18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policjanci z Seattle robią wielka przysługę społeczeństwu

wtyu • 2024-04-20, 18:27
i zabijają pedofila.

67 latek umówił się z 7 i 11 latką. Na miejscu zamiast dzieci czekali policjanci



Gamonn1

2024-04-20, 20:49
Poważnie piękny widok.
Ale teraz się zastanawiam, skoro typ stawił się na spotkanie to albo był bardzo głupi i zdesperowany albo nie raz na takich spotkaniach bywał i r*chał dzieci. Dzieci które poznał w necie i które raczej wiedziały na co się piszą. Bo jeśli ktoś oglądał np. To Catch a Predator to wie, że oni często te gnoje nie kryją się z zamiarem stosunku. Do tego w USA jest masa dzieciaków praktycznie nie wychowywanych przez rodziców, żyjących w gettach itd. Pedoch*je pewnie mają tam raj. Ciekawe jak u nas, czy jedenastoletnie Julki po propagandzie silnych niezależnych feministek nie spotykają się za kasę z starymi dziadami jak matka ma na popołudnie do pracy. Trochę ciary po plecach przechodzą

Anonimowyja

2024-04-20, 21:05
baronturbina napisał/a:

Pomijając niewybredny żart, ale nie wiem czy kojarzysz że pocisk nie jest zbudowany tylko z ołowiu? Płaszcz nie jest toksyczny. .



Nie wiem czy miałeś kiedyś pocisk 9mm para w dłoni, ale w jego dolnej części nie ma płaszcza.


danielxc717

2024-04-20, 21:36
Ecpu powinno tak działać

psotna_cipka

2024-04-20, 21:50
edek_kotek napisał/a:

k***a, a jak to był listonosz?



Listonosz zawsze puka 2 razy. Raz w odbyt, raz w c*pkę.

Ukasz995

2024-04-20, 21:54
kozacka robota codziennie strzelnica na wolnym powietrzu

Pro100wPussy

2024-04-20, 21:57
~Velture napisał/a:

Stary pedofil j***ny z pistoletem gotowy był, że dorosły otworzy a nie dziecko.
Akcja prima sort. Jednego degenerata mniej.



Był przygotowany na taki bieg wydarzeń i sam sobie strzelił w klatę...




Zasysacz

2024-04-20, 22:26
A ja mysle że oni chcieli aby on wyjął ta bron :)

ozesz_kurnasz

2024-04-20, 22:42
edek_kotek napisał/a:

k***a, a jak to był listonosz?



baronturbina

2024-04-20, 22:59
Anonimowyja napisał/a:

Nie wiem czy miałeś kiedyś pocisk 9mm para w dłoni, ale w jego dolnej części nie ma płaszcza.



Miałem taki ale nie wiem jak się nazywają bo są dość duże.



I Mikołaj był nawet, ale skubany gapa zapomniał że coś zgubił.


Anonimowyja

2024-04-21, 00:04
baronturbina napisał/a:

I Mikołaj był nawet, ale skubany gapa zapomniał że coś zgubił.



Też chcę takiego Mikołaja!

JanzDukli

2024-04-21, 00:14
EinsZweiPolizei napisał/a:

Jakie wyżywanie? Facet gnata wyciągnął i strzelił. Policjant przytomny i odciągnął lufę na bok. W polsce policjanci, gdyby w ogóle taką akcję zorganizowali, to czekaliby na zgodę komendanta, a ten na telefon od prokuratora


A tu zgody nie ma bo pedofil to obecny minister...

TwójCzarnyPan

2024-04-21, 01:04
edek_kotek napisał/a:

k***a, a jak to był listonosz?


Listonosz zawsze strzela dwa razy.
Ten strzelił tylko raz.

KosmatyHui

2024-04-21, 02:14
baronturbina napisał/a:

Miałem taki ale nie wiem jak się nazywają bo są dość duże.
I Mikołaj był nawet, ale skubany gapa zapomniał że coś zgubił.



I nadal chcesz wciskac kit, ze jestes znafco i ze plaszcz ma jakies wieksze znaczenie? Widziales kiedys grubosc tego plaszcza? Czy kiedykolwiek przy elaboracji podajesz do obliczen grubosc plaszcza? Takze te hamerykanskoenobrazki wsadz senw dupe. I poza tym badziewiem z lewej(mozliwe), na tym obrazku nie ma nic na 7,62x54.

Anonimowyja napisał/a:

Nie wiem czy miałeś kiedyś pocisk 9mm para w dłoni, ale w jego dolnej części nie ma płaszcza.



CMJ tez mozna kupix. Wtedy masz plaszcz na calym pocisku. A mysliwskie, karabinowe, maja plaszcz naciagany od dupy strony. Wtedy robiac polplaszcz, olow jest odsloniety od przodu pocisku.