18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjant-bandyta skazany!

kustoszpan • 2013-05-21, 18:16
No! wiadomość z ostatniej chwili.

Skazano policjanta, który skopał uczestnika Marszu Niepodległości
Policjant, który półtora roku temu skopał podczas zatrzymania uczestnika Marszu Niepodległości, został skazany na karę 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.
Ponadto sąd nałożył na niego ośmioletni zakaz wykonywania zawodu policjanta.


Na zamieszczonym w internecie nagraniu całego zajścia dokładnie widać, jak ubrany w cywilne ubranie policjant Karol C. bije niestawiającego oporu młodego uczestnika Marszu Niepodległości. Daniel Kloc był kopany przez funkcjonariusza w głowę nawet po tym, gdy został już obezwładniony.

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia uznał, że 37-letni Karol C. podczas zaskarżonej interwencji przekroczył swoje uprawnienia i naruszył nietykalność cielesną zatrzymanego. Mężczyzna został skazany na karę 1,5 roku pozbawienia wolności, której wykonanie zawieszono na okres 3 lat.
Nałożono na niego także ośmioletni zakaz wykonywania zawodów policjanta, ochroniarza i detektywa. Wyrok nie jest prawomocny. Obrońca Karola C. przekonywał, że jego klient 11 listopada 2011 roku działał pod wpływem wzburzenia.

źródła: Niezalezna.pl

P.S. Filmiku nie wrzucam, każdy sobie znajdzie bez problemu.

EdmundKemper

2013-05-21, 20:59
@myk Jak dla mnie ta piosenka jest gorsza i jeszcze bardziej podżegająca do przestępstwa niż to całe wielkie JP.

pATRYKOify

2013-05-21, 21:06
Dobrze tak j***nej k***ie.

Attero132

2013-05-21, 21:08
Poszkodowany bez winy nie był...zresztą widać że dresina osiedlowy..

stefan szufla

2013-05-21, 21:15
MYK- Masz racje ale najbardziej mam ból dupy o to że taki pies (bo to nie jest policjant) dostał tak marny wyrok jeszcze w zawieszeniu i że cała ta rozprawa trwała pie**olone 2 lata! Taka głupia sytuacja, jak ja bym kogoś skopał po mordzie i by mnie na tym złapali to fakt za 1 wykroczenie mógłbym dostać jakieś zawiasy, ale nie bawili by się z taka sprawą 2 lata tylko od razu na sankcje i po ptokach ( nie wspominając o niezapomnianych przeżyciach na komendzie)

ma...........19

2013-05-21, 21:21
wszystkie Karole to ch*je

night_ZG

2013-05-21, 21:21
k***a Panie daj mi sił! Jak widzicie że amerykański policjant nie pie**oli się z przestępcą tylko od razu przechodzi do działań to się podniecacie i piszczycie, że w PL też tak powinno być a jak w końcu jakiś policjant w Polsce zrobił coś co powinien i nakopał do dupy cwanemu dresikowi co jest cwany w grupie innych łysoli to od razu byście go na stosu palili.. Ruszcie głowami, otwórzcie oczy i zacznijcie myśleć do ch*ja bo skoro tamten pojeb przyszedł z ziomkami z kwadrata przykozaczyć i w grupie 15 osobowej atakowali jednego to należał mu się taki wpie**ol!

sQeh

2013-05-21, 21:30
E tam, narzekacie że tylko zawiasy, przynajmniej sąd sprawiedliwie podszedł do sprawy i skazał policjanta :) aż mi się humor poprawił :P

gruchens

2013-05-21, 21:44
Idzie grupa wypadowa łysków. Zaczynają sp***alać przed policją. Jedna pierdoła trzymająca się z nimi nie ucieka i udaje że nic się nie stało i dziwi się, że dostała wpie**ol. LITOŚCI!!!

Szkoda pałarza. Przegiął ewidentnie, no ale widać, że się nie pie**olił z robotą i skoczył na towarzystwo, które mogło jedynie zamieszki wszcząć. Miał tylko pecha, że całość tuż przed kamerą i stało się to sprawą reprezentacyjną dla opinii publicznej.

Szacunek za obronę ładu i ochronę bezpieczeństwa!

A kto mnie zhejtuje ten ch*j i tyle. Polecam dziecka się dorobić i później dowiadywać się, że pod twoim blokiem napie**alali się jacyś łysi akurat jak byłeś w robocie i bać się że ci syn oberwał przypadkiem kamieniem.

Matikens

2013-05-21, 21:44
Trzymam strone policji ale ziomek w ch*j sie zagalopował kopiąc typa ile wlezie, przecież mógł go sprowadzić na glebę, skuć i bonusowo jedną pacę sprzedać na opamiętanie ale nie butować jak poj***ny :/

Reveneek

2013-05-21, 21:48
czyli ja pobije policjanta w wzburzeniu i co? normalny wyrok

Drugula

2013-05-21, 21:50
Nie chce mi sie rozpisywac i wdawac w dyskusje, wiec krotko - dobry, surowy wyrok jak na polskie prawo

Dlaczeo

2013-05-21, 21:53
Polska policja to poraszka i nigdy nie zdobeda autorytetu spolecznego. Drogowka zamiast dbac o bezpieczenstwo na drogach ustawia sie z fotoradarami za krzaczorami i nastawiona jest tylko na wlepianie mandatow . Prewencja zamiast dbac o bezpieczenstwo m.in na zgromadzeniach spolecznych swoja robote ma w uchu i przymyka oko na akty wandalizmu albo spuszcza wpie**ol bezbronnemu chlopakowi. Antynarkotykowa zamiast zamykac dillerow hurtownikow sciga chlopakow na podworkach za 1 lufke i wsadza do paki. Jedno wielkie dno

fi...........in

2013-05-21, 21:57
Umówmy się - o ile mi wiadomo, gość był kompletnie niewinny, a temu policjantowi wszystko się poj***ło - ch*j tam z tymi zawiasami, ale powinni mu dożywotnio zabronić wykonywania tego typu zawodów (aczkolwiek 8 lat już wskazuje na ogarnięty sąd, który wszak porusza się w ramach obowiązującego prawa, także wydając wyroki). Policji powinno się dać szerokie uprawnienia, ale jednocześnie bezwzględnie gnoić każdego funkcjonariusza, który dopuszcza się nadużyć. I pomyłek. Policjant nie powinien mieć prawa do pomyłki, a ta służba winna być prawdziwą elitą, stateczną, ale i surową kiedy trzeba (czytaj - stawiasz się bez sensu i kozaczysz, to wpie**ol, albo kulka jak stwarzasz realne i nie dające się zażegnać inaczej zagrożenie). Wiem, że to utopia, ale chyba można próbować do niej dążyć, no nie ??

T0B1

2013-05-21, 22:09
stefan szufla napisał/a:

No k***a policjant skopał gościa i dostał 1,5roku w zawieszeniu na 3 lata? :facepalm2: a jak By ten gość choć raz uderzył policjanta to od razu bez pie**olenie dostałby pewnie 3 -5 lat bez zawiasów i sprawa na pewno nie trwała by 2 lata.
Poj***ne Prawo i tyle...


Akurat w tą stronę prawo jest dobre takie samo jak w innych państwach. Policjant to reprezentant państwa i prawa. Tak samo jak do ojczyzny czujemy szacunek tak i do funkcjonariusza powinniśmy czuć pewien respekt. Inna kwestia - indywidualna - że taki policjant może okazać się mendą. Jednak to nadal nie daje nam prawa do samosądu i powinniśmy zaufać w tej kwestii instytucjom.
I tu odniosę się bezpośrednio do tematu. Pakowanie ludzi do pierdla od tak nie jest dobre. Człowiek, który pójdzie siedzieć nawet na te 2 - 3 lata po wyjściu nie umie się już tak łatwo odnaleźć w dzisiejszym świecie. Do tego dochodzi fakt, że nasze więzienia demoralizują. Ja myślę, że to dobry wyrok - kara w zawieszeniu miała gościa postraszyć a jego prawdziwym wyrokiem jest zakaz wykonywania zawodu. Ogólnie brzmi to nieźle, w praktyce jednak nie wiem jak jest bo może np. znaleźć pracę w innych służbach mundurowych i taki wyrok będzie mu zwisał.

us...........to

2013-05-21, 22:11
figgin napisał/a:

Umówmy się - o ile mi wiadomo, gość był kompletnie niewinny, a temu policjantowi wszystko się poj***ło - ch*j tam z tymi zawiasami, ale powinni mu dożywotnio zabronić wykonywania tego typu zawodów (aczkolwiek 8 lat już wskazuje na ogarnięty sąd, który wszak porusza się w ramach obowiązującego prawa, także wydając wyroki). Policji powinno się dać szerokie uprawnienia, ale jednocześnie bezwzględnie gnoić każdego funkcjonariusza, który dopuszcza się nadużyć. I pomyłek. Policjant nie powinien mieć prawa do pomyłki, a ta służba winna być prawdziwą elitą, stateczną, ale i surową kiedy trzeba (czytaj - stawiasz się bez sensu i kozaczysz, to wpie**ol, albo kulka jak stwarzasz realne i nie dające się zażegnać inaczej zagrożenie). Wiem, że to utopia, ale chyba można próbować do niej dążyć, no nie ??



Zakaz wykonywania zawodu policjanta przez 8lat jest równoznaczny z tym, że ten ktoś na 99,9% nigdy nie wróci do służby. Zresztą gdyby dostał zakaz na 1dzień chociaż to i tak by nie wrócił. Jedyną możliwością jest przyjęcie w jakichś szczególnych okolicznościach, gdy ten ktoś przedstawiał by jakąś szczególnie dużą wartość dla policji, np. nie wiem byłby jakimś zajebistym informatykiem-hakerem który jak na filmach robi szast prast i ma co zechce, albo stanął przed prezydentem w jego obronie i przyjął na siebie kule np.