18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci z Seattle robią wielka przysługę społeczeństwu

wtyu • 2024-04-20, 18:27
i zabijają pedofila.

67 latek umówił się z 7 i 11 latką. Na miejscu zamiast dzieci czekali policjanci



baronturbina

2024-04-21, 03:00
KosmatyHui napisał/a:

I nadal chcesz wciskac kit, ze jestes znafco i ze plaszcz ma jakies wieksze znaczenie? Widziales kiedys grubosc tego plaszcza? Czy kiedykolwiek przy elaboracji podajesz do obliczen grubosc plaszcza? Takze te hamerykanskoenobrazki wsadz senw dupe. I poza tym badziewiem z lewej(mozliwe), na tym obrazku nie ma nic na 7,62x54.
CMJ tez mozna kupix. Wtedy masz plaszcz na calym pocisku. A mysliwskie, karabinowe, maja plaszcz naciagany od dupy strony. Wtedy robiac polplaszcz, olow jest odsloniety od przodu pocisku.



Powaznie nie ma? Ale nie kojarzę ze napisałem nigdzie czy płaszcz ma znaczeni, może palto lub kurtka ma? (Niemożliwe) To ten czarny po prawej nie jest 7,62x54? Może dla tego nie wchodzi. To po lewej jejku…. ale strasznie wylatuje z rąk.

KosmatyHui napisał/a:

I nadal chcesz wciskac kit, ze jestes znafco i ze plaszcz ma jakies wieksze znaczenie? Widziales kiedys grubosc tego plaszcza? Czy kiedykolwiek przy elaboracji podajesz do obliczen grubosc plaszcza? Takze te hamerykanskoenobrazki wsadz senw dupe. I poza tym badziewiem z lewej(mozliwe), na tym obrazku nie ma nic na 7,62x54.
CMJ tez mozna kupix. Wtedy masz plaszcz na calym pocisku. A mysliwskie, karabinowe, maja plaszcz naciagany od dupy strony. Wtedy robiac polplaszcz, olow jest odsloniety od przodu pocisku.



Łał ale Ty jesteś mądry. Całe życie myślałem ze to pierwsze zdjęcie to do karabinu się wkłada ale skoro nie ma płaszcza od dupy strony to ma może kurtkę lub palto i ładuje się to do kuszy? Ale (możliwe że) to wyjaśnia czemu do tego czarnego po prawej nie wchodzi. Za duże choć główka takiej samej średnicy. Mądrego to fajnie się czyta! Dzięki Brajan.

Bul_od_bytu

2024-04-21, 03:59
I to jest lekarstwo na pedofilię, a nie żadne tam terapie :D

viper_1990

2024-04-21, 09:58
Co tam w ostatniej sekundzie się koło tego trupa dzieje? Dusza z niego uleciała czy co? :lol:

croyna

2024-04-21, 11:04
tam w ostatnich sekundach duch z niego ulatuje? XD

Anonimowyja

2024-04-21, 12:16
croyna napisał/a:

tam w ostatnich sekundach duch z niego ulatuje? XD



Pedofil miał przy sobie broń, a dostał z 20 kulek. Jeden z pocisków mogła trafić w magazynek z nabojami, uszkodzić je i spowodować zapłon prochu strzelniczego. O ile ładunek miotający odpalony spłonką w zamkniętej przestrzeni spala się momentalnie, o tyle luźno wysypany proch pali się dość wolno. Mogła być to też bateria w telefonie.

elim

2024-04-21, 16:56
Na szczęście władowali w niego kilka magazynków żeby mieć pewność że już nie będzie zagrożeniem.

Mef5992

2024-04-21, 17:20
baronturbina napisał/a:

Miałem taki ale nie wiem jak się nazywają bo są dość duże.
I Mikołaj był nawet, ale skubany gapa zapomniał że coś zgubił.



Myślisz że tylko Ty masz zabawki w domu.Jest nas więcej niż myślisz

Vegeta13

2024-04-21, 17:35
piękny Kraj

baronturbina

2024-04-21, 21:54
Mef5992 napisał/a:

Myślisz że tylko Ty masz zabawki w domu.Jest nas więcej niż myślisz


Myślę że mam to w dupie, że wiecej was jest, ale jaka jest tego jakość to inna sprawa.

kulawiec

2024-04-22, 02:02
Koleś wyjął broń, ale jak zobaczył, że bez szans, chciał oddać. Policjanci spanikowali, ale jak już walili, to razem, wspólnie trudniej im coś zarzucić, a pedofila nie żal.
Generalnie robotę spaprali, ale właściwie pozytywnie.
Inna sprawa, czy to właściwy typ. Jakby był czarny to by się dłużej cackali, kto wie, może by nawet mu pałę zrobili.