundel j***ny żyje za k***a uczciwie oddane pieniądze k***a jevbanyum złodziejom a te k***y nawet godności nie mają ..... i jak tu k***a być normalbnym

ave Brunon



za mało przecinków, za dużo k***a :roll:

bleblebator1

2013-05-22, 09:12
A jak gościu fachowo się broni. Widać, że zaprawiony w bojach, napie**alając dziesięcioletnie dzieci na meczach ligi dziecięcej.