18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polenglish lvl hard...

BamaBoyGRR • 2012-11-06, 21:38
:facepalm: Katarzyna Nosal - Tracit... filmik dla osób o mocnych nerwach...


3m

2012-11-07, 01:33
"Fifa wordkap tu-tałzend tłenty"?

"Ajm de maszin from de fjuczer. Ajm hir tu protekt ju. Kom łif mi if ju łont tu liw"

Brawo. Podejrzewam, że nagrywała to sama na statywie, bo ktoś kto by tam stał za kamerą nie miałby siły już do tego...

makabrax

2012-11-07, 01:37
kuźwa... rozumiem że chce pokazać ryj w tv czy gdzie to tam ma lecieć, ale k***a mać już lepiej gdyby zatrudnili lektora + napisy albo dali kogos kto umie się wysławiać w logiczny sposób...


Fajson

2012-11-07, 01:38
Haha to moja baba od projektu z podstaw planowania komunikacyjnego:D :amused: oj czuje że bedzie miała cieżko teraz :lodowka:

Undrgrnd

2012-11-07, 01:38
@JedzMojLagier
jak k***a mówi!? poprawnie!? Tyś słyszał poprawny angielski...chyba w teletubisiach. Ma fonetycznie zapisaną kartkę i czyta to gówno po polsku. Nie ma pojęcia o czym, ale czyta i musi tam najwidoczniej być jej twarz....
Pewnie studiowała angielski u majchrowskiego na uczelni [K]up[S]obie[W]ykształcenie...

3m

2012-11-07, 01:42
JedzMojLagier napisał/a:

odezwali sie wielcy poligloci ... ciekawe jestem jak wasz angielski.



Ale przynajmniej ja się godzę z moją ułomnością w językach i nie pcham się przed kamerę, nie mając pojęcia co mówię, czytając z kartki i to jeszcze fonetycznie prawie po polsku. Jeżeli jej za to zapłacili - :samoboj:
Jednak jeżeli to jej własna inicjatywa na jakiś projekt unijny - gratuluję, na pewno jej się udało :ok:

Ramsey007

2012-11-07, 01:44
@UNDRGRND

Mam porównanie między UJ i KSW i mógłbyś się mocno zdziwić, która z tych uczelni oferuje wyższy poziom ;)

Fakt, że wróciłem na UJ, wynika tylko z tego kretyńskiego nastawienia ludzi do KSW i (wątpliwego) prestiżu UJ, który w rankingach został prześcignięty przez pie**oloną uczelnię z pie**olonego Kamerunu...

Ale o tym jego Magnificencja nie powie. Powie natomiast, że nie będą działać windy, ciepła woda i oświetlenie budynków na Ruczaju, bo finansowo UJ jest w dupie. Magnificencja powie też, że UJ otworzył nowy, wspaniały i przyszłościowy kierunek studiów - BUDDOLOGIA!

monto

2012-11-07, 01:52
to na mogilskim jest :p lepiej by bylo jakby po polsku gadala a pod nia napisy po angielsku, moge sie zalozyc ze nikt by sie nie czepial

Roxann

2012-11-07, 02:00
"Si Oł Tu"? Nie znam się, ale zawsze wydawało mi się, że na CO2 mówi się po angielsku Carbon dioxide...

Undrgrnd

2012-11-07, 02:02
@Ramsey007

Może i bym się zdziwił....z całym szacunkiem do Ciebie (tak, dalej na sadolu jesteśmy;p), mam dziewczynę na CMUJu i jak słyszę co tam się dzieję, to chyba lepsze ksw. Ja jednak zostanę na AGHu, bo nie mam na co narzekać ;p

torro

2012-11-07, 02:02
Coś mi to przypomniało...

PanMulat

2012-11-07, 02:21
Hmmm większość z was ją wyśmiewa... No w końcu Sadistic xD !! Ale mi też troszkę jej ZAL (mówię " żal szczerzę)... Kobietka młoda chciała się dostać do TV Myślała, że sprosta własnym marzeniom a tu niestety biedulce nie wyszło... :(

ReDD1791

2012-11-07, 02:26
Co chcesz od Fotygi. Oprócz tych aaaaa ooo yyy eeee nie można jej zarzucić niczego.

jadoo

2012-11-07, 02:46
JedzMojLagier napisał/a:

odezwali sie wielcy poligloci ... ciekawe jestem jak wasz angielski.
mowi poprawnie brak jej tylko akcentu ktorego napewno w Polsce nie nabyje a to ze ja w ogole ogladacie i to ze wystapila w jakims marketingowym filmiku i proboje wytlumaczyc ograniczenie emisjii dwutlenku wegla w filmiku wspolfinansowanym przez unie europejska to i tak duze osiagniecie



Ty też nie nabyjesz, no nie nabyjesz, choćbyś się zesrał. Brak jej kilku zwojów, a nie akcentu.

Nebrot

2012-11-07, 02:52
No bez jaj, akcent akcentem, ale ona mówi gorzej niż dziecko w podstawówce.
Pewnie córeczka kogoś ważnego dlatego ona jest w tym filmiku, bo coś mi się wierzyć nie chce że nie mają tam nikogo z lepszą wymową.

davie6

2012-11-07, 02:55
No nieźle, młoda osoba taka jak ona powinna mieć nieco lepszy akcent, no ale nauczyciele w szkołach nie dbają w ogóle o akcent uczniów i takie są później efekty, wiem to z doświadczenia, gdyż sam jestem nauczycielem języka obcego i wiem jak nauczają koledzy po fachu: gramatyka najważniejsza, ch*j z tym, że akcent do bani.
Prawdę mówiąc, to niejeden nauczyciel ma fatalny akcent.